Strona 1 z 1

pety na balkonie

: 14 kwie 2016, 1:17
autor: carlisle
Witam, jakiś czas temu wprowadziłem się do nowego mieszkanie, mam je na samym dole, więc mój balkon jest najbardziej wysunięty. Od pewnego czasu ktoś natarczywie rzuca mi pety na balkon. Mam już dosyć przyklejania kartek o tym żeby nie rzucać papierosów na balkony, oraz sprzątania ich,ale nic nie skutkuje. Mam teraz pytanie, czy jest jakiś przepis na to ? niby gadałem o tym z jednym znajomym prawnikiem, ale nie jestem za bardzo pewniej jak to działa. Może ktoś z was się orientuje.

pety na balkonie

: 17 kwie 2016, 14:37
autor: abraba
zrób sobie daszek :D

pety na balkonie

: 17 kwie 2016, 17:28
autor: Tradycjonalista
A co daszek pomoże? Pety palący z ulicy lub trawy rzucają. Czy balkon jest czymś przykryty?

pety na balkonie

: 23 maja 2016, 20:42
autor: carlisle
carlisle pisze:Witam, jakiś czas temu wprowadziłem się do nowego mieszkanie, mam je na samym dole, więc mój balkon jest najbardziej wysunięty. Od pewnego czasu ktoś natarczywie rzuca mi pety na balkon. Mam już dosyć przyklejania kartek o tym żeby nie rzucać papierosów na balkony, oraz sprzątania ich,ale nic nie skutkuje. Mam teraz pytanie, czy jest jakiś przepis na to ? niby gadałem o tym z jednym znajomym prawnikiem https://www.i-kancelaria.pl/sad-i-media ... wskazowki/ ale nie jestem za bardzo pewniej jak to działa. Może ktoś z was się orientuje.

pety na balkonie

: 24 maja 2016, 18:56
autor: juliav
to co, to kolega prawnik Ci nie pomógł? mieszkanie kupiłeś, czy wynajmujesz? jak wynajmujesz to rozwiązanie jest dość proste - przeprowadź się a jeżeli to Twoje mieszkanie to zrób wywiad środowiskowy, poobserwuj swój blok, żeby namierzyć kto konkretnie wrzuca Ci te pety...

pety na balkonie

: 09 paź 2016, 18:04
autor: dana1993
carlisle pisze:Witam, jakiś czas temu wprowadziłem się do nowego mieszkanie, mam je na samym dole, więc mój balkon jest najbardziej wysunięty. Od pewnego czasu ktoś natarczywie rzuca mi pety na balkon. Mam już dosyć przyklejania kartek o tym żeby nie rzucać papierosów na balkony, oraz sprzątania ich,ale nic nie skutkuje. Mam teraz pytanie, czy jest jakiś przepis na to ? niby gadałem o tym z jednym znajomym prawnikiem, ale nie jestem za bardzo pewniej jak to działa. Może ktoś z was się orientuje.
nie martw się,w 2008 roku w dawnym moim mieszkaniu młody sąsiad z góry rzucił pety na mojej bluzie z suwakiem i długim rękawem zielonej,gdyż potem moja mama zszyła jakąś łatę na mój kaptur od bluzy