Zamówienia na "N"

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Kontakt:

Zamówienia na "N"

Post autor: master » 30 wrz 2006, 12:39

Obrazek

Więc jak ktos chce zamowić sobie Nke to musi wypełnić taki formularzyk
0 x
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert

Zamówienia na "N"

Post autor: danielpes5 » 30 wrz 2006, 17:44

nie pozostaje nam nic innego jak wpaść w poniedzialek do najbliższego dystrybutora i zamowic sobie n.Bo znając życie,na początek może byc problem z zaopatrzeniem wszystkich w zestawy do odbioru
0 x
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Zamówienia na "N"

Post autor: Witu » 01 paź 2006, 19:46

danielpes5 pisze:nie pozostaje nam nic innego jak wpaść w poniedzialek do najbliższego dystrybutora i zamowic sobie n.Bo znając życie,na początek może byc problem z zaopatrzeniem wszystkich w zestawy do odbioru
Na początek to chyba może być problem z dystrybutorami :)
0 x
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 403
x 2227

Zamówienia na "N"

Post autor: Karol » 01 paź 2006, 20:47

Ciekawostka, którą powiedział mi Janusz Sulisz z Satkuriera.... wszystko fajnie, piękne z tą platformą, ale czy osoba, która nie zna się na TV-SAT założy sobie sama antenę?? Przecież MediaMarkt czy MediaExpert nie założy tego.
0 x
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Zamówienia na "N"

Post autor: mad85 » 02 paź 2006, 1:23

Napewno N podpisała jakies umowy takze z instalatorami którzy pewnie beda niezalezni od punktów dystrybucyjnych. Start to chyba bedzie przypominał start C+ gdzie przez pierwsze 2-3 tygodnie czekało sie na sprzet i na montera. Na poczatku pewnie spora czesc osob rzuci sie na wariata.
0 x
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Zamówienia na "N"

Post autor: RaPi » 02 paź 2006, 22:03

Podpisano nie tylko umowy z MediaMarkt i Media Ekspert ale także z minejszymi dystrybutorami o czym była mowa na konferencji prasowej. Wiec chyba nie bedzie sie trzeba bac o to kto nam zainstaluje ten sprzet. Chociaz nie wydaje mi sie to trudno sprawą. Ja swój pierwszy zestaw satelitarny zainstalowałem sam bez żadnej pomocy i żadnego korzystania np z poradników jakiej można znaleść w internecie....
0 x
balneum
Użytkownik

Zamówienia na "N"

Post autor: balneum » 02 gru 2006, 16:00

Karol pisze:Ciekawostka, którą powiedział mi Janusz Sulisz z Satkuriera.... wszystko fajnie, piękne z tą platformą, ale czy osoba, która nie zna się na TV-SAT założy sobie sama antenę?? Przecież MediaMarkt czy MediaExpert nie założy tego.
tu jest faktcznie problem, bo z tego co wiem, ta antena jestniezwykle czuła, w sensie: nawet deszcz może skutecznie zakłócać odbiór...
0 x
Zablokowany

Wróć do „Kosz”