Canal + i HBO

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
ITI
VIP Expert
Kontakt:

Canal + i HBO

Post autor: ITI » 28 maja 2006, 19:20

Mi podoba się odliczanie do nastepnego filmu, praktyczne;) Ale oczywiście że Canal+ wygrywa przy HBO. Bo nie liczą się tylko filmy ale i jakość. A HBO jest daleko z tyłu.
Awatar użytkownika
[email protected]
Użytkownik
Kontakt:

Canal + i HBO

Post autor: [email protected] » 28 maja 2006, 19:47

Ja osobiscie wole HBO...Ale kazdy ma inny gust.
Awatar użytkownika
herons77
Użytkownik
Kontakt:

Canal + i HBO

Post autor: herons77 » 29 maja 2006, 9:46

Zarówno kanały Canal+ jak i HBO są zbyt drogie. Co więcej, jeśli chodzi o ofertę filmową to człwiek oczekiwałby więcej.
Times have not become more violent. They have just become more televised.
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Canal + i HBO

Post autor: mad85 » 29 maja 2006, 11:19

Mi sie wydaje jednak, że to nie oferta sie az tak zmieniła a gusta ludzkie sie zmieniły. Ja pamietam jeszcze na poczatku C+ to oglądałem kazdy film. W tej chwili rynek sie juz nasycił i kazdy ma owiele wiekszy wybór niz kiedys. I ta sytuacja była raczej spowodowana tym, że w kraju były dostepna dwa kanały i kanał filmowy był poządany a po pewnym czasie gusta ludzi sie sprecyzowały i tak naprawde kazdemy z nas do gustu przypada nieiwel filmów.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
Użytkownik

Canal + i HBO

Post autor: 3bit » 29 maja 2006, 12:38

Ja uważam, że c+ jest lepsze. Powód? w multiplexie mamy filmy i sport natomiast w HBO MAX PACK zobaczymy jedynie 2 kanały filmowe ;/
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Kontakt:

Canal + i HBO

Post autor: Witu » 29 maja 2006, 12:48

3bit pisze:Ja uważam, że c+ jest lepsze. Powód? w multiplexie mamy filmy i sport natomiast w HBO MAX PACK zobaczymy jedynie 2 kanały filmowe ;/
Ponoć za jakiś czas ma być nowe HBO, ale to nie jest potwierdzona informacja przez HBO.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Michał Kwiatkowski

Canal + i HBO

Post autor: Michał Kwiatkowski » 31 maja 2006, 15:07

No dokładnie! już niebawem bo w wakacje ma się pojawicHBO Comedy, które w Polsce bedzie nosic nazwe HBO3!
Bedzie pokazywac same filmyi seriale komediowe.

Co do HBO czy Canal+?? Ja osobiscie wole HBO, Canal+ przyciąga mnie tylko dlatego że na w sobie SPORT
Awatar użytkownika
[email protected]
Użytkownik
Kontakt:

Canal + i HBO

Post autor: [email protected] » 31 maja 2006, 15:11

A skad masz takie informacje o HBO 3 (Comedy)???
Michał Kwiatkowski

Canal + i HBO

Post autor: Michał Kwiatkowski » 31 maja 2006, 15:34

Dokładnie jak pamiętam to z Media2.pl! Bo czesto ten serwis odwiedzam, interesuje mnie telewizja itp...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Canal + i HBO

Post autor: Karol » 31 maja 2006, 15:43

http://media2.pl/413,hbo,szykuje,ofensywe,w,polsce.html - tekst 1
http://media2.pl/1308,po,wakacjach,nowo ... ,sony.html - tekst 2

Wtedy nie było to Media2.pl, a Ctime.pl drogi KwiatKu.
Michał Kwiatkowski

Canal + i HBO

Post autor: Michał Kwiatkowski » 31 maja 2006, 16:12

Jaki Kwiatku??

To chyba jednak nie było media2.pl! Pamiętam że na jakimś serwisie, pisało że w wakacje pojawi się HBO3 i bedzie prezentował filmy i seriale komediowe
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Canal + i HBO

Post autor: Karol » 31 maja 2006, 16:22

SkySunSat kwiatuszku....
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert

Canal + i HBO

Post autor: danielpes5 » 02 cze 2006, 19:05

W sobotę, 3 czerwca o godz. 21:40 widzowie będą mogli obejrzeć wyjątkowy mundialowy odcinek HBO na stojaka!. HBO odkoduje program na cały sobotni rozrywkowo-sportowy wieczór od 20:30 dla abonentów platformy Cyfra+ i sieci kablowych.

HBO przygotowało z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej specjalny mundialowy program HBO na stojaka!. Wystąpią w nim: Hanna Śleszyńska, Andrzej Poniedzielski, Tomasz Jachimek, Paweł Dłużewski i Steffen Moeller. Na widowni pojawią się znakomici sportowi goście, m.in.: Andrzej Strehlau, Cezary Kucharski, Dariusz Wdowczyk, Lesław Ćmikiewicz oraz dziennikarze: Dariusz Szpakowski i Jerzy Chromik.

Tomasz Jachimek z niebywałą ekspresją zademonstruje różnice między dwoma podstawowymi typami kibiców – osiłkowatym bambrem i knypasem-inteligentem. Skąd wziął się futbol i o co w ogóle chodzi w tej grze, opowie satyryk Andrzej Poniedzielski. Aktorkę Hannę Śleszyńską zobaczymy z kolei w roli żony niefortunnego kibica. Paweł Dłużewski, zrelacjonuje mundialowy pojedynek między Polską a Kostaryką, a uwielbiany nad Wisłą Steffen Moeller zaprosi nas na mundial i opowie, jak jego rodacy są przygotowani do mistrzostw. Odcinek zakończy śpiewająco Tomasz Jachimek, wykonując rapowany song, który trafi do serca każdego kibica. Czy jest bowiem coś piękniejszego niż trójca: browar, futbol i pilot?

Mundialowemu odcinkowi HBO na stojaka! towarzyszyć będzie emisja legendarnego występu Marcina Dańca, niekwestionowanego króla polskiej sceny kabaretowej. Satyryk przedstawi brawurowy monolog swojego autorstwa, w którym zaprezentuje się jako kibic piłki nożnej.

Wieczór zakończy brytyjska komedia futbolowa pt. Druga połowa (The Other Half), o tym, czy można pogodzić bycie mężem i zagorzałym kibicem drużyny piłkarskiej. Bowiem kiedy mężczyzna kocha kobietę, jest w stanie zrobić dla niej wiele. Ale czy ta teoria dotyczy także zagorzałych kibiców piłki nożnej? Czy szaleńcze uwielbienie drużyny piłkarskiej wygra z miłością do ukochanej kobiety?

Odkodowane HBO będzie można oglądać w wybranych telewizjach kablowych: Asta-Net, Aster Kraków, Aster Warszawa, ELSAT Ruda Śląska, Instat, Multimedia Polska, Sat Film, TOYA, TKK Koszalin, TKP Poznań, UPC oraz na platformie cyfrowej Cyfra+.

Program na odkodowany, sobotni wieczór, 3 czerwca 2006 roku:
20:30 Zobacz w HBO
magazyn filmowy, Polska, 30 min.
21:00 HBO na stojaka! Odc. 59
program rozrywkowy, Polska 2003, 39 min., reż. Janusz Zaorski, wyk. Marcin Daniec
21:40 Premiera: HBO na stojaka! Odc. 146: Mundial
program rozrywkowy, Polska 2006, 60 min., reż. Janusz Zaorski, wyk. Hanna Śleszyńska, Andrzej Poniedzielski, Tomasz Jachimek, Paweł Dłużewski i Steffen Moeller
22:40 Premiera: Druga połowa
(THE OTHER HALF) komedia, Wielka Brytania 2005, 97 min., reż. Richard Nockles, Marlowe Fawcett, wyk. Gillian Kearney, Vinnie Jones, Danny Dyer

źródło skysunsat
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator

Canal + i HBO

Post autor: Pawop » 03 cze 2006, 0:41

Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

Canal + i HBO

Post autor: Mario98 » 03 cze 2006, 8:12

Coś słabo w lipcu z filmami :rolleyes: Jakbym miał C+ to bym tylko "Cienką czerwoną linię" obejżał, która była niedawno na Polsacie :P
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Zablokowany

Wróć do „Kosz”