Kto głosował na PiS?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Dawid
Użytkownik

Kto głosował na PiS?

Post autor: Dawid » 04 cze 2006, 18:16

A ja głosowałem na Ligę Polskich Rodzin :D, choć nie z powodu jakiejś specjalnej miłości do Giertycha, ale dlatego, że znam i cenię konkretnie tego kandydata, na którego oddałem głos.
gosc
VIP Expert

Kto głosował na PiS?

Post autor: gosc » 04 cze 2006, 18:18

Tyle że gdybyś mieszkał w Wa-wie a nie w Kościele to twój kandydat nie wszedłby bo zamiast niego wślizgnął się Giertych :)
Awatar użytkownika
szewol
Media2.pl
Kontakt:

Kto głosował na PiS?

Post autor: szewol » 04 cze 2006, 20:36

Tak Karolu. Zgadzam się. Zwyczajna poPISówka ;) A teraz mamy wybranego nowego (starego) prezesa. Nic dziwnego, jeśli tylko on był jedynym kandydatem. Przy okazji w czasie swojego płomiennego przemówienia po raz kolejny zaatakował media... ma chłopina problemy z psychiką... ;)
:afro:
Dawid
Użytkownik

Kto głosował na PiS?

Post autor: Dawid » 04 cze 2006, 20:49

szewol pisze:ma chłopina problemy z psychiką... ;)
On z psychika, czy Ty ze świadomościa własnych czynów? Sam serwujesz wulgarną antyrzadową, antypisowką i antykatolicką propagandę i jeszcze uważasz, że nic sobie nie masz do zarzucenia?
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator

Kto głosował na PiS?

Post autor: Pawop » 04 cze 2006, 21:58

Dawid pisze:On z psychika, czy Ty ze świadomościa własnych czynów? Sam serwujesz wulgarną antyrzadową, antypisowką i antykatolicką propagandę i jeszcze uważasz, że nic sobie nie masz do zarzucenia?
Idź sie leczyć na nogi, bo na głowe już za późno :D
Awatar użytkownika
yeti
Użytkownik

Kto głosował na PiS?

Post autor: yeti » 13 paź 2007, 12:55

Też nie chodzę na wybory bo i tak ja nic z tego nie mam, żyję jak normalny polak choć wstydzę się tej nazwy bo mi wstyd za to co się dzieje w kraju to jest czysty kabaret przebiją pozostałe kabarety zajmują 1 miejsce i są na topie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”