Nowości Polsatu

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
mks

Nowości Polsatu

Post autor: mks » 04 mar 2007, 18:13

Jak oni śpiewają.. jak dla mnie świetny debiut czekam na wyniki ogladalnosci, ale chyba bedą dobre.. najlepsza oczywisćie Natasza Urbańska.. a Fala Zbrodni wróci w kwietniu z nieoficjalnych żródeł wiem, ze to ma być już ostatni sezon serialu.. będzie równo sto odcinków.. ale to nieoficjalne więc jak sie nie potwierdzą to żeby nie było na mnie
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Nowości Polsatu

Post autor: Poland » 04 mar 2007, 18:37

kisiel205 pisze:Rozumiem - nasza konkurencja przesadziła za bardzo z newsem :)
Wracając ciekawe czy Polsat coś wymyśli według mnie powinien organizować więcej imprez takich jak Sylwester (wykorzystać przejście Piotra Bałtroczyka)
Oto moje propozycje :
- Odbicie od TVP2 festiwalu w Koszalinie
- Wielka impreza na zakończenie lata
- Koncert Walentykowy
- Koncert Kolęd "Kolęda w Polsacie"
- Sylwester 2007 w Krakowie
- Imprezy z okazji jubileuszu lokacji Krakowa
- Cykl letnich koncertów (konkurencja dla Hity na czasie)

By podnieść oglądalność Polsat powinien wziąć od TV4 kilka programów publicystycznych oraz serial "Włatcy móch" oprócz tego podwoić o godzinę teleturnieju interaktywnego "Halo Kasa" lub dać drugi a także znaleźć robotę dla swoich gwiazd
Macieja Dowbora i Agaty Młynarskiej ("Eureko..."jest na ukończeniu) do tego jeszcze powierzyć Tomaszowi Lisowi prowadzenie "Wydarzeń").A wtedy Polsat będzie numer jeden :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

Nowości Polsatu

Post autor: Golbi » 04 mar 2007, 18:43

Dorota Kaminska w programie rozmowy w toku mowiła ze jeszcze rok serial ma byc nadal krecony.
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
mks

Nowości Polsatu

Post autor: mks » 04 mar 2007, 18:53

Kisiel czy ciebie powaliło.. przecież piszesz takie bzdury, że to aż sie przykro czyta.. wiec od początku..

Robienie masowych koncertów typu: walentynki, koniec lata, pierwszy dzień wiosny, urodziny Solorza.. jest ebz sensu.. bo to się szybko nudzi.. jeżeli koncert jest raz w roku chetnie go obejrze, jeżeli ejst co tydzień.. nie.. dlatego stacje dzielą się koncertami tematycznymi.. wyjątkiem są festiwale i sylwester.

Branie od TV4 programów publicystycznych jest tak mądre jakby np. TVN wziął od TVN siedem :Przyjaciół" i zaczął ich nadawać zamiast W11..

Włatcy Móch to najgłupszy program jaki kiedykolwiek widziałem.. oglądają go kretynki którzy uważają ten bez sensowny bełkot za sztukę.. wspólczuje marnego gustu..

Zamiast wydłużania Call-Tv przydało by się pasmo poranne jakie ma TVP.. tam by się wkleiło Młynarską, Dowbora, Rocka i inne panie np. Obarę, Popek czy Fajkowską które można by podkupić z TVP2

I nagłupszy fakt Lis prowadzi Wydarzenia.. to rzeczywiście dobre rozwiażanie.. ale on miliony razy powtarzał, ze tego nie zrobi.. poza tym uważam go za marnego dziennikarza.. lepszy jest Kacprzak który przejął WYdarzenia Popołudniowe i zrobił z nich najlepiej oglądany program popołudniowy w Polsce.. mozę gdyby zastąpił Lisa..
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

Nowości Polsatu

Post autor: Golbi » 04 mar 2007, 18:56

Kisiel idz z tymi festiwalami Młynarska miała miec program na wzor rozmów w toku tak kiedys chcieli zrobic a Dowbor coz pomyslmy co on mogłby prowadadzić.Przydalby sie jakis talk show zawsze bylem za Tok 2 szok weskza ogladalnosc by mogł miec godzina np sroda 21:30. A co do TV 4 zawsze mozna przerobic na inforamcyjny takie były plany kupili TV Biznes ale to wcale nie oznacza ze "TV 24" nie moglby powstac :D A przede wszytskim to zrobic cos z tym cholernym Lotto zeby nie przerywało fimów jakby Wydarzenia wrocily na 18:30 konczyły by sie juz z pogoda i sportem o 19:10 a nawet 19:15 dac Samo Zycie i 19:50 dac lotto. Ale wiecej nie pisze ale wedlug mnie potrzebuja zmian w ramowce na dzien dzisiejszy dobrze ułozona jest tylko ramówka na sobote :D i niedziele ale do 22:00 bo ja pozniej dałby film

Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Nowości Polsatu

Post autor: Poland » 04 mar 2007, 19:10

Z tym koncertami na wakacje to dobry pomysł to alternatywa dla nudnej letniej ramówki(nie musi być co tydzień ale może być co 2 lub 3).
A na końcu wielki finał tak jak mają to "Hity na czasie"
Włatcy Móch oraz talk show (Tok2Szok i IV Władza) można dać przecież na Polsacie jest mało publicystyki do tego można dorzucić codzienny program publicystyczny w Polsacie lub ewentualnie w TV4.
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

Nowości Polsatu

Post autor: Golbi » 04 mar 2007, 19:18

Nigdy nie ogladałem tego Włatcy móch czy ten serial mogłby zapchac luke w meisjce 13 posterunku czyli 19:30 czy raczej zawczesna pora

mks

Nowości Polsatu

Post autor: mks » 04 mar 2007, 19:50

Włatcy Móch to największe kretyństwo jakie wyprodukowano.. to już lepiej jakby na godzine zaprzestali emisji

@mks, opanuj emocje. / Karol
MYSZA32
Użytkownik

Nowości Polsatu

Post autor: MYSZA32 » 04 mar 2007, 19:52

Kolejna szmira Jak dla mnie to zwykła czasowa zapchajdziura. Nuda Nuda Nuda!
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Nowości Polsatu

Post autor: Poland » 04 mar 2007, 20:06

Emisja Włatcy Móch oczywiście gdzieś pomiędzy 22 a 1 :)

Możesz się już nie udzielać w tym temacie, jeśli masz zamiar nadal odbiegać od niego. To są "Nowości Polsatu" a nie temat z propozycjami do ramówki. Robisz już syf na innych forach i widzę, że to samo zaczyna się tutaj. Kolejne twoje posty, które nie będą dotyczyły tego tematu będą kasowane. Nie odpowiadaj także na to./Karol
Pawel

Nowości Polsatu

Post autor: Pawel » 05 mar 2007, 10:24

Golbi pisze:Nigdy nie ogladałem tego Włatcy móch czy ten serial mogłby zapchac luke w meisjce 13 posterunku czyli 19:30 czy raczej zawczesna pora
Za wcześnie. Włatcy Móch jest od 16 lat czyli może być emitowane dopiero od godziny 20:00.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Nowości Polsatu

Post autor: Poland » 05 mar 2007, 14:39

Właśnie :)
Podsumując tej wiosny są tylko 2 hity :
- Formuła 1
- Show "Jak oni śpiewają"
Po za tym nic ciekawego w ramówce :(
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

Nowości Polsatu

Post autor: Golbi » 05 mar 2007, 17:22

kisiel a seriale Prawo miasta , Mamuski, Kto tu rządzi?. Pierwsze dwa mialy wysoka ogladalnosc trzeciego premiera chyba w kwietniu. No i filmy: Skarb narodów, Kill Bill I i II, Krawiec z panamy, Królowa ringu, Nożownik. Seriale zagraniczne Skazany na śmierć, Kryminalne zagadki Miami, Chirurdzy. Nie jest zle z nowosciami myslałem ze inaczej ramówke ułoża przede wszytskim liczyłem na wywalenie filmów w srody, a zostawieniem filmow w niedziele o 22:00

Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Nowości Polsatu

Post autor: Poland » 05 mar 2007, 17:45

Mi chodziło o największe magazynowe hity ramówki (nie chodzi mi o seriale i filmy) !
To będą gwoździe ramówki jeśli chodzi o tą część propozycji Polsatu
Prawo miasta,Mamuśki itp. to już kategoria seriali :)
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

Nowości Polsatu

Post autor: Golbi » 05 mar 2007, 18:45

Jaki Ty magazyn bys chcial?

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”