Nowości Polsatu

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
ARTUR B.

Nowości Polsatu

Post autor: ARTUR B. » 06 kwie 2007, 0:00

Ten nowy serial Polsatu mi się nie podoba. Brak mu dynamiki i oprawy muzycznej gdy sceny się zmieniają. Owszem było kilka śmiesznych sytuacji, ale powtarzam "kilka". Jeśli to miała być konkurencja dla Niani, to ten serial Polsatu wypada bardzo blado
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Kontakt:

Nowości Polsatu

Post autor: Witu » 06 kwie 2007, 8:28

Wogóle co to za pomysł, żeby Linda największy twardziel polskiego kina grał role myszki domowej...
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Pawel

Nowości Polsatu

Post autor: Pawel » 06 kwie 2007, 10:22

Witu pisze:Wogóle co to za pomysł, żeby Linda największy twardziel polskiego kina grał role myszki domowej...
Przewrotny pomysł :D.
Co do Niani to akurat ten serial zupełnie nie przypadł mi do gustu. Nawet nie ma co porównywać z pierwowzorem.
Natomiast I kto tu rządzi jeszcze nie oglądałem (w czwartki zawsze oglądam kryminalne pasmo na AXN) więc się nie wypowiadam.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Nowości Polsatu

Post autor: Poland » 27 kwie 2007, 20:16

Polsat atakuje konkurencje nową bronią czyli koncertami - najbliższy plenerowy już w Pi ątek 11 Maja o 20 będzie nosił nazwę "Zakochaj się w Toruniu, czyli Muzyczna Majówka Polsatu" i będzie trwał 2 godziny
I co wy o tym sądzicie ??
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Nowości Polsatu

Post autor: Karol » 28 kwie 2007, 0:01

Taaa... i same moherki wśród publiczności. Mnie takie rzeczy nie bawią - Doda, Brodka, Stachursky, Zakopower... pewnie w każdym mieście wystąpią.
Nieznajomy

Nowości Polsatu

Post autor: Nieznajomy » 28 kwie 2007, 14:37

Co do nowości POLSATU nie mam nic do zarzucenia. Ale Kiepscy są najlepsi i już
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

Nowości Polsatu

Post autor: Kryterium0 » 17 cze 2007, 15:20

felik3 pisze:Po udanym debiucie "Odwróconych" w TVN, jesienią Polsat będzie kontratakował swoim serialem zatytułowanym... "Skorumpowani".
Rzeczywiście, "Odwróceni" dobry mieli tylko debiut. Ostatni odcinek oglądało bodajże 1,7 miliona widzów. czy nowy serial "Skorumpowani" jest kontratakiem na propozycję TVN - nie wiem, dowiemy się, gdy poznamy więcej szczegółów (po samym tytule trudno jest wyrokować).

Najbardziej rozbawiło mnie określenie "Halo! Hans", jako kontynuacji "Stawki większej niż życie"...
mks
Obserwator

Nowości Polsatu

Post autor: mks » 17 cze 2007, 15:56

wydaje mi sie, że ta nawałnica nowosci Polsatu robi sie troche.. przytłaczajaca, tego będzie tyle, że aż nie wiadomo jak i gdzie to ustawią! Wydaje mi sie, ze kolejny serial sensacyjny jest niepotrzebny choć po zniesieniu "Fali zbrodni" i "Prawa miasta" Polsatowi nie zostaje żaden.

tak więc jesienią zobaczymy "Ekipe" "Halo hans!" "Wojna i pokój" "Dzień kangura" "Skorumpowanych" "Jak oni spiewają2" "Gotowe na wszystko 3" "Skazany na śmierć 2" ( ocinki nadawane bedą dwa razy w tygodniu w niedziele) nowy program Terentiew, program rozrywkowy Dowbora, serial obyczajowy w którym główną role zagra jakiś amant i dwie słynne kobiety.. możliwe jeszcze, ze jesienią zobaczymy program "Goli i bosi" który ma zastąpić "Gre w ciemno"..

oprócz tego na pewno zobaczymy "Kiepskich" "I kto tu rządzi" "Pierwszą miłość" ..
nie wiadomo co z "Samym zyciem" chcą przecież wprpwadzić nwoe serial obyczajowy, możliwe, że zniosą lub ograniczą emisje tego serialu. Osobiscie boje sie o słabe wyniki wiosenne "Rodziny zastępczej".. a z tym seriale naprawde niechciałbym sie rozstawać.
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

Nowości Polsatu

Post autor: Golbi » 17 cze 2007, 16:30

"Dzień kangura" a co to ma być, Skorumpowani - pierwsz słysze. A X Factor?. Gdzie oni to kurde pomieszcza :D Wolałbym powrót Fali zbrodni chodzby nawet w poniedziałek zamiast Z Archiwum X
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
mks
Obserwator

Nowości Polsatu

Post autor: mks » 17 cze 2007, 16:32

"Dzień kangura" to nowy program Młynarskiej gdzie gwiazdy będa przez jeden dzień opierować się wielodzietną rodziną (Piotr Rubik, Maryla Rodowicz, Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Dariusz Michalczewski, Mariusz Pudzianowski, Justyna Steczkowska..) Skorumpowani to ten nowy serial kryminalny.. a "X factor" zostało przeniesione w czasie ze względu na sukces "Jak Oni spiewają"
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

Nowości Polsatu

Post autor: Golbi » 17 cze 2007, 17:32

Pierwsze słysze o Skorumpowanym gdzie o tym pisze. Ja chce Fale zbrodni. mam nadzieje ze Skazany na śmierć 2 i Gotowe na wszytsko 3 beda w niedziele kolejno o 20 i 21
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
mks
Obserwator

Nowości Polsatu

Post autor: mks » 17 cze 2007, 17:34

Morus
Użytkownik

Nowości Polsatu

Post autor: Morus » 17 cze 2007, 20:18

mks pisze:Osobiscie boje sie o słabe wyniki wiosenne "Rodziny zastępczej".. a z tym seriale naprawde niechciałbym sie rozstawać.
Nie masz się o co bać. Nagrywają nowe odcinki z dwójką nowych dzieci, więc serial jesienią nie zniknie.
mks
Obserwator

Nowości Polsatu

Post autor: mks » 17 cze 2007, 20:53

to dobrze, bo to chyba moja ulubiona polska produkcja serialowa;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Nowości Polsatu

Post autor: Karol » 17 cze 2007, 22:43

Dla mnie ten serial już przekwitł... taki drugi "Klan".
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”