Neostrada TP

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Neostrada TP

Post autor: gosc »

Podobno nie, tak wyczytałem na innym forum....
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: Witu »

To info z telepolis jest trochę nie trafne ;/ Bo Dzwoniłem do na 9393 i dowiedziałem się, że ta promocja obejmie osoby, którym się kończy w najbliższych 14 dniach (licząc od 7stycznia) umowa i postanawiają ją przedłóżyć... Więc nie wszyscy będą mieli radość, czyli ja np nie... :/
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: Witu »

Wie ktoś, ile płaci się kary za zerwanie umowy z neostradą?
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: Witu »

Neostrada nie przyśpieszy

Rzecznik prasowy Telekomunikacji Polskiej oficjalnie zdementował informacje na temat promocji polegającej na zwiększaniu prędkości transferu.

Jak czytamy w informacji prasowej, Telekomunikacja Polska nie oferuje promocyjnego zwiększenia prędkości transferu danych w usłudze neostrada tp. Urząd Komunikacji Elektronicznej, powołując się na doniesienia prasowe poinformował, że wystosował do TP zapytanie w tej sprawie. TP rozważa różne warianty promocji dla użytkowników neostrady i analizuje możliwości techniczne. O ewentualnym wprowadzeniu nowej oferty klienci zostaną oficjalnie poinformowani.

Tymczasem, wczoraj, zanim ukazał się komunikat TP, doniesienia o promocji skomentował prezes UKE Anna Streżyńska. Według UKE, niedopuszczalne jest, aby tego rodzaju działaniem objęci zostali wyłącznie ci abonenci usługi neostrada tp, którzy zawarli umowy na czas określony, co więcej do rozwiązania których na dzień 7 stycznia 2007 r. pozostało co najmniej 14 dni.

Jakakolwiek promocja tego typu powinna obejmować wszystkich abonentów, zarówno tych, którzy posiadają umowę na czas określony i nieokreślony. Skrytykowano także brak wpływu zwiększenia prędkości transmisji danych w ramach usługi neostrada tp na limit transferu i uzależnianie możliwości zwiększenia prędkości usługi neostrada tp od istnienia technicznych możliwości do zwiększenia prędkości, przy jednoczesnym wprowadzeniu 3-miesięcznego okresu na ewentualne zwiększenie tej prędkości.

źródło: www.dobreprogramy.pl

I to się nazywa popis w wykonaniu neostrady!! Tylko ta informacja trzymała mnie przy neo bo miałem korzystać z okazji i rezygnować a teraz kiedy zrezygnuje? Jutro mam tylko okazję zrezygnować, ale najbliższy punkt tp gdzie mogę zrezygnować jest 20km odemnie i nie mam jutro czasu na przyjazd do nich Gratuluję neostradzie nabijania ludzi w butelkę!
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert
Posty: 522
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:08
Lokalizacja: Pruszków
x 1

Neostrada TP

Post autor: mad85 »

Ale to nie było, żadne oficjalne info TP o przyspieszeniu Neostrady. Tak naprawdę można to potraktować jak plotkę w stylu HBO w CP. A co do rezygnacji to nie wiem czy na pewno można było to zrobić bo o ile pamiętam to można było zrezygnować z telefonu stacjonarnego.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
__________________________________________________________
C+ Prestiżowy
Obrazek
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Neostrada TP

Post autor: gosc »

http://telefon.gsm.pl/telekomunikacja/1 ... adzie.html

Z ostatniego akapitu wynika, że jednak tp sa trochę potwierdzała te doniesienia.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: Witu »

Oczywiście, że potwierdzała... Nawet na infolinii ostatnio pewna Pani namawiała mnie, żebym nie rezygnował bo będą prędkości podwyższać :/
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert
Posty: 522
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:08
Lokalizacja: Pruszków
x 1

Neostrada TP

Post autor: mad85 »

Wiecie. Nie ma nic oficjalnego nie ma co się napalać. A co do infolinii to cuda i dziwy na niej się dzieją.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
__________________________________________________________
C+ Prestiżowy
Obrazek
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

Neostrada TP

Post autor: IZA »

Witu pisze:Oczywiście, że potwierdzała... Nawet na infolinii ostatnio pewna Pani namawiała mnie, żebym nie rezygnował bo będą prędkości podwyższać :/
Z tego co mi wiadomo, to nie był pojedynczy przypadek. Na grupach dyskusyjnych również ludzie piszą, że chcieli zrezygnować z Neo, a konsultanci z Błękitnej Linii namawiali ich aby pozostali ponieważ wkrótce prędkości zostaną znacznie zwiększone. Sprytnie to wykombinowali.
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: RaPi »

Puścili plotkę żeby ludzie nie rezygnowali z usług gdy mieli na to okazję :mad: Postępowanie godne monopolisty...
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Neostrada TP

Post autor: gosc »

Znieśli limity danych. Ciekaw jestem co zrobią głąby z moich Multimediów którzy od miesięcy przygotowują się do wprowadzenia limitów - bo zawsze starają się być z ofertą troszkę lepsi od tepsy. Ciekawe ile pieniędzy poszło na te przymiarki do limitów które teraz pewnie nigdy nie wejdą w życie :)
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: Witu »

Ale jaja :D
Od dziś Neostrada bez limitów
Od dnia dzisiejszego nastąpi zniesienie limitów w ofercie TP - Neostrada - poinformował serwis internetowy FKN.PL
Oprócz likwidacji ograniczeń ilościowych TP zwiększy prędkość w dotychczasowej najwolniejszej opcji Neostrady ze 128kb/s do 256 kb/s. Zmiana dla wszystkich klientów korzystających z usługi Neostrada tp 128 ma odbyć się bezpłatnie.

Szerokopasmowy dostęp do internetu w Unii Europejskiej rozpoczyna się od 144kb/s. Propozycja TP o zwiększeniu prędkości Neostrady do 256 kb/s jest zgodne z powszechnym w UE trendem rozwoju Internetu. Dotychczas obowiązujące w Neostradzie limity wynosiły w najwolniejszej opcji 7GB/miesiąc i około 15 GB miesięcznie w najbardziej popularnej opcji neostrada 512. Limity przekraczało około 7 proc. klientów.

Źródło: onet.pl ( http://wiadomosci.onet.pl/1477334,10,1,1,,item.html )
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: Witu »

Witam! Od wczoraj wieczorami i po południu mam strasznie zamulałą neostrade. Nic nie da się pobrać. A strony otwierają się strasznie mozolnie :/ Wkurzyłem się w końcu i zadzwoniłem na infolinię. Powiedzieli mi, że przebudowywują linie na kierunkowym 014 i wszyscy abonenci neo, którzy mają internet pod tym kierunkowym mogą mieć takie przymulenia. Co gorsza powiedzieli mi, że powinno to minąć przed 15 marca. Czy oni wogóle wiedzą, ile to jest czasu?
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
rob118
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2007, 11:36

Neostrada TP

Post autor: rob118 »

czy wie ktoś jaka jest alternatywa dla neo oprócz netii i multimo i telewest?
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

Neostrada TP

Post autor: IZA »

Zależy gdzie. W Olsztynie net z kablówki: Multimedii bądź Vectry. Sa też radiówki, których nie polecam.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości