Neostrada TP

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert
Posty: 522
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:08
Lokalizacja: Pruszków
x 1

Neostrada TP

Post autor: mad85 »

Takie problemy zdarzają się bardzo często i to przede wszystkim w dość sporych miastach. Sam musiałem wymusić na nich dostęp do Neostrady. A sytuacja była o tyle smieszna, że nowa centrala wraz nowymi numerami nie miał jeszcze dostępu do Neostrady. Sąsiad za ścianą biedacy podpięty pod stara centrale mogił mięć neostrade. Ale w końcu natrafiłem na kogoś mądrego na infolinii, który mi powiedział abym zmienił numer na taki, co jest w starej centrali, która oferowała możliwość neostrady. W końcu jednak tylko przepieli mnie do tej starej centrali i możliwość techniczna się pojawiła. Śmieszne w tym jest postępowanie, tpsa bo budując nowa centrale po 3-4 latach dopiero dają jest możliwości techniczne dla Neostrady.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
__________________________________________________________
C+ Prestiżowy
Obrazek
marcelek
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 25 maja 2006, 14:57
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: marcelek »

to tak samo jak u mnie. Moi sąsiedzi zakładali wcześniej telefon i mogą miec neostradę,ja zakładałem później i takiej możliwości nie mam!
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: Witu »

Ja też musiałem troszke poczekać jak robiłem sobie sam legalną neostradę. Musiałem czekać z 2 tygodnie zanim ściągneli mi puszkę, która pokazywała umery dzwoniące.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: stevie »

Wkrótce Neostrada bez telefonu

Urząd Komunikacji Elektronicznej planuje wydać odpowiednie zalecenie, które ma wymusić na Telekomunikacji Polskiej rozdzielenie usług stałego dostępu do internetu Nesotrada TP od usług głosowych.


Oznacza to, że już wkrótce będziemy mogli zostać użytkownikiem usługi Neostrada TP, szerokopasmowego dostępu do internetu Telekomunikacji Polskiej, bez konieczności jednoczesnego wykupienia abonamentu głosowego (najtańszy około 50 zł), poinformowała telewizja TVN24 w swoim serwisie biznesowym.

Takie rozporządzenie Anna Streżyńska, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wyda już we wtorek, 5 lipca 2006 roku, a Telekomunikacja Polska będzie miała jedynie 30 dni, by dostosować się do zalecenia UKE.
zródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Neostrada TP

Post autor: gosc »

ciekawe czy takie samo zalecenie dadzą innym operatorom, np. moim Multimediom. Pomysł dobry tylko czy nie będzie tak że trzeba będzie bez linii telefonicznej drożej płacić za neo?
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: Witu »

Nigdy nie wiedomo jak to będzie, ale ciekawi mnie, jak wtedy będzie pobierany sygnał:)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert
Posty: 522
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:08
Lokalizacja: Pruszków
x 1

Neostrada TP

Post autor: mad85 »

O neostradzie bez telefonu to juz słyszałem rok temu. I była nawet ponoc data wprowadzenia tego a mianowicie miał to sie pokazac na poczatku tego roku. Mam juz lipiec i nadal nie ma. Nie uwierze jak nie zobacze.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
__________________________________________________________
C+ Prestiżowy
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: RaPi »

Znajac TP zapewne usługa neostrady bez wykupionego abonamentu na poleczenia głosowe będzie dużo droższa :mad:
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert
Posty: 522
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:08
Lokalizacja: Pruszków
x 1

Neostrada TP

Post autor: mad85 »

Raczej podwyzszyc to nie podwyzsza. Ale napewno dla osób majac telefon napewno zrobia jakies lepsze warunki.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
__________________________________________________________
C+ Prestiżowy
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: RaPi »

TP przy wprowadzaniu regulacji które są dla niej niekorzystne jest raczej opieszała wiec nie wiemy kiedy będzie można korzystać z tej opcji neostrady. Napewno wieść o wprowadzeniu tego będzie dla wielu osób bardzo dobrą. Część z dotychczasowych abonentów TP którzy opłacają abonament za usługi głosowe tylko dlatego zęby móc korzystać z Neostrady zrezygnują z tego.
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert
Posty: 451
Rejestracja: 24 maja 2006, 23:14
Lokalizacja: Tczew

Neostrada TP

Post autor: Leszek1979 »

Witu pisze:ciekawi mnie, jak wtedy będzie pobierany sygnał:)
Usługi POTS/ISDN (czyli telefon) jak i ADSL są niezależne od siebie - czyli jeżeli będziesz miał samą Neostradę to w centrali twój kabelek bedzie podłączony tylko do portu DSLAM i nie będzie podłączony do centrali telefonicznej.

Co do Neostrady bez usługi POTS to też sądzę że będzie droższa, no chyba że UOKiK stwierdzi że TP jako operator o pozycji dominującej nie może z tego powodu różnicować cen.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: RaPi »

UOKiK może i stwierdzi a TP i tak zrobi jak bedzie chciała
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: Witu »

RaPi pisze:UOKiK może i stwierdzi a TP i tak zrobi jak bedzie chciała
W końcu to od nich zależy, ile chcą sobie za swoje usługi.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Neostrada TP

Post autor: RaPi »

Oj liczą sobie, liczą za te swoje "usługi"
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

Neostrada TP

Post autor: Pawop »

Pies ich ganiał, mam Aster :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości