EraGG

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
wiktor

EraGG

Post autor: wiktor »

Qba pisze:Siema wszystkim, i jak to jest z tymi kosztami, naprawdę pierwszy tydzień mieliście za darmo, a za następne 1zet tyg. czy dochodziły może jakieś ekstra koszty za połączenie się z netem ?? z góry dzięki za odpowiedź.
bez opłat ekstra. NIe ściemniaj, że za pierwszy tydzień coś się płaci, bo się nie płaci.
erkan

EraGG

Post autor: erkan »

o, widzę, Że już jakąś propagande rozsyłają ludzie zawistni, których operatorzy za tę złotówke im nie dają gg na komórze.
Sawmen

EraGG

Post autor: Sawmen »

Siemka
mam problem podobny jak inni uzytkownicy, zainstalowałem eragg i wyskauje bład sieciowy

sciongnołem go z wapu

konfiguracje mam z konfiguratora ery wszystkie ustawienia

i nadal tak jest. mam K750i na abonament

co zrobic? cos jeszcze poustawiac?

moje gg 7346380
espumisan

EraGG

Post autor: espumisan »

może poczytajcie wcześniejsze eporady i coś się przyda.Ten wątek to kopalnia wiedzy!
Darmowy internet w komórc

EraGG

Post autor: Darmowy internet w komórc »

witam,mam pytanie jak mozna zrobic zeby miec darmowy internet w telefonie to znaczy chodzic po stronkach ale nie płacic za połaczenie tylko za sciaganie plików.Czy ktos wie jaki mam profi dac np wap orange itp???
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

EraGG

Post autor: Witu »

Hmm... Może tak jak mój wujek :P Wziął soie internet na firmę pracodawcy i ma za darmo rozmowy, blueconnect w telefonie i jakiś zzwykły słabszy internet i oczywiście wypas Sony Ericson :P
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Sara
Użytkownik

EraGG

Post autor: Sara »

witam mam taki problem mam SE k508i i jak chce pobrac eragg to mi wyskakuje bład o takiej tresci Proba skorzystania z substrykcji w okresie karencji lub bład wyslania czy moze mi ktos pomoc w tym o co chodzi bardzo bym byla wdzieczna za odpowiedz z gory dzieki moj numer gg to 3400787
erkan

EraGG

Witu pisze:Hmm... Może tak jak mój wujek :P Wziął soie internet na firmę pracodawcy i ma za darmo rozmowy, blueconnect w telefonie i jakiś zzwykły słabszy internet i oczywiście wypas Sony Ericson :P
i eraGG ma także? Powiedz, że może mieć nie używając netu używać GG.Może się przydać!
dancio2400
Użytkownik

EraGG

Post autor: dancio2400 »

mam siemensa sxg75 w sieci orange zainstalowałem wszystko zgodnie ze wskazówkami i niechce mi sie polączyć z serwerem co robić
dancio2400
Użytkownik

EraGG

chodzi mi o gg
dancio2400
Użytkownik

EraGG

mam siemensa sxg75 i niewchodzi mi gg pisze łączę z serwerem sieć to orange napiszcieposty z odpowiedzią
dancio2400
Użytkownik

EraGG

mam siemensa sxg75 i orange ściągnełem gg i pisze caly czs łączę z serweem co mam zrobić???
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

EraGG

Post autor: Witu »

erkan pisze:
Witu pisze:Hmm... Może tak jak mój wujek :P Wziął soie internet na firmę pracodawcy i ma za darmo rozmowy, blueconnect w telefonie i jakiś zzwykły słabszy internet i oczywiście wypas Sony Ericson :P
i eraGG ma także? Powiedz, że może mieć nie używając netu używać GG.Może się przydać!
W eraGG on się nie bawi. Ale przecież można mieć eraGG na komórce bez neta, czytaj posty bo wszyscy się tutaj powtarzacie.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Dominik

EraGG

Post autor: Dominik »

Witam mam pewnien problem :(:( z eragg. mam k300i ale niestety nie dziala u mnie..:( sciagam zakladke z kad moge sciagnac era gg i wchodze i niestety nic nie chce zebym sciagal tylko ywskakuje ze moze skozystam z eragg przez wap... Pomocy ludzie....:(:(:(
erkan

EraGG

Witu pisze:
erkan pisze:
W eraGG on się nie bawi. Ale przecież można mieć eraGG na komórce bez neta, czytaj posty bo wszyscy się tutaj powtarzacie.
no widać, że niektórzy mają wyraźny problem z czytaniem, albo inaczej: czytaniem ze zrozumieniem.
Można mieć gg bez neta, i to jest cała idea.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”