EraGG

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
maadziiaa17
Użytkownik

EraGG

Post autor: maadziiaa17 »

heeeej :) mam pytanie...kupiłam telefon, w którym juz było zainstalowane eragg i normalnie mi działało, mogłam pisać i w ogóle, a juz od jakiegoś czasu nie mogę się zalogowac, nawet niee pokazuje nic, żesię łączy z ta aplikacją. Pisze, że BŁĄD SIECIOWY. Co ja mam robić?
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

EraGG

Post autor: Artu »

Przede wszystkim wgraj sobie Jadugadu - jest za darmo.
sexi
Użytkownik

EraGG

Post autor: sexi »

Samsung J600E bylam dzisiaj w erze zeby zrobili mi konfiguracje GPRS i dzialalo mi gg !:d a osd godz. mniej wiecej 18.... wyskakuje mi znowu 'błąd sieciowy.nie mozna ustalic aktualnego numeru wersji aplikacji z powodu bledu komunikacji z serwerem wersji aplikacja zostanie zamknieta' pomocy pomocy bo ja juz poczulam ten lans iz ide obwodnicą i pisze z gg !! xdd i brakuje mi tegooo proszee 2546446 xd błagaaaam pomocyy błagaam ! xd
aggis
Obserwator

EraGG

Post autor: aggis »

Sexi, ciekawe co robiłeś/robiłaś, kiedy całe GG siadło na kilka godzin ;) Ale tak na poważnie...mi w salonie ustawili i nie mam problemów...Może raz jeszcze do salonu?
dziku
Użytkownik

EraGG

Post autor: dziku »

Mi się gg przydaje, nawet w telefonie, ale żeby się tak uzależnić, jak sexi? ;)
asiek1206
Użytkownik

EraGG

Post autor: asiek1206 »

elos ;) prosze o pomoc bo jestemw wtym kompletnie zielona :|

wiec mam tel k550i i tam juz jest aplikacja gaduu tylko co dalej ?

ehmm no i mam pytanie zeby korzystać z tego gadu trzeba mieć cały czas kase na koncie czy moge sobie kupić za tą 5 czy 10 bo nie wiem ile to tam jest i weźnie mi to kase i nie musze mieć ccały miesiac czy trzeba mieć ?
pomocc ;) :*
aggis
Obserwator

EraGG

Post autor: aggis »

http://www.era.pl//r/era_pl_repo1/docum ... _eragg.pdf

punkt 26 regulaminu: W następujących przypadkach możliwość korzystania przez Użytkownika z Serwisu jest
zablokowana c) posiadanie na koncie numeru telefonu w
systemie Era Tak Tak, Era Mix lub Heyah kwoty nie pozwalającej na wykonywanie połączeń
telefonicznych.