EraGG

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Paulo

EraGG

Post autor: Paulo »

Wie ktos czy jest moze jakis limit na ilosc kontaktow albo cos w ten teges? Bo mi nie chce sciagac wlasnie listy. Za pierwszym razem jaks ie polaczylem to mi posciagalo ale pozniej mi komora padla i teraz jak sie lacze to nei chce mi w ogole sciagac kontaktow...
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

EraGG

Post autor: Witu »

Chyba 25 kontaktów mieści. Wiem bo mi też nie przyjął całej listy. Ale nie powiem ci teraz jaki jest limit kontaktów to nie chce mi się włączać tego syfu na komórce ;)

PS: Zauważyłem że moja szkoła już oszalała na punkcie eraGG. Na korytazu już cięszko nie usłyszeć dźwięk przychodzącej wiadomości GG ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
dancio

EraGG

Post autor: dancio »

mam orange i niechodzi migg i odpisujcie normalnie a nie jakten gościu ktury sie jara że jego wujek ma internet od firmy
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

EraGG

dancio pisze:mam orange i niechodzi migg i odpisujcie normalnie a nie jakten gościu ktury sie jara że jego wujek ma internet od firmy
Chłopczyku: Jakbyś nie zrozumiał, to ktoś się pytał w jaki sposób można mieć darmowy internet w komórce to błysnąłem gościowi pewną sugestie i nie chciałem, żeby ktoś to zrozumiał chwaleniem się. A pozatym poczytał byś sobie te posty które piszą userzy w tym temacie to byś się pewnie dowiedział co i jak.

Kod: Zaznacz cały

http://www.gadu-gadu.pl/uslugi/mobilneGG
W linku powyżej macie wszystko opisane co i jak.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
GG

EraGG

Post autor: GG »

Nie ma jak to stara taryfa ery z ryczałtem wap..
gg

EraGG

Post autor: gg »

dla uzytkownikow ery/tak tak tel.model k 750 i. w przypadku wyskakujacego komunikatu o braku mozliwosci ustalenia wersji lub blad sieciowy;wchodzicie w ustawienia lacznosci,ustawienia java i zmieniacie i zmieniacie w przypadku tak taka profil z era omnix na era wap tt,nastepnie wlaczacie aplikacje akceptujecie subskrypcje i macie sprawne gg :)
Janek

EraGG

Post autor: Janek »

działa wam obecnie eraGG? bo mi coś się nie chce łączyć, a jak połaczy to kontaktów juz nie pobierze i się rozłacza. Kontakty wyeksportowane, telefon dobrze skonfigurowany, bo już dzisiaj w południe korzystałem bezproblemowo.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

EraGG

Ostatnio gg cos miesza z serwerami, ale czy w eragg tez cos kombinuja to nie wiem ;]
Platforma N:
Obrazek
Obrazek
nAJePka
Użytkownik

EraGG

Post autor: nAJePka »

Heyka! :)
Mam problem, bo założyłam sobie gg ba komórce, ale jakiś błąd mi wyskakuje i może ktoś mi pomoże. A ten błąd to taki jest: "Błąd sieciowy! Nie można ustalić aktualnego numeu wersji aplikacji z powodu błędu komunikacji z serwerem. Aplikacja zostanie zamknięta". Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, bo będę naprawdę bardzo wdzięczna :) Najlepiej proszę na e-mail odpowiedź :) Dziękuję z góry :):):) Pozdrawiam...!
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

EraGG

Post autor: Artu »

Ja tam korzystam z Jadugadu i przynajmniej płacę za to co faktycznie wykorzystam ;)
gmad
Użytkownik

EraGG

Post autor: gmad »

akurat w przypadku Era gg to płaci się 1.20 tygodniowo lub 5 pln miesięcznie, i nie ma żadnych opłat za transmisję danych, zatem wychodiz jeszcze taniej niz w Twojej opcji :)
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

EraGG

Post autor: Artu »

No niby tak tylko że jak gadam sporadycznie mało to mi się bardziej opłaca niż za "symboliczną zetę" tygodniowo której nie wykorzystam.
MobilePro.pl
Użytkownik

EraGG

Post autor: MobilePro.pl »

problem w tym, że nie da się tym sprawnie posługiwać, jeśli prowadzisz rozmowy np. z kilkoma osobami jednocześnie. Dopóki handsety będą takie jakie są, czyli upierdliwe w obsłudze, to raczej usługa nie zyska popularności. Likwidacja kosztów transferu nie załatwia wszystkiego.
aggis
Obserwator

EraGG

Post autor: aggis »

Mi gg w komórce przydaje się dość często. Nie siedzę nieustannie na komunikatorze ani na kompie, ani na komórce. Ale w bardzo szybki i tani sposób pozwala mi się skomunikować ze znajomymi i poczynić pewne ustalenia. Dlatego w Taktaku wykupuję sobie co miesiąc możliwość korzystania z gg. 5 złotych i mam pod ręką wszystkich tych, których potzrebuję. Dla mnie to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, bo kilku dobrych znajomych niestety nie ma ery. Dzięki gg w telefonie mogę kontaktować sie tanio i ze wszystkimi swoimi znajomymi. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby z konta sciągało mi coś extra za korzystanie z aplikacji.
Awatar użytkownika
Toff
Użytkownik
Kontakt:

EraGG

Post autor: Toff »

wie ktoś może czy mobilne gg działa w Orange?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”