EraGG

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Wentylator

EraGG

Post autor: Wentylator »

Co do problemow z polaczeniem, to ja (a raczej moj kolega) wywalil mi wszystkie profile i ze strony ery www.era.pl sciagnal mi oprogramowanie do GPRSu. Wszystko ladnie i pieknie ;)
lukasek2006

EraGG

Post autor: lukasek2006 »

ja mam GPRS wlaczone i juz nawet wylaczalem na stronie www.itaktak.pl i wlaczalem od nowa ale nic niemoge ustawic....;///
lukasek2006

EraGG

jezeli ktos cos bedzie wiedzial na temat jak poustawiac wszystko w sagemie my401x to byl bym bardzo wdzieczny zeby napisal mi co i jak:))) z gory bardzo dziekuje :)))
erkan

EraGG

Post autor: erkan »

a moze po prostu nie wspiałeś swojego numeru gg i hasła? Spróbuj tak, a jak to nie pomoże to dzwoń do BOA.
lukasek2006

EraGG

no nie wpisalem bo nie moge;//jest jakas lipa......
wiktor

EraGG

Post autor: wiktor »

myśle, że jesteś odosbniony w swoim problemie. W takim razie może CI tylko pomóc miła Pani z BOA-602900 Jeśli postępowałeś punkt po punkcie od początku do końca to nie powinieneś mieć problemów.
buczek

EraGG

Post autor: buczek »

mam problem z EraGG na telefonie Nokia 6020 gdy chce sie polaczyc wyskakuje mi zaabonuj GPRS nie wiem co mam zrobic prosze o pomoc na gg 6300375
espumisan

EraGG

Post autor: espumisan »

pytałeś się w BOA? Na prawde warto tam się zwracać. Poza tym, to popytaj tych co juz mają.
trte

EraGG

Post autor: trte »

mialem taki sam problem ale sam dalem sobie rade :P:P trzeba wejsc na http://boa.era.pl/SMSconfig/getXML_new.asp i sciagnac config poprostu i ustawic go jako domylny , zresetowac kome i bedzie ok - wczesniej sam robilem profil internetowy i mialem go jako domyslny i niechcialo isc ale sie skaplem i ustawilem sciagniety jako domysly i jest ok
buczek

EraGG

Post autor: buczek »

trte moglbys napisac do mnie na gg?? 6300375
:)

EraGG

Post autor: :) »

Ja mam prosbe...

Czy ktos ma może na phonie juz te gg i ma kabalek alby na kompa zgrac... i mi moglby przeslac ? Bo mi sie cos nie chce pobrac :/ Z gory thx.... jakby co piszcie na [email protected] :) Z gory thx i bussski =*
speedfighter
Użytkownik
Kontakt:

EraGG

Post autor: speedfighter »

Wyskakuje mi dziwny problem z tym EraGG:
Mam telefonik Motorola V3, ściągniętą aplikację EraGG na telefon.
Po włączeniu telefonu wyskakuje mi komunikat:
Użyć sieci danych?
http://213.158.194.27/jggs/ss/ask_new_ver?brand=eragg
I 4 opcje do wyboru:
-Tak, zapytaj raz
-Tak, zawsze pytaj
-Nie, zapytaj później
-Nie, nigdy nie przyznawaj dostępu

Oczywiście czego by nie wybrać wyskakuje znany już na forum komunikat:
"Nie wyrażono zgody na komunikację sieciową, aplikacja nie może działać bez połączenia z Internetem. Nastąpi zamknięcie aplikacji"

Poradzicie coś?
Jakby co to walcie na GG:6164481
mar_nn

EraGG

Post autor: mar_nn »

Mam to eragg, ale nie chce mi działac. Na poczatku wszystko OK, wlaczam aplikacje, pyta sie czypozwalam na dostęp do sieci, daje tak i wyskakuje komunikat "Najpierw uaktywnij dane pakietowe",a przeciez mam uaktywnione bo normalnie moge z internetu w telefonie korzystac wiec nie wiem o co chodzi. Mam Nokie 6070. Jak cos to mozecie pisac na gg:5935574
aleks1115
Użytkownik

EraGG

Post autor: aleks1115 »

Witam!Mam telefon D750i.Ściągąłem eragg, zainstalowałem i włączam.Wyskakuje mi błąd sieciowy.Robiłem wszystko dzwoniłem na infolinie, robiłem to co jest napisane w 1 poście(stworzyłem intrernet gprs...)i nic.Męcze się już tydzień.Prosze o pomoc!!!
trte

EraGG

Post autor: trte »

aleks1115 - zobacz moj post wyzej - ten przyklad mi na k750i podzialal
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”