EraGG

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
erkan

EraGG

Post autor: erkan »

aleks1115 pisze:Witam!Mam telefon D750i.Ściągąłem eragg, zainstalowałem i włączam.Wyskakuje mi błąd sieciowy.Robiłem wszystko dzwoniłem na infolinie, robiłem to co jest napisane w 1 poście(stworzyłem intrernet gprs...)i nic.Męcze się już tydzień.Prosze o pomoc!!!
Ja dalej nie rozumiem, jaki tobie wyskakuje bład. Co dokładnie tobie wyskakuje-możesz doprecyzować? A czy aby na pewno to jest SonyEriccson?Telefon rekomendowany???
wilson

EraGG

Post autor: wilson »

witam,
mam nokie 2610, pobralem eragg i nie moge cos odpalic... :D pyta mnie czy pozwalam na dostep do sieci, wciskam tak. wyskakuje tabelka: 'ustawienia web: WAP a pozniej pisze zebym udostepnil dane pakietowe i wyskkakuje blad sieciowy. wie ktoś o co chodzi? :)
layen

EraGG

Post autor: layen »

mi wszystko działa. Robiłem według wskazówek, czytając porady na stroanch Ery i wszystko gra.Polecam wam również robienie wszystkiego zgodnie z instrukcjami.
maciek

EraGG

Post autor: maciek »

a wie ktos co trzeba zrobic zeby miec gg w orange ?? :))
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

EraGG

Post autor: Witu »

maciek pisze:a wie ktos co trzeba zrobic zeby miec gg w orange ?? :))
Z tego co mi wiadomo, to nic nie możesz zrobić :D
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
erkan

EraGG

można.

można kupić zestaw tak-taka i ściągnąć aplikacje eragg i już.
alo wygrać w konkursie eraGG, używając GG.Tutaj są informacje: http://www.mojageneracja.pl/602/blog/74 ... c217919a4b
myśle, że szanse są.
era gg konfiguracja

EraGG

Post autor: era gg konfiguracja »

no nic niedziala ja juz niewiem ocb w tym wszystki glupia strona ery pokazuje uatwienia sciagam i co i niedziala to juz pzresada poprostu jakas sciema na mase
waldus

EraGG

Post autor: waldus »

no więc ja mogę powiedzieć co zrobić na se k750i, żeby działało jeśli ktoś ma problem z wyskakującym błędem sieciowym (uniemożliwia to połączenie)

1. wchodzimy w ustawienia->łączność->ustawienia Java
2. wybieramy profil eraWAP GPRS (lub o podobnej nazwie, chodzi o to, żeby aplikacje Java łączyły się przez GPRS)

teraz powinno wszystko śmigać :)

P.S. jeśli ktoś nie ma takiego profilu to niech wyśle sms na nr 8016 o treści WAP (przyślą wam konfigurację WAP do waszego telefonu)
lenas

EraGG

Post autor: lenas »

jak widać każdy błąd można poprawić, naprawić. Kilkukrotne już dzowniłem do BOA i miłe panie zawsze pomogły.
A co sądzicie o tym konkursie o którym bło wyżej. Ja już nie potrzebuje nowego startera TakTak, ale dla kogoś kto na przykład chciałby mieć eraGG, a nie jest w Erze, to świetny pomysł.
nicram

EraGG

Post autor: nicram »

Na większości telefonów z obsługą javy mozna zainstalować komunikator inny niz gg, np. Papla lub Bombus. Obsługuja one wtyczki do innych komunikatorów (GG, Tlen itp.) Zakładamy konto np. na serwerze papli, włączamy wtyczkę GG i inne potrzebne i mozna hulać :)
Dzaiała mi to w Erze, Plusie i Play. A Orangutany to na drzewo :)
Korzystam z Bombusa na motce v3xx i mam powiadomienie o poczcie dostarczonej na O2 (przychodzi wiadomośc jak na GG)
Papla działa na nokii 6020, 6310i, 6131.
Konfigurację telefonu najłatwiej przeprowadzić automatycznie SMSem od Twojego operatora. Płace za Transfer danych wg taryfy operatora.
sagem my400x

EraGG

Post autor: sagem my400x »

ej ja sciagnalem sobie EraGG na sagema my400x i mi wyskakuje o polaczeniu sieciowym ze nie3 moze sie polaczyc.pomoze mi ktos?? moje gg:2764576
erkan

EraGG

nicram pisze:Na większości telefonów z obsługą javy mozna zainstalować komunikator inny niz gg, np. Papla lub Bombus. Obsługuja one wtyczki do innych komunikatorów (GG, Tlen itp.) Zakładamy konto np. na serwerze papli, włączamy wtyczkę GG i inne potrzebne i mozna hulać :)
Dzaiała mi to w Erze, Plusie i Play. A Orangutany to na drzewo :)
Korzystam z Bombusa na motce v3xx i mam powiadomienie o poczcie dostarczonej na O2 (przychodzi wiadomośc jak na GG)
Papla działa na nokii 6020, 6310i, 6131.
Konfigurację telefonu najłatwiej przeprowadzić automatycznie SMSem od Twojego operatora. Płace za Transfer danych wg taryfy operatora.
tylko, że eraGG od Ery jak sama nazwa wskazuje, no i jest za złotówke i są różne bonusy jak ten konkurs co teraz jest, o którym tutaj jest http://www.mojageneracja.pl/602/blog/74 ... c217919a4b
power106
Użytkownik

EraGG

Post autor: power106 »

ja pobrałem to gg na heyah i wszystko ustawiłem zadzowniłem do operatora tak jak to tutaj przeczytałem i konsultant mi powiedział że on wyśle jakiś raport do pomocy technicznej bo to nie z mojej winy działa oni chyba sami sie już gubią
Baton

EraGG

Post autor: Baton »

Mój telefon to Sagem my400x.... Postanowilem sobie zamontowac to slynne juz EraGG. Tel. mam w erze. Wyslalem smsa, sciagnalem to EraGG. Wlaczam a tu lipa... No ale poczatek, nie przejalem sie. Pozniej dostalem smsa z ta automatyczna konfiguracja. Zainstalowalem, wybralem profil w ustawieniach WAPa. Jak wlaczam EraGG to wyskakuje mi komunikat "Połączenie sieciowe niedostępne: nie zdefiniowano profilu" a nastepnie komunikat na tle tego GG "Nie wyrażono zgody na komunikacje sieciową, aplikacja nie może działać bez połączenia z Internetem. Nastąpi zakończenie aplikacji". Bawilem sie z tymi profilami w ustawieniach WAP, kombinowalem w telefonie i nic. I co trzeba zrobci na stronie www.eraomnix.pl aby wszystko bylo w porzadku. Gdzie sie tworzy to gg (wczytuje konto)... Na komputerze czy w telefonie? Prosze o pomoc... dzieki
power106
Użytkownik

EraGG

Post autor: power106 »

Baton zadzwoń do buira obsługi powiedz im wszystkio i oni cie juz pokierują i będzie hulało bo tam trzeba ustawić wap w gg mi też tak wczoraj nie chcaiło działać ale zadzowniłem i zaczeło działać
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”