EraGG

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
layen

EraGG

Post autor: layen »

właśnie!!! Czasami jedne teleofn wszystko ratuje i potem już każdy jest zadowolony. BOA jest profesjonalne i miłe, nie ma co się bać!!!!
erkan

EraGG

Post autor: erkan »

bym powiedział, że czasem gadu gadu ratuje jakąś sytuacje.Dlatego jego dostępność w telefonie bardzo ułatwia i zabezpiecza.
problem z gg

EraGG

Post autor: problem z gg »

mar_nn pisze:Mam to eragg, ale nie chce mi działac. Na poczatku wszystko OK, wlaczam aplikacje, pyta sie czypozwalam na dostęp do sieci, daje tak i wyskakuje komunikat "Najpierw uaktywnij dane pakietowe",a przeciez mam uaktywnione bo normalnie moge z internetu w telefonie korzystac wiec nie wiem o co chodzi. Mam Nokie 6070. Jak cos to mozecie pisac na gg:5935574
mam ten sam problem!! pomużcie!!
travis

EraGG

Post autor: travis »

dzwoń do BOA. Oni mają najczestsze problemy jakie się pojawiają spisane i wiedzą, co zrobić.
A tak w ogóle, to jak się robi punkt po punkcie to zazwyczaj nie spotykane są teg rodzaju problemiki.
erkan

EraGG

albo zainstaluj od nowa. To często pomaga.
Ogólnie nie jest źle, z tego typu akcjami zazwyczaj bywa więcej problemów niż tu.Przyłączam się do zdania, by robić po kolei zgodnie z instrukcjami.
PrZeMo

EraGG

Post autor: PrZeMo »

Proszę o pomoc.

Sciągnąłem sobie program EraGG z niemałymi problemami, ale jest ;) Mam Nokię 6070.
Włączam program, po czym akceptuje zezwolenie na włączenie internetu. Wyskakuje takowy oto błąd:
błąd sieciowy
Nie można ustalić akualnego numeru wersji aplikacji z powodu błędu komunikacji z serwerem wersji. aplikacja zostanie zamknięta

W tym modelu Nokii, w Ustawieniach -> Łączności nie ma nic o Javie, może mam ją źle skonfigurowaną, tyle, że nie mam kompletnie pojęcia jak ją moge skonfigurować. Z góry dziękuje ;) Pozdrawiam
pazdzioszak

EraGG

Post autor: pazdzioszak »

ja nie wiem jak wy to obsługujecie, ale albo macie wyjątkowo marne telefony, albo macie po prostu pecha czy wyjątkowe lewe rączki. Jakoś ani ja ani moi znajomi ze szkoły nie mieli podobnych problemów.Klikamy sobie regularnie w szkole, to bardzo ubarwia nam każdy dzionek
nortion

EraGG

Post autor: nortion »

Przemo a czy ty na pewno skonfigurowales polaczenie era internet?
Jak dalej nie bedzie chodzic to radze ci zadzwonic do BOA oni na pewno coś poradza!
erkan

EraGG

przy instalacji oprogramowania bardzo ważny jest każdy szczegól. To często kilka kliknięc, ale za to każde z nich za coś odpowiada. Dlatego pilnować trzeba, a nie bezmyślnie np wciskać Ok, jak nam takowy komunikat wyskoczy.
ZUZIANNA

EraGG

Post autor: ZUZIANNA »

szkoda, Że nie ma tego eraGG w plusie na przykład. Dlaczego w ogóle to, Granie na czekanie i w ogóle tego typu nowinki są tylko w erze.Ja mam simplusa i nie chce zmeniać numeru idąc do tak-taka.
NOKIA 7650

EraGG

Post autor: NOKIA 7650 »

Witam, czy ktoś wie jakim sposobem wedle szanownej ery program jakim jest ERAGG ma działać na NOKII 7650 (telefon jest ten wymieniony na liście obsługujących ten program) skoro ERAGG wymaga JAVY MIDP 2.0 a NOKIA 7650 ma na swoim pokładzie wersje 1.0...

Mam dostęp do kilku nokii 7650 i na każdej przy końcowej fazie instalacji wyskakuje "BŁĄD SYSTEMU"
layen

EraGG

Post autor: layen »

ja polecam ja zawsze skierowanie zapytania do BOA:)

Ale spróbuj przeinstalować, może pomoże.
vsb1910

EraGG

Post autor: vsb1910 »

Ja proponuje jak zrobiłem dla mojego Sagema my 400x

wysyłasz sms o treści wap pod 8016
nastepnie uaktywniasz usługę gprs (która jest likwidowana przy braku konta ze potem trzeba znow uaktywniac)
kodem: *132*2*1#

a potem robisz:
Dla aplikacji JAVA wymagających połączenia z internetem (np:EraGG, Opera Mini)
istnieje konieczność przeprowadzenia dodatkowej konfiguracji:

W tym celu wejdź do Menu i wybierz kolejno opcje:

Gry [gdy aplikacja wgrana jest do katalogu Gry - może być jeszcze w Dodatki w takim
wypadku wykonaj wszystkie czynności z poziomu tego menu]

> Opcje [lewy funkcyjny] > Ustawienia ogólne > Połączenie > Opcje [lewy
funkcyjny] > Dodaj

Następnie należy skonfigurować połączenie uzupełniając następujące opcje:
Tytuł serwisu:
erainternet [wpisz następnie potwierdź OK] >
erainternet [podświetl] > Opcje > Edycja
Parametry GPRS
APN: erainternet (w systemie abonamentowym), w systemie Era Tak Tak i Era
Mix: erainternettt
Hasło: erainternet [wpisz]
Użytkownik: erainternet [wpisz]
Proxy > [wybierz]
Port number > Bez zabezpiecz.> 8080
Adres IP > [wybierz]
213.158.194.229 [wpisz]

Jeśli te parametry zostały wpisane prawidłowo konfiguracja połączenia dla aplikacji
Java została zakończona

na koniec wlaczacie i musi działać !
espumisan

EraGG

Post autor: espumisan »

i działa. EraGG się przyjęła, i fajnie rozwijają to o konkursy jak ten niedawno. Mi sie podoba.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

EraGG

Post autor: Witu »

U mnie to GG na komórkę sięnie spodobało za bardzo. Wkurza mne najbardziej to, że jak ktoś wysyła mi linka, to już potem nie mam jak tego odczytać.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”