EraGG

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
mar_nn

EraGG

Post autor: mar_nn »

tylko jak mam się skontaktować z BOA jak mam tel na kartę i po wybraniu numeru w słuchawce głos: "połączenie z wybranym numerem nie jest dozwolone dla numeru z którego dzwonisz" i tyle.
SZypeR

EraGG

Post autor: SZypeR »

Mógł bys mi podaci nr do biura?? muj nr gg tp 1641064
mar_nn

EraGG

Post autor: mar_nn »

w googlach można było znaleźć w kilka sekund, ale skoro już pisze to: 602900
ZUZIANNA

EraGG

Post autor: ZUZIANNA »

ktoś się pytał o numer do biura: 602900

albo 9602 poodbno jest dla tak-taków.
erkan

EraGG

Post autor: erkan »

nie podawaj numerów na forum, niech ludzie powchodzą na www.era.pl i sam poszukają!!!!Przynajmniej może poczytają więcej, a tak to robią wszystko 'na czuja' i potem skarżą się na jakieś błędy, że im wyskakują.
layen

EraGG

Post autor: layen »

jezus, jaki reżim.
Dlaczego nie można podawać numerów? To przeciez po to, by ludzie mogli sowje problemiki wyjaśnić u operatora.
Emil

EraGG

Post autor: Emil »

mam nokie 2610, mam poprawnie skonfigurowany GPRS, śćiągnąłem EraGG, przy włączaniu aplikacji akceptuje dostęp do sieći, i wyskakuje mi bład bo niemoże się połączyć z serwerem i ustalić numeru wersji aplikacji. Wiem że są ludzie którzy mieli takie problemy. Instalowałem drugi raz te GG i nic niepomogło. nie mam kasy więc nie zadzwonie do BOU, prosze o szybki kontakt. PILNE!
Moje GG:
481548
Mój Skype:
emilax2
Mój numer(prosze dzwonić):
662521638
Emil

EraGG

wilson pisze:witam,
mam nokie 2610, pobralem eragg i nie moge cos odpalic... :D pyta mnie czy pozwalam na dostep do sieci, wciskam tak. wyskakuje tabelka: 'ustawienia web: WAP a pozniej pisze zebym udostepnil dane pakietowe i wyskkakuje blad sieciowy. wie ktoś o co chodzi? :)
dokładnie to samo mam z tym telefonem
wiktor

EraGG

Post autor: wiktor »

to chyba coś z tym modelem jest nie tak. Wina musi być w telefonie, bo przy innych nie ma podobnych akcji.
Emil

EraGG

wiktor pisze:to chyba coś z tym modelem jest nie tak. Wina musi być w telefonie, bo przy innych nie ma podobnych akcji.
Moi kolesie mają to samo z innymi telefonami
Ja mam tyl Sony Eric

EraGG

Post autor: Ja mam tyl Sony Eric »

Ja mam tel Sony Ericsson k310i i jaq ja mam scoagnac te gg? nie moge musze zalozyc jakies konto cos podobnego jaQ wy ale nie inne funcje jaQ ja mam to zrobic prosze o odp z gory dzieki
Folfek22

EraGG

Post autor: Folfek22 »

Siemka! Sciagnelem sobie gg na komorke i mi nichce pobrac mówi mi ze "404 not found" mam sony ericssona k510i w erze!!! Prosze pomoc!!! Jak wkładam karte orange to mi znajduje plik tylko nichce pobrac bo to jest plik dal uzytkownikow ery!! PLZ Pomocy!!:P:( Dzieki
Qba

EraGG

Post autor: Qba »

Siema wszystkim, i jak to jest z tymi kosztami, naprawdę pierwszy tydzień mieliście za darmo, a za następne 1zet tyg. czy dochodziły może jakieś ekstra koszty za połączenie się z netem ?? z góry dzięki za odpowiedź.
franttica

EraGG

Post autor: franttica »

Takie opłaty nie powinny sie pojawić na fakturze gdyby tak się jednak stało to śmiało pisz reklamację a napewno te opłaty będą ci zwrócone
fala

EraGG

Post autor: fala »

mam problem
ściągnołem eraGG i wszystko ładnie pieknie chodzi do mometu logowania cały czas pisze ze złe hasło lub login al hasło i login jest dobre o kikla razy na kompie sprawdzałem wie ktos czym to moze byc spowodowane ??
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”