Cyfrowy Polsat - lista kanałów

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 45
x 123

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Z innego forum wyczytałem że TVP Historia zostanie przeniesiona dopiero po zakończeniu emisji TVN Warszawa, ale czy to są prawdziwe informacje to nie wiem.
Pawlo
Użytkownik

Post autor: Pawlo »

Ja też coś tak słyszałem że na początku czerwca ma być przeniesiona na inny transponder
logitech
Użytkownik

Post autor: logitech »

Crump pisze:A tak bardzo zalezy ci na tym programie? Jesli tak to wystarczy zrobic zeza na astre i z tamtad ten kanal leci darmowo w zwyklej rozdzielczosci ale szczerze to jeszcze nie spotkalem nikogo komu zalezalo by na tym programie...
Zależy bo interesuję się historią, zresztą płacenie za kanały których nie mogę włączyć jest trochę bez sensu.Trzeba będzie rozwiązac umowę i w nowej wziąć dekoder HD
HD5000-Pakiet Familijny HD
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump »

logitech pisze:zresztą płacenie za kanały których nie mogę włączyć jest trochę bez sensu.Trzeba będzie rozwiązac umowę i w nowej wziąć dekoder HD
Zaraz zaraz, gdzie masz napisane ze w ofercie polsatu znajduje sie TVP Historia za ktora 'niby placisz'? To jest kanal FTA wiec polsat ci tego nie oferuje za pieniadze i nigdzie nie napisal ze ma to dzialac u ciebie takze nie masz zadnych podstaw do zwrotu dekodera bo ten kanal nie jest w ich ofercie. A jesli sie interesujesz to tak jak pisalem, mozesz zrobic zeza i z astry ten kanal bedziesz mial w SD bez oplat.

Swoja droga nie wiem dlaczego TVP robi taki metlik w swoich programach, ze na jednej satelicie mozna odebrac darmowo a na drugiej juz nie, przykladem jest TVP Info gdzie na Hot Birdzie jest kodowane a na Astrze leci darmowo heh
logitech
Użytkownik

Post autor: logitech »

takze nie masz zadnych podstaw do zwrotu dekodera bo ten kanal nie jest w ich ofercie.

zwracać nie zamierzam, kupię nowy.W sumie 2 lata temu jak brałem cp to mogłem o tym pomyśleć żeby wziąć dekoder HD :)

A tak sobie można zmieniać satelity kiedy mi się to podoba?raz astra raz hot bird?
HD5000-Pakiet Familijny HD
Awatar użytkownika
mirko1801
Obserwator
Kontakt:

Post autor: mirko1801 »

Jeżeli założysz ,,zeza,, lub monoblock na Astrę to nic nie zmieniasz , masz non-stop dostęp do dwóch satelit .
A tak poza tematem , na Astrze jest dużo kanałów muzycznych i 5/6 kanałów FTA w wersji HD ( niemieckie ) , oraz 5 polskich także FTA .
Tak więc warto zainwestować w zeza lub wygodniejszy monoblock .
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump »

logitech pisze:A tak sobie można zmieniać satelity kiedy mi się to podoba?raz astra raz hot bird?
Antene mozesz sobie przestawiac gdzie chcesz i kiedy chcesz, jest twoja wiec nikt ci tego nie zabroni ale bez sensu by bylo wylazic i przestawiac antene na sruga satelite dla poogladania jakiegos programu, proponuje ci zrobic uchwyt do zeza czyli zamontowac drugi konwerter 'patrzacy' na astre i bedziesz mogl odbierac programy z dwoch satelit, na astrze jest 5 polskich programow za darmo w tym TVP Historia i setki zagranicznych glownie niemieckich dobrze znanych starszym posiadaczom anten. Zamiast montowac dodatkowy uchwyt, konwerter i DiseqC, mozna zamontowac monoblocka czyli 2 konwertery w jednym ale z wlasnego doswiadczenia wiem (szczegolnie na polsatowskim dekoderze HD 5000) ze nie zawsze wspolpracuje z monoblockiem tak jak trzeba
Awatar użytkownika
Gumowy ninja
Użytkownik

Post autor: Gumowy ninja »

U mnie mimo ze mam dekoder HD TVP Historia ciągle się zacina , lamie obraz i dźwięk objawy takie jak przy ulewach czy śnieżycy
Pawlo
Użytkownik

logitech pisze:zwracać nie zamierzam, kupię nowy.W sumie 2 lata temu jak brałem cp to mogłem o tym pomyśleć żeby wziąć dekoder HD :)
Proponuję udać się do APS-u, lub zadzwonić na infolinię. Na pewno są już jakieś oferty przygotowane dla Ciebie. Teraz nie kupisz dekodera od Cyfrowego Polsatu ponieważ wszystkie są na udostępnienie. I w zależności jaki pakiet wybierzesz jest lub nie ma, czynsz za dekoder
Awatar użytkownika
mirko1801
Obserwator
Kontakt:

@Pawlo
Nie wprowadzaj ludzi w błąd , można kupić tuner CP i to najlepszy tuner jaki miał CP . Jest możliwość układania i edycji list ulubionych i wiele innych bardzo przydatnych funkcji , takich , których nie znajdziesz w żadnym innym tunerze w CP . Tu masz link do tunera . Możesz podpisać na ten tuner umowę lub oglądać w pripaid , albo odbierać kanały FTA .
http://www.hollex.pl/karty-pay-tv/cyfro ... -polsat-1m
Pawlo
Użytkownik

@mirko1801 doczytałeś do końca informacje zawarte w linku który przytoczyłeś?

"cena : 199.00 PLN

czas realizacji zamówienia (dni roboczych) : 3

gwarancja (miesięcy) : 12

kod : KARTA2843

Aktualnie brak produktu w magazynie"
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 32
x 158

Post autor: wislok »

Chciałem pochwalić Cyfrowy Polsat za aktualną listę kanałów. Wreszcie sportowe kanały FTA są poustawiane obok siebie,a nie rozrzucone po całej liście.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 171
Kontakt:

Post autor: Poland »

Nie wiem czy co wy o tym sądzicie ale Edusat,Czwórka na Wizji,Eska TV,Rebel TV,Polo TV oraz radiowe Radio Kaszebe (które de facto mogłoby dołączyć przy poprawce umowy o CSB TV) i Radio Jasna Góra powinny zawalczyć o obecność w Cyfrowym Polsacie. Jak nie samotnie to wspólnie ze sobą bo niestety Cyfrowy Polsat zamiast dodać do listy głównej wszystkie kanały to dodaje tylko część a Czwórka na Wizji i 4 inne stacje (z radiowymi nawet 6) takiej możliwości już nie mają - polityki programowej właściwie nie ma bo kanały są dodawane wedle uznania CP. Powinni więc według mnie dać równe możliwości wszystkim FTA jakie mamy na Hot Birdzie.
Przy okazji zauważyłem jeszcze jedną rzecz która mnie martwi a mianowicie brak radiowej Dwójki i Czwórki na liście radiowej tam gdzie są już Jedynka i Trójka.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
mirko1801
Obserwator
Kontakt:

CP dba o swoje kanały i o ich rentowność ( dochód z reklam ) , a nie o swoich abonentów . CP wychodzi z założenia , że skoro kanały ( te o których piszesz ) są dostępne na satelicie i są to kanały FTA , to każdy abonent może w każdej chwili dołączyć sobie w/w kanały samodzielnie i według własnego uznania . Tyle czasu jesteś na tym forum , a piszesz jakbyś dopiero co poznawał platformę CP .
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 171
Kontakt:

Post autor: Poland »

No ale zauważ że po jednej stronie są kanały o których wspomniałem a po drugiej na przykład CSB TV czy TVR albo Vive którym się udało.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”