[MM2020] Użytkownik roku Forum Media2

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.

NOMINOWANI:

Czas głosowania minął 17 sty 2021, 23:59

► Jordi
39
34%
► Karol
37
32%
► Ogorek
40
34%
 
Liczba głosów: 116
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[MM2020] Użytkownik roku Forum Media2

Post autor: Karol »

Swój głos oddałem na przeciwnika 😉

Wielu użytkowników forum zasługuje na wyróżnienie, docenienie a nawet brawa za swoją wiedzę i wkład w merytoryczne funkcjonowanie tego miejsca. Ja nawet jeśli należę do tej grupy, to jestem gdzieś tam daleko. 🙂

Mnie widać tylko gdy się zaloguję, coś napiszę, zmienię. A Wy jesteście tu zawsze, jeśli nie jeden, to drugi, jeśli nie obaj, to dziesiątki innych osób, które zasługują na uznanie, a nie dało się ich ująć w ankiecie 🙂
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[MM2020] Użytkownik roku Forum Media2

Post autor: Poland »

Mój głos idzie dla zawsze pomocnego Jordiego choć Ogórka też lubię. Na Karola nie zagłosowałem z prostej przyczyny - byłby to przejaw wazeliniarstwa wobec administracji forum :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[MM2020] Użytkownik roku Forum Media2

Post autor: Karol »

@Poland Brawo 🙂
Awatar użytkownika
Tomasz_B
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 17 kwie 2018, 0:51
x 434
x 56

[MM2020] Użytkownik roku Forum Media2

Post autor: Tomasz_B »

Ja zaglosowalem na Jordiego no bo Jordi jest jaki jest, ale kto jest bez wad :huh:. Jednak to jest Jordi. Mimo że to teorycznie chodzi o rok 2020, to w wielu kategoriach glosy innych użytkowników poszły z sentymentu za lata wcześniejsze, niż stricte i wyłącznie 2020, tak samo i ja czynię w tym wypadku. W końcu z Jordim pisałem już jakis czas przed przyjściem na media2. Są znane te platoniczne nienawiści Jordiego do pewnych jednostek które oglądamy w tv, i rzeczywiście czasem są one nazbyt przesadzone jadem, tutaj po tym jak zostaniesz już tym Użytkownikiem Roku, to proszę o te 2, 3 Levele spokojniej. Każdy kogoś tam nie lubi, z jakichś powodów mu nie pasuje. I tak pozostaniesz tym samym Jordi, który ma wiedzę, merytorykę, słuszne czy czasem i mniej słuszne poglądy, ale wygłaszane z kulturą. Tym samym przyjaznym użytkownikiem dla mnie, dla innych, ale odrobinę mniej złośliwym. Tym, który niekrótki czas spędza na forum i mChacie. I już gdy będziesz na tym szczycie, na piedestale, to nie zapomnij o tych, którzy są na samym dole i nie mają nawet blue w nicku. Jednak Twoje doświadczenie pokazuje, że ciężko uwierzyć by woda sodowa mogła uderzyć Tobie do głowy. Tak więc z życzeniami jak najwięcej liczby głosów wysyłam symbolicznego buziaka: :-*
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[MM2020] Użytkownik roku Forum Media2

Post autor: kacper3100 »

Poland pisze: 11 sty 2021, 12:23 Na Karola nie zagłosowałem z prostej przyczyny - byłby to przejaw wazeliniarstwa wobec administracji forum :)
A ja lubię administracji wchodzić głęboko, więc zagłosowałem na Karola. :)
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[MM2020] Użytkownik roku Forum Media2

Post autor: semperadastra »

Tomasz_B pisze: 11 sty 2021, 14:56 Ja zaglosowalem na Jordiego no bo Jordi jest jaki jest, ale kto jest bez wad :huh:.Są znane te platoniczne nienawiści Jordiego do pewnych jednostek które oglądamy w tv, i rzeczywiście czasem są one nazbyt przesadzone jadem, tutaj po tym jak zostaniesz już tym Użytkownikiem Roku, to proszę o te 2, 3 Levele spokojniej.
A ja jako, że jestem przekorny i lubię na różne kwestie spojrzeć innym okiem, widzę to jednak inaczej. Żeby utemperować danego usera, daje mu się ostrzeżenie albo bana, a nie przyznaje tytuł "użytkownika roku". To jakieś pomieszanie z poplątaniem, próbować kogoś reformować poprzez nagrodę. Z tego, co ja zauważyłem to niestety @Jordi co najmniej kilka razy zasłużył sobie na ostrzeżenie, czy to na forum czy na mChacie (a pewnie i tak większości jego postów nie widziałem). No ale widocznie spamowanie każdego dnia na temat wszystkiego, co dzieje się w TV powoduje specjalną protekcję i szczególne traktowanie. :P

A głos idzie oczywiście na Ogorka, bo wyróżnia się na mChacie (na forum trochę mniej) i dlatego zresztą też między innymi zgłosiłem jego kandydaturę. Zagłosowanie na administrację jednak uważam za trochę niedorzeczne, pomimo że Karola uważam za jednego z najlepszych użytkowników z całego forum. Przy tej kategorii jednak odczuwam trochę zgrzyt, bo brakuje mi kilku osób. Mimo wszystko intensywne komentowanie na czacie skoków czy biegów też jest dla mnie nieco niewystarczające, żeby przyznawać to wyróżnienie. W skrócie - głos idzie na Ogorka, ale do żadnej z tych kandydatur nie mam pełnego przekonania... :)

Zdecydowanie lepiej by pasowało, gdyby ten tytuł przypadł np. dla @pulkownik za to, że awansował w tamtym roku na moda i dobrze wywiązuje się z tego obowiązku, np. dla @tinsel za wysoki i merytoryczny poziom komentarzy w różnych tematach czy też dla @Final98 choćby za świetny plebiscyt albo dla @Trzeciak za całokształt.

Także mam propozycję, dość długo nad nią myślałem i myślę, że jest warta rozważenia. Dobrym rozwiązaniem byłoby anulowanie dotychczasowego głosowania i dodanie opcji głosowania na tych, którzy otrzymali 5 głosów w tej kategorii. Urozmaiciłoby to tą kategorię i spowodowało, że wybór byłby bardziej sprawiedliwy. 5 głosów to też bardzo dobry wynik i istotne poparcie. Jest trzech takich użytkowników i każdy z nich jak najbardziej wnosi wiele pozytywnego dla forum. Co innego jest zgłaszać kandydatury, a co innego już ostateczne głosowanie. Liczę, że poprzecie mój pomysł... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[MM2020] Użytkownik roku Forum Media2

Post autor: Grzelich1996 »

Dla mnie najlepszym użytkownikiem jest Karol.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[MM2020] Użytkownik roku Forum Media2

Post autor: Blank »

Karol - rzadko można spotkać takich administratorów, którzy są codziennie na forum, reagują wtedy kiedy jest potrzeba, są obiektywni względem każdego użytkownika.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[MM2020] Użytkownik roku Forum Media2

Post autor: kamil2505 »

Wybieram @Ogorek - mimo wszystko jeden z nielicznych z którym można o piłce pogadać. Do tego nie ma jeszcze żadnej rangi, więc myślę, że z całej trójki on najbardziej na głos zaskakuje.
Oczywiście @Jordi i @Karol też są świetnymi forumowiczami, ale rangi mają, więc myślę, że nie będą mieli mi za złe, że mój głos poleci do @Ogorek . :)
2008-2023
macssko
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 29 sie 2017, 20:55
x 2

[MM2020] Użytkownik roku Forum Media2

Post autor: macssko »

Gdzie jest @Poland w tej ankiecie?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości