Zerwanie umowy z siecią T-Mobile (dawniej Era)

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
djswistak
Użytkownik

Zerwanie umowy z siecią Era

Post autor: djswistak » 05 wrz 2007, 12:25

grabasz moga
nanitka
Użytkownik

Post autor: nanitka » 05 wrz 2007, 22:03

właśnie moga ci odłaczyc
gg
Użytkownik

Post autor: gg » 10 wrz 2007, 17:39

Lawnowerman pisze:
gg pisze:Nie ma możliwości zgodnego z prawem wpisania do KRD bez prawomocnego wyroku sądu.
Niestety mogą.
Zadzwoń do KRD.
Ja dzwoniłem.
Mogą.
W takim "cudownym" kraju żyjemy....
Właśnie przyszło pismo z wezwaniem do zapłaty 4 tyś zł i groźbą wpisania do KRD i InfoMonitor BIG SA.
Na razie cierpliwie odpiszemy streszczając korespondencję archiwalną.
Przypomni się Erze o tym, że nie wystawiła faktury na kwotę której żąda.

Prawdopodobnie dla zasady pozwę PTC do sądu, jeżeli spróbują umieścić wpis w KRD.
nanitka
Użytkownik

Post autor: nanitka » 10 wrz 2007, 19:04

No ja własnie dostałam ostatnia faktore na 24 zeta uwazam ze jest zawyrzona ale co tam .Niech sie udławia.
Teraz czekam na kare oczywiscie bede sie kłucic niech mnie pozwą do sadu .
I o to ich poprosze niech udowodnia ze jestem im winna .Jesli chodzi o Krd takze zaskarze ich .
Dobrze by było gdyby ktos sie wypowiedział kto ma z nimi zerwana umowe od np. kwietnia .
nanitka
Użytkownik

Post autor: nanitka » 10 wrz 2007, 19:10

Krd - to jest tak dokładnie Firmy banki i tp podpisuja z nimi umowe i płaca za to dużą kase .Za dostep do danych.
I wtedy moga cie wpisac
nawet Jesli nie jestes im winny nic moga cie wpisac , jak sie dowiesz , ze takie cos zaistniało musisz ty to wyjasnic nie oni .
Jak udowodnisz swoja niewinnosc oni maja jakis czas na wycofanie twoich danych z Krd .
To jest obłed , bo moga robic co chca z ludzmi .
A straszyc niech mnie nie strasza jak ta kobiecine bo odrazu ide do sadu i pozwe ich o zastraszanie i straty na zdrowiu , co wyniesie ich o wiele wiecej ,
Wkoncu kto mi udowodni , ze nie nabawiłam sie nerwicy przez ich zastraszanie .

W ostatnim rachunku mam zgode na przelew im dac .
Kurde dobre sobie .
No ale cóż nic by nie zdziałali bo na moim koncie nie ma nigdy 900 zeta .
Widac w jakiej firmie pracuje
Awatar użytkownika
djswistak
Użytkownik

Post autor: djswistak » 11 wrz 2007, 12:25

dzis dostalem po raz pierwszy to smieszne pismo o wpisaniu do krd jesli nie zaplace w ciagu 3 dni kar za zerwanie umów. zaraz im wysmaruje pismo....
Awatar użytkownika
djswistak
Użytkownik

Post autor: djswistak » 11 wrz 2007, 13:45

przeczytajcie to:

http://www.telix.pl/artykul/operatorzy- ... 19372.html

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyd ... o_a_1.html

czyli bezpodstawnie chore ptc nie moze wpiac nas do krd skoro prawo jest po naszej stronie
nanitka
Użytkownik

Post autor: nanitka » 11 wrz 2007, 22:47

Tam pisze , że może ale w tym przypadku mamy mozliwosc usuniecia swoich danych z tamtąd .jak cie wpisza piszesz pismo do ery , ze nie powinenes tam byc i chcesz , aby cie z niej usunieto .jak nie odpowiedza w ciagu 2 tygodni sami dane usuwamy .A jak odpoiwedza i podtrzymaja swoja decyzje idzie sie do sadu i tam jest zas nasza wygrana.

Bo nie wydaje mi sie aby wszyscy prawnicy ktorzy sie wypowiedzieli byli baranami a kilku z ery no moze z 5 ciu to fenomeni i wiedza lepiej.

Tu bez obrazy dla prawników.
nanitka
Użytkownik

Post autor: nanitka » 11 wrz 2007, 22:55

djswistak
Po 1,5 miesiacu przysłali ci kare .
Wydaje mi sie ze jak zrywasz z nimi to maja 30 dni na to .
Jak nie to uznaja twoją racje .
A te swoje pisemko ze nalezy sie zastanowic to moga se wsadzic , bo ja nie podpisywałam odbioru takiego pisma .

Niech jakis [prawnik nam wysmaruje pismo co by przwnicy ery wyszli w samych skarpetach .
Awatar użytkownika
djswistak
Użytkownik

Post autor: djswistak » 12 wrz 2007, 6:46

dzisiaj im wysylam pisemko i niech sie odpiernicza.....a jak nie to robimy wszyscy pozew zbiorowy i koniec
Awatar użytkownika
djswistak
Użytkownik

Post autor: djswistak » 12 wrz 2007, 6:48

nanitka poza tym minelo prawie 3 michy jak zlozylem rezygnacje i to im tez napisalem...
chmieel
Użytkownik

Post autor: chmieel » 12 wrz 2007, 8:53

powiem wam, że od 20 kwietnia czyli od daty skończenia wypowiedzenia umowy u mnie jest głucho i ciemno w stosunkach z erą. miałem polecenie zapłaty jednak po wysłaniu pisma do ery i do inteligo polecenie zniesiono. sam nie wiem co mam mysleć o tym wszystkim. mogły by się odbyc te sprawy z UKE bo zaczyna to być męczące niewiedzieć naczym się siedzi. niby prawo jest po naszej stronie a jednak nikt w tym państwie do końca nie wie czy napewno. pozdrawiam wszystkich
nanitka
Użytkownik

Post autor: nanitka » 12 wrz 2007, 21:44

skoro mineły 3 miesiace to w zasadzie uznali twoje roszczenia tak na głupi chłopski rozum .

Faktycznie prawo jest po naszej stronie tylko ze narazie to sie wszyscy zajmuja podnoszeniem pensji w sejmie i odprawami a nas mają gdzies.
Mysle że era nie zaryzykuje spraw w sadzie bo to za duzo by ich kosztowało .

Wiec nam pozostaje reklamacje od reklamacji składac a ich zafajdanym obowiazkiem jest odpowiadaniae na nie.

Zobacze jak mi szybko przysla mam nadzieje ze po 30 dniach .To im napisze ze baj baj czas minoł.

A ogolnie musze zerknac jak to było w starym regulaminie , bo wkoncu my na starym regulaminie jedziemy, bo nowego nie przyjelismy.
Moze tam maja 14 dni to jeszcze lepiej .
Awatar użytkownika
djswistak
Użytkownik

Post autor: djswistak » 12 wrz 2007, 22:43

nanitka zerknij i napisz
Antoninus
Użytkownik

Post autor: Antoninus » 13 wrz 2007, 9:28

Otrzymałem pismo od operatora, po tym jak w kwietniu potwierdziłem odejscie od Ery, w zwiazku ze zmianami w regulaminie. Dostałem tzw. kwit do zaplaty zobowiazań nieuregulowanych w czasie trwania umowy. Czas na zaplacenie 3 dni.Dalej są grźby o mozliwosci wpisania na liste Biura informacji gospodarczej, podjecia dzialan w celu wyegzekwowania naleznosci. Moja skarga, ktorą zlożylem w kwietniu pozostala bez odpowiedzi. Widać, ze firma za nic ma prawo, przypomne 1 miesiac lub w sprawach trudnych 2 miesiace na odpowiedź na skargę. W przypadku firmy odpowiedzi brak, nie ma. MAMA PYTANIE DO WSZYSTKICH. Kto został pozwany do sadu w sprawie wyegzekwowania, odzyskania naleznosci przez PTC ? Jakie działania podjeliście? ( UKE, UOKiK, Min. Sprawiedliwosci, ?)
Firma musi złożyc pozwy w na wszystkich ktorzy nie zgodzili sie ze zmianami w rwegulamionie w sądach rejonowych w ich miejscach zamieszkania. Jezeli chce się zaskarzyć PTC trzeba zrobić to w Warszawie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”