Zerwanie umowy z siecią T-Mobile (dawniej Era)

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
garbety76
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2007, 8:47
Lokalizacja: Gdańsk

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: garbety76 »

Czyli widzisz,qrcze,wiekszego sie boja i nie fikaja,a takiego petenta wydoic i wyp.... lic...az normalnie bluzgi same ida,musze sie kontrolowac...to kij im gleboko...dalej bede playa uzywal...nr szkoda ale to rzecz nabyta.ciekawe czy po wygranym procesie(mam nadzieje)mozna ich skarz yc o zwrot kosztow zmiany nr,wizytowki,pieczatki,urzedy itp.?
chmieel
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2007, 18:23

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: chmieel »

nie łamcie sie ludziska! jestem z wami. po dwóch pismach od nich i dwóch moich wyłączyli mi 20 tego tel. jutro zlikwiduje polecenie zapłaty bo mi jeszcze z kąta ściągną karę i sobie poczekam aż wyślą mi naliczoną karę to wtedy porozmawiam z tym całym powiatowym rzecznikiem konsumenta (nie pamietam czy dobrz piszę) i zobaczymy co bedzie dalej. jednak jestem prawie przekonany że w sądzie cywilnym się to skończy aż ktoś wygra i precedens zrobi dla reszty. pozdrawiam
gg
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2007, 21:35

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gg »

Najlepszym wyjściem byłoby zorganizowanie się "masy szarych żuczków" w mała armię i opłacenie jednego wspólnego prawnika w sporze z PTC. Jedna renomowana kancelaria adwokacka, a koszty rozdzielone na wiele osób niewielkie. Bardzo prawdopodobne, że skończyłoby się na ugodzie przed skierowaniem zbiorowego pozwu do sądu.


BTW. - my mamy do zapłaty 3 tyś zł. Dziś wysłałem pismo z reklamacją. Żeby było śmieszniej, tryb reklamacyjny będzie inny (dwustopniowy) niż ten wprowadzony przez "uzupełnienia" w regulaminie. Na koniec jeszcze ciekawostka: Era wykasowała ze swoich stron www stary regulamin, chyba po to, żeby żuczkom było trudniej dyskutować merytorycznie z molochem.
Awatar użytkownika
Beata.sul
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 20 maja 2007, 12:31
Lokalizacja: Sulęcin
Kontakt:

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beata.sul »

To co w końcu mamy robiś bo już sama nie wiem czy sie do tego mam zabierać?!
:P
wezyr
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2007, 17:13

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wezyr »

Beata.sul pisze:To co w końcu mamy robiś bo już sama nie wiem czy sie do tego mam zabierać?!
Jeśli jeszcze nie zrezygnowałaś to jest już za późno, miałaś 30 dni na zerwanie umowy po otrzymaniu nowego regulaminu od ery. Teraz musisz czekać aż era łaskawie podporządkuje się zaleceniom UKE i wyśle ponownie nowy regulamin z notką o możliwości zerwania umowy.

To co napisałem jest w 100% pewne i konsultowane z prawnikiem oraz UKE więc żeby nikt czasem teraz nie zrywał umowy bo będzie płacił kare !! Trzeba czekać

Oczywiście Ci co zerwali umowy do około połowy kwietnia zrobili to w prawnie określonym czasie i "teoretycznie" czyli według prawa mogą olać ere i jej nakaz zapłaty.
Awatar użytkownika
Beata.sul
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 20 maja 2007, 12:31
Lokalizacja: Sulęcin
Kontakt:

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beata.sul »

No tylko ile to ma potrwać?!
:P
Awatar użytkownika
Lawnowerman
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:02
Lokalizacja: Gdynia

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lawnowerman »

wezyr pisze:Oczywiście Ci co zerwali umowy do około połowy kwietnia zrobili to w prawnie określonym czasie i "teoretycznie" czyli według prawa mogą olać ere i jej nakaz zapłaty.
Obyś się nie mylił....
___________________
Mam teraz TAK-TAK ....
...czyli uciekłem z ERY do ERY.....
paranoja nie...??
wezyr
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2007, 17:13

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wezyr »

Beata.sul pisze:No tylko ile to ma potrwać?!
Era gra na czas, chce jak najwięcej z nas ściągnąć zanim w końcu będzie musiała uledz. W UKE zapewniają że nie może to zbyt długo trwać, jedyne co pozostaje to czekać i śledzić stronę UKE, jak tylko coś wywalczą poinformują o tym.
eka
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 08 maja 2007, 14:52

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: eka »

Mnie przenieśli numer do Tak-Taka bez problemu. 8 maja wylączyli telefon. 9 juz dzialał w pre-paidzie. Pisma z nawoływaniem do zaplaty kary jeszcze nie dostałam.
Zapłaciłam ostatni rachunek, mam numer i jestem kwita ;)

Dzień po tym jak mi wyłączyli numer zadzwonił do mnie facet z pionu jakiegoś tak "przeprowadzał "niby ankietę" . Był lekko zdziwony, że mam już numer w TAK TAK i pytal czy dzwonił ktoś do mnie z ofertą przedlużenia umowy na nowych korzystnych warunkach.

oczywiście wszystko sluzyło temu zeby wyciagnac informację, DLACZEGO zrezygnowalam z usług.
(to juz 3 numer, kóry w ciągu ostatnich 2 lat zamnkęłam w abonamentowej Erze)

Na pytanie co by musiała zrobić Era, zeby wróciła do abonemantów (jakies minuty, telefon etc. etc) odpowiedziałam, ze musiałaby mnie przede wszystkim przeprosić za ton swoich listów i robienie ze mnie debila, - przez 2 miniuty bylo milczenie w sluchawce.

A co do sądu - to tylko na to czekam.
Awatar użytkownika
Beata.sul
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 20 maja 2007, 12:31
Lokalizacja: Sulęcin
Kontakt:

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beata.sul »

Na samą myśl o tym czekaniu aż się odechciewa no ale cóż niedługo podnoszą mi abonament i czekać musze hehehhee
:P
garbety76
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2007, 8:47
Lokalizacja: Gdańsk

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: garbety76 »

eka pisze:Mnie przenieśli numer do Tak-Taka bez problemu. 8 maja wylączyli telefon. 9 juz dzialał w pre-paidzie. Pisma z nawoływaniem do zaplaty kary jeszcze nie dostałam.
Zapłaciłam ostatni rachunek, mam numer i jestem kwita ;)

Dzień po tym jak mi wyłączyli numer zadzwonił do mnie facet z pionu jakiegoś tak "przeprowadzał "niby ankietę" . Był lekko zdziwony, że mam już numer w TAK TAK i pytal czy dzwonił ktoś do mnie z ofertą przedlużenia umowy na nowych korzystnych warunkach.

oczywiście wszystko sluzyło temu zeby wyciagnac informację, DLACZEGO zrezygnowalam z usług.
(to juz 3 numer, kóry w ciągu ostatnich 2 lat zamnkęłam w abonamentowej Erze)

Na pytanie co by musiała zrobić Era, zeby wróciła do abonemantów (jakies minuty, telefon etc. etc) odpowiedziałam, ze musiałaby mnie przede wszystkim przeprosić

z Toba zagrali inaczej,ja taki telefon od przyjaciela mialem najpierw,miala byc oficjalna oferta a tu .upa...to wszystko swiadczy tylko jak nas ignoruja..
Awatar użytkownika
Lawnowerman
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:02
Lokalizacja: Gdynia

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lawnowerman »

___________________
Mam teraz TAK-TAK ....
...czyli uciekłem z ERY do ERY.....
paranoja nie...??
Awatar użytkownika
Beata.sul
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 20 maja 2007, 12:31
Lokalizacja: Sulęcin
Kontakt:

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beata.sul »

no a to wszytko to bedzie sie ciągnąc i ciągnąć :/
:P
Awatar użytkownika
Beata.sul
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 20 maja 2007, 12:31
Lokalizacja: Sulęcin
Kontakt:

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beata.sul »

Znając życie szybciej skonczy mi sie z nimi umowa (w 2009r) zanim rozeslą ponownie regulamin :/
:P
wezyr
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2007, 17:13

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wezyr »

Beata.sul pisze:Znając życie szybciej skonczy mi sie z nimi umowa (w 2009r) zanim rozeslą ponownie regulamin :/
UKE zapewnia że aż tak długo nie może era pogrywać, ale zobaczymy, w PL wszystko jest możliwe.

Takie rzeczy to tylko w erze ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości