Zerwanie umowy z siecią T-Mobile (dawniej Era)

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
landrzej
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 01 gru 2011, 2:49

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: landrzej »

Ciekaw jestem czy ktoś oprócz mnie ma teraz problemy z Era / T-Mobilem za rozwiązanie umowy w 2007 roku. Od trzech miesięcy zaczeli doliczać odsetki, reklamowalem - reklamacji nie uznawali a od 21 listoada zablokowali mi sim z nr oraz druga z blueconectem! Oczywiscie reklacje napisalem ale w dość ostrym tonie dostalem odpowiedź, ze to juz ich ostatnia odpowiedz na ten temat i jesli cos jeszcze raz napisze to pozostawia to bez odowiedzi. Caly czas domagaja sie zaplaty 540 zl - Wszystkie rachunki placilem przed terminem ale i tak zablokowali. Smieszne jest ze jak ta kara zostala naliczona w 2007 roku to w miedzyczasie podpisywalem umowe na nowy abonament i jeden aneks - i to im nie przeszkadzalo - a traz takie cyry robia.
tom1
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2011, 13:43

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tom1 »

landrzej pisze:Ciekaw jestem czy ktoś oprócz mnie ma teraz problemy z Era / T-Mobilem za rozwiązanie umowy w 2007 roku. Od trzech miesięcy zaczeli doliczać odsetki, reklamowalem - reklamacji nie uznawali a od 21 listoada zablokowali mi sim z nr oraz druga z blueconectem! Oczywiscie reklacje napisalem ale w dość ostrym tonie dostalem odpowiedź, ze to juz ich ostatnia odpowiedz na ten temat i jesli cos jeszcze raz napisze to pozostawia to bez odowiedzi. Caly czas domagaja sie zaplaty 540 zl - Wszystkie rachunki placilem przed terminem ale i tak zablokowali. Smieszne jest ze jak ta kara zostala naliczona w 2007 roku to w miedzyczasie podpisywalem umowe na nowy abonament i jeden aneks - i to im nie przeszkadzalo - a traz takie cyry robia.
Do kogo masz pretensje, zerwałeś umowę 4 lata temu i dostałeś karę, mogliby Ci równie dobrze naliczać te odsetki już od 4 lat, ciesz się że tego nie robili. Masz do zapłaty 540 zł i na co liczysz, że zapomną?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości