Zerwanie umowy z siecią T-Mobile (dawniej Era)

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
garbety76
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2007, 8:47
Lokalizacja: Gdańsk

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: garbety76 »

dobrze piszesz tu es,jesli sie podporzadkuja decyzji uke to taka szanse bedzie mialo pare milionow abonentow a nie taka garstka dobrze poinformowanych.zreszta uwazam Nas za jezdzcow wolnosci ktorzy desperacko walcza z gigantem a nikt ich nie wspiera...nawet instytucje do tego stworzone niestety... tylko nas informuja ze mozemy walczyc,prawo po naszej stronie i tak dalej,ale zmusic ich do przestrzegania prawa nikt nie umie... to jest ta prawa i sprawiedliwa Polska...tylko dla tych na gorze,jak zawsze zreszta...
kondzio_xxx
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2007, 11:41

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kondzio_xxx »

Nie zastosuje sie - nie będzie się im to opłacało.

Zresztą kto wie możliwe jest to że sie "zabezpieczyli" ofertą Jedyna Taka Oferta, która bądź co bądź jest ciekawa (tylko telefony strasznie drogie) i zastosują sie do UKE, uważając że Abonenci zrezygnują z dotychczasowej oferty i powrócą znów. (aby wymienić ofertę na lepszą - wiem że namieszałem heh ale to taka moja popołudniowa refleksja:))
tepek
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2007, 8:35

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tepek »

No i Era poszła jednak na wojnę ze swoimi klientami. Mam (miałem) dwa numery w Erze na abonament i wypowiedziałem w związku ze zmianą regulaminu jeden numer. Dzisiaj wyłączyli go. Patrzę w iBOA a tam piękne 900 zł doliczone do salda konta :-) Jutro piszę do UKE :-)
kondzio_xxx
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2007, 11:41

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kondzio_xxx »

PTC zmieniło procedurę?? Nie dostałeś żadnego listu straszaka?? Napisz już dzisiaj a wyślij jutro z rana heh ostro ich :) powodzenia.
Erowiec
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2007, 16:14

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Erowiec »

Wita, słuchajcie mam sprawe, bo cały czas śledze postępowanie Uke w stosunku do ery i wstrzymałem się z wysłaniem pisma o rezygneacji myśląc że era sie jeszcze nawróci:)Czy myślicie że jak teraz wyśle pismo to nie będzie juz za późno?Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam:)
garbety76
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2007, 8:47
Lokalizacja: Gdańsk

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: garbety76 »

poczytaj wczesniejsze posty,omawialismy juz ta kwestie,pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
Lawnowerman
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:02
Lokalizacja: Gdynia

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lawnowerman »

Ja dostaje od niech nawet sms-a, ze wysyłają pismo.
Zobaczymy....
___________________
Mam teraz TAK-TAK ....
...czyli uciekłem z ERY do ERY.....
paranoja nie...??
garbety76
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2007, 8:47
Lokalizacja: Gdańsk

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: garbety76 »

jakiego smsa?bo ja od tygodnia czekam na pismo od nich z oferta i oprocz gadania z konsultantem nic sie nie dzieje...nr narazie dzialaja oba,odpukac...
Awatar użytkownika
Lawnowerman
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:02
Lokalizacja: Gdynia

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lawnowerman »

garbety76 pisze:jakiego smsa?bo ja od tygodnia czekam na pismo od nich z oferta i oprocz gadania z konsultantem nic sie nie dzieje...nr narazie dzialaja oba,odpukac...
Dostaje sms-a informacyjnego np.: Pismo w sprawie, z dnia zostało do Pana wysłane/Dział Jakiś tam...
___________________
Mam teraz TAK-TAK ....
...czyli uciekłem z ERY do ERY.....
paranoja nie...??
garbety76
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2007, 8:47
Lokalizacja: Gdańsk

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: garbety76 »

uhm,mi takie info tylko z wysokoscia faktury wysylaja...daj znac co Ci wysmarowali, :-)
balonowa
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2007, 20:21

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balonowa »

Mam pytanie : Czy moze ktos wie czy podpisujac umowe np miesiac temu w kwietniu ( ale po ujawnieniu przez Ere iz wprowadzaja do regulaminu uzupelnienie ) bedzie mozna tez bez odszkodowawczo rozwiazac z nimi umowe?

Chodzi o przypadki zawierania umow np jeszcze teraz ( w zasadzie glownego regulaminu jeszcze nie zmienili jak chce tego UKE ).
garbety76
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2007, 8:47
Lokalizacja: Gdańsk

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: garbety76 »

primo:uke zada od Ery poinformowania abonentow w sposob zgodny z prawem o dokonaniu przez Ere zmiany regulaminu w marcu 2007r,i o mozliwosciach plynacych z tego tytulu dla abonenta,a nie zmiany glownego regulaminu?!...secundo-jesli zmiana powstala w polowie marca to po tej zmianie zawarta umowa jest de facto w nowym regulaminie wg Ery obowiazujacym,czyli zerwac jej bez odszkodowania nie mozna.mam nadzieje ze nie pokrecilem zbytnio...
Awatar użytkownika
Beata.sul
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 20 maja 2007, 12:31
Lokalizacja: Sulęcin
Kontakt:

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beata.sul »

POMOCY. Chce zerwac umowe z erą abonament mam podpisany na 3 lat :(. Wszystko byloby dobrze ale zauwazylam ze w mojej umowie zawartej 24.11.2006 ktora trwac bedzie az do 24.11.2009 jest oswiadczenie w ktorym pisze cytuje: "Wyrażam zgode na zmianę treści Regulaminu Usług Telekomunikacyjnych Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. oraz Cennika Usług Telekomunikacyjnych, zgodnie z postanowieniami Regulaminu Światczenia Usług..." Czy w związku z tym oświadczeniem której jest w mojej umowie nie mogę odejść od nich bez płacenia kary??? Ratunku!!!!!!!!!!
:P
Awatar użytkownika
Beata.sul
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 20 maja 2007, 12:31
Lokalizacja: Sulęcin
Kontakt:

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beata.sul »

Jeszcze jedno pytanko czy w waszych umowach też mieliście podobne oświadczenia???
:P
garbety76
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2007, 8:47
Lokalizacja: Gdańsk

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: garbety76 »

Sama sobie odpowiadasz-wyrazam zgode na zmiane regulaminu....zgodnie z regulaminem...a era zmienila regulamin niezgodnie z regulaminem wlasnym zreszta a do tego NIEZGODNIE Z PRAWEM TELEKOMUNIKACYJNYM!!!Masz prawo zerwac umowe bezodszkodowo.a tak na marginesie-co to za umowa na 3 lata?blueconnect?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości