Zerwanie umowy z siecią T-Mobile (dawniej Era)

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Beata.sul
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 20 maja 2007, 12:31
Lokalizacja: Sulęcin
Kontakt:

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beata.sul »

Aż tak długo...??? hehehe no dla jednych to miesiac, to dlugo a dla innych 5 lat to nie dlugo :D
:P
Awatar użytkownika
Beata.sul
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 20 maja 2007, 12:31
Lokalizacja: Sulęcin
Kontakt:

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beata.sul »

potrwa to napewno... Era nie boi sie kary pienieznej (co to dla nich te 3%) oni srają w gacie ze ludzie od nich uciekna. :)
:P
garbety76
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2007, 8:47
Lokalizacja: Gdańsk

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: garbety76 »

Moim skromnym zdaniem wystarczylo by aby Era wystosowala pismo do abonentow z przeprosinami i przyznaniem sie do bledu.Uznalbym sprawe za zalatwiona-w koncu kazdy moze sie pomylic.Tylko ze bardziej grzezna w glab bagna wypierajac sie i walczac z klientem.taki klient poczeka do konca umowy jesli bedzie musial i po prostu odejdzie z nieuczciwej moim zdaniem firmy.Rynek zaczyna byc zapelniony i nie ma problemu z przejsciem do innego z wlasnym numerem tela.A Era straci duzo wiecej niz tylko klienta-straci jego ZAUFANIE
Awatar użytkownika
Beata.sul
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 20 maja 2007, 12:31
Lokalizacja: Sulęcin
Kontakt:

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beata.sul »

mi tam same przeprosiny nie wystarcza chce zeby kazdymial rowne szanse i mogl zerwac umowe :D
:P
Awatar użytkownika
Lawnowerman
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:02
Lokalizacja: Gdynia

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lawnowerman »

Ja dostałem pismo od UKE do ERY (kopia dla mnie), ze podtrzymują moje stanowisko, i ze ERA ma sie fuckac.
I ze proszą o ustosunkowanie się do tego pisma.
___________________
Mam teraz TAK-TAK ....
...czyli uciekłem z ERY do ERY.....
paranoja nie...??
Antoninus
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2007, 8:14

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Antoninus »

niesamowicie cicho zrobiło się w mediach nt. ERY, coś się szykuje. Era czeka, pewno przygotowuje sie do ataku. Czas pracuje na korzyść firmy, brak w dalszym ciągu pisma, które Era miała przesyłać do abonentów. Dziwi mnie tylko dlaczego jeżeli jest takie ewidentne złamanie prawa to dlaczego sprawa nie trafia do wymiaru sprawiedliwości.
Zastanawiam się czy będzie można dochodzić swoich praw po zakończeniu sporu między erą, a abonentami. Czy urzędy pomogą w roszczeniach abonentów. Podoba mi się postępowanie UKE. Jednocześnie uważam za SKANDALICZNE POSTęPOWANIE W TEJ SPRAWIE UOKIK. Agenda powołana do pomocy dla konsumentów nie robi NIC aby pomóc w tym sporze. Na stronach internetowych UOKIK nie ma żadnej informacji nt. ERA łamie regulamin. UOKIK nie zamieściła w internecie stanowiska w tej sprawie. Takie postępowanie to draństwo. Dzwoniłe do powiatowego Rzecznika UOKIK nic nie załatwiłem.
Antoninus
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2007, 8:14

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Antoninus »

Otrzymałem ostateczne pismo oz PTC, z informacją o karze umownej kilka set złotych i dopiskiem że dalsza korespondencja będzie bez odpowiedzi. Stanowisko Ery jest ostateczne. W odpowiedzi czytam również, że stanowisko Prezes UKE jest niewiążące dla PTC. Era może się z tym Stanowiskiem nie zgadzać.
Interesujące jest to dlaczego PTC nie zgadza sie, za nic sobie ma Ustawy: Kodek cywilny, Prawo telekomunikacyjne. Zaniepokojony jestem takim rozwojem sytuacji, pewnie Sad będzie musiał rozstrzygnąć. Jak już pisałem coś za cicho się zrobiło w tej sprawie. Liczę jeszcze na UKE, i czekam na informację co Urząd zamierza zrobić dla rozwiązania tej patowej sytuacji. Jednocześnie chciałbym zadać pytanie dla wszystkich CO DALEJ? jak się skutecznie przeciwstawić PTC aby uwolnić się spod jej skrzydeł i nie ponosić bezprawnych finansowych konsekwencji. Trzeba skończyć z łamaniem PRAWA. Ono musi być dla wszystkich jednakowe. Trzeba zainteresować takimi praktykami Ministerstwo Sprawiedliwości
Awatar użytkownika
Lawnowerman
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:02
Lokalizacja: Gdynia

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lawnowerman »

Ja dostałem, po pismie od UKE do ERY o mediację, odpowiedź z ERY do UKE, ze mediacje maja w d... i podtrzymuja stanowisko. Jutro zeskanuje to wkleje.
Twierdzą, ze opinia UKE to tylko opinia. SKANDAL. !!!!!!

W kazdym razei dostałem normalnie f-ry bez kary.
Jutro Urzad Ochrony Kosumenta a jak nie to sąd.
___________________
Mam teraz TAK-TAK ....
...czyli uciekłem z ERY do ERY.....
paranoja nie...??
garbety76
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2007, 8:47
Lokalizacja: Gdańsk

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: garbety76 »

poczekaj bo sie pogubiłem-dostałeś fakture bez kary za zerwanie?czy z karą?bo jak bez jak piszesz,to po jaką cholere sąd?coś wywalczyłeś...a tak na marginesie,rozmawiałem na temat tej sytuacji z prawnikiem z dobrej kancelarii i jedyna opcja jaką widzi aby coś sie ruszyło to pozew zbiorowy i zbiorowe zawiadomienie do prokuratury w W-wie(miejsce siedziby operatora)o złamaniu prawa przez Ptc.koszta sa spore na poczatek ale wygrana pewna i wtedy można ere pociągnąć na odszkodowanie i zwrot poniesionych nakładów.organizuje juz taką grupę w Gdańsku,jest nas na razie 15 a chcemy zebrać 30osób i wtedy zaczniemy wojnę naprawdę...róbcie tak samo,zbierajcie się w swoich miastach,wybierajcie prawnika i pozew na Ere sypać...oni myśla że nas zastrasza i nikt nie bedzie walczył?postaramy sie aby w mediach też było o nas głośno...jakiś rmf albo tvn24...
Awatar użytkownika
Lawnowerman
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:02
Lokalizacja: Gdynia

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lawnowerman »

garbety76 pisze:poczekaj bo sie pogubiłem-dostałeś fakture bez kary za zerwanie?
BEZ. Dwie f-ry w odstepie 2 dni za 3 aktywacje (dwie są połączone na jednej f-rze)
czy z karą?
Bez kary.
bo jak bez jak piszesz,to po jaką cholere sąd?
Przecież ty też pisałeś do UKE o upomnienie i mediację....???
Jak ja napisałem to przysłali mi kopie pisma, które UKE wysłało do ERY uopominając ją i prosząc o ustosunkowanie się.

Wczoraj dostałem kopię pisma od ERY do UKE, że ERA ma w d... mediację ze mną, podtrzymują swoje stanowisko, a prezes UKE nie jest dla nich wykładnią prawa (tak w skrócie)
aha i powoływali się, że już zapadło wiele korzystnych dla nich wyroków.
Tylko jakoś przypadkiem nie podali sygnatury akt. ;-))))
coś wywalczyłeś...
Pomysł z sądem jest cały czas, bo nic nie stoi na przeszkodzie, żeby mi wysłali następne pismo z wezwaniem do zapłaty.
a tak na marginesie,rozmawiałem na temat tej sytuacji z prawnikiem z dobrej kancelarii i jedyna opcja jaką widzi aby coś sie ruszyło to pozew zbiorowy i zbiorowe zawiadomienie do prokuratury w W-wie(miejsce siedziby operatora)o złamaniu prawa przez Ptc.koszta sa spore na poczatek ale wygrana pewna
Pomysł niezły, tylko niech Ci najpierw przyślą, ze masz zzapłacić karę może..

i wtedy można ere pociągnąć na odszkodowanie
Odszkodowanie mi wisi, niech się tylko odpierniczą...
i zwrot poniesionych nakładów
To ok.
.organizuje juz taką grupę w Gdańsku,jest nas na razie 15
Dopisz mnie. Już jest 16.
a chcemy zebrać 30osób i wtedy zaczniemy wojnę naprawdę...róbcie tak samo,zbierajcie się w swoich miastach,wybierajcie prawnika i pozew na Ere sypać...oni myśla że nas zastrasza i nikt nie bedzie walczył?postaramy sie aby w mediach też było o nas głośno...jakiś rmf albo tvn24...
Do dzieła. Jak coś pomóc wal na priv...
___________________
Mam teraz TAK-TAK ....
...czyli uciekłem z ERY do ERY.....
paranoja nie...??
lebro
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 30 maja 2007, 8:56

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lebro »

Witajcie
też jestem z Gdańska i tez walczę
możesz mnie dopisać
pozdrawiam lebro
Awatar użytkownika
Beata.sul
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 20 maja 2007, 12:31
Lokalizacja: Sulęcin
Kontakt:

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beata.sul »

Dobra a ja jestem z Sulęcina i nie ma tu nikogo narazie kto by wiedział ze moznA ZERWAC UMOWE
:P
Awatar użytkownika
Beata.sul
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 20 maja 2007, 12:31
Lokalizacja: Sulęcin
Kontakt:

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beata.sul »

Co mam zrobic jak sama jestem ????????????????
:P
garbety76
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2007, 8:47
Lokalizacja: Gdańsk

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: garbety76 »

dostaje sporo priv z pytaniem jak sie wpisac-chwilowo organizujemy sie luzno,konkretne spotkanie wkrótce-podam termin z kilkudniowym wyprzedzeniem.co do kosztow-kancelaria za podjecie sie sprawy chce 3000zł,dlatego chcemy robić zbiorowy pozew,przy 30 osobach to juz sa pieniadze do zaakceptowania...lawnowerman-sprawdź i-boa,tam bedziesz mial ewentualna kare wliczona w stan konta...pozdrawiam wszystkich walczacych wkrótce podam konkrety...
garbety76
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2007, 8:47
Lokalizacja: Gdańsk

Zerwanie umowy z siecią Era

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: garbety76 »

dla osob zainteresowanych dołączeniem do grupy składającej pozew przeciwko Erze-chwilowo organizujemy sie luzno,konkretne spotkanie wkrótce-podam termin z kilkudniowym wyprzedzeniem.spotkanie w Gdańsku,dołączyć mogą mieszkańcy Trójmiasta-względy proceduralne-każde województwo powinno składać takie pozwy oddzielnie...lawnowerman-sprawdź i-boa,tam bedziesz mial ewentualna kare wliczona w stan konta...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości