Zerwanie umowy z siecią T-Mobile (dawniej Era)

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
nanitka
Użytkownik

Zerwanie umowy z siecią Era

Post autor: nanitka » 28 lip 2007, 15:35

Ja też dzwoniłam do krd troche zakrecony facet ale w kazdym razie ie słyszał aby era masowo wpisywała na liste .
Pozatym owszem era ma dostep do krd , ale raczej musi miec podstawe do wciagniecia na liste bo tak to by mogła kazdego wpisac czy ktos im wisi kase czy tez nie.Jesli mnie wpisza to jak boga kocham ide do sadu o pezpodstawne umieszczenie mnie na liscie i bede żądała odszkodowania .
Mi przysłali ze bedzie kara naliczona wiec ja dzwonie i rzadam po raz chyba setny
Gdzie jest napisane w jakim regulaminie , ze można uzupełnic regulamin a ja jako abonent musze !! sie z nim zgodzic oczywiscie odpowiedz ta sama wiec mowie do faceta nie pierdol pan jak małpa bo mnie wkurwiasz jak nie znasz odpowiedzi daj mi prawnika ery albo prezesa chyba ze te barany tez nie maja skonczonej podstawówki .
I prosze aby znalazł mi taki punkt w regulaminie juz mowie do niego niech to ku*** bedzie nawet ze sprzedazy ratalnej aby było .On nie wiem wiec sie go pytam czy cos wogóle wie czy mam sama se usiasc za biurkiem jego i mu poszukac bo szlak mnie rafi jak zobacze rachunek za te wydzwanianie do nich .

Sorki za słownictwo ale tak było . W kazdym razie cały czas to samo mam ich gdzies bebila robic ze mnie nie beda.
I pisze do nich ze sie nie zgadzam z ich decyzja a oni niech mi udowodnia ze ja sie myle .
Bo ja nic nie musze im udowadniac i bede jak małpa powtarzac ze nie zostaje bo nie !!
0 x
enist
Użytkownik

Post autor: enist » 07 sie 2007, 8:23

witam, czy sa juz jakieś nowe decyzje w sprawie rozwiązania umowy z erą z powodu zmiany regulaminu bez płacenia kary? zapłacili 2 mln i to juz koniec? przeciez to dla nich grosze...

ja pisałam do nich dwa razy za pierwszym zignorowali mnie a za drugim dostałam smsa o treści "rozważamy pani pismo" a poźniej 4 listy polecone (mam dwa numery) o treści "to nie zmiana regulaminu tylko uzupełnienie" nie wiem co dalej robić. powinnam im cos odpisać...
0 x
nanitka
Użytkownik

Post autor: nanitka » 07 sie 2007, 21:17

o ile sie orientuje nie ma nic nowego w tym temacie ja natomiast podtrzymałam swoja decyzje ale napisałam im iż, jeśli zarzadaja pieniedzy lub wpisza mnie na liste dłuzników to oddam sprawe do prokuratury o wyłudzenie .
0 x
enist
Użytkownik

Post autor: enist » 08 sie 2007, 8:43

Odpisali Ci już coś? Zastanawiam się co ja mam teraz napisać... na razie dostałam list, że nie moge zerwac umowy bez kary 900 zł. Możesz wkleić na forum to co im wysłałaś?
0 x
nanitka
Użytkownik

Post autor: nanitka » 09 sie 2007, 21:49

Mi nie napisali ze nie moge zerwac umowy tylko ze nalicza mi kare a ja napisałam im ze nie zapłace.
Nagrałam na telefon rozmowe z nimi o wskazaniu mi przepisu czy tez paragrafu ktory pozwala im na uzupełnienie regulaminu a mi nakazuje sie z nim zgodzic i to wszystko .1 wrzesnia odłacza i pewnie nalicza ta kare wiec zas napisze i tak dalej .gdyby mieli racje pozwali by juz kogos do sadu Ja gdy bede pisała w sprawie kary zarzadam od nich aby mnie pozwali wtedy bede z nimi walczyła .
Bo zaden przepis na to im nie pozwala .
Po za tym jak napisałam im ze pojde na policje o wyłudzenie kasy zobacze co zrobia ja sie ich nie boje , bo racja jest po naszej stronie.
Pracuje ze mna baba jej syn jest adwokatem dałam jej sprawe ma mi chlopak przepisy wywalic to im dowale po prawniczemu dziadą.
Tylko dziwnie sie ze skoro 1 wrzesnia odłacza mi telefon nadal mam darmowe minuty skoro abonament płaci sie do przodu.
No ale to ich strata .
Nie obawiajcie sie bo oni nie napisali w regulaminie jakiegos wyrazu ale zmienili jego tresc .A to podlega przepisom.
Dlaczego nie powiedza ze np. Paragraf np 20 mowi ze jesli ogólnie przepisy sie zmieniaja operator ma prawo zmienic lub uzupełnic regulamin a abonent musi sie zgodzic bo nie ma takiego przepisu.
0 x
nanitka
Użytkownik

Post autor: nanitka » 09 sie 2007, 21:52

nim odpisza minie rok bo oni maja baranow a nie prawnikow.
Gdyby mozna było uzupełniac regulaminy to ludzie co maja kredyty poszli by z torbami.
prosty przykład.
0 x
eka
Użytkownik

Post autor: eka » 10 sie 2007, 9:27

oj zdziwicie się ja szybko dostaniecie odpowiedź, zwłaszcza po tym juz zerwiecie umowę. Ja dzisiaj dostałam wezwanie przedsądowe z naliczonymi odestkami i wielkimi napisanmi na czerowno, ze będzie komornik, ze wynajmą agecję detektywistyczna do zbadania mojego prawdziwego majatku i moich wszystkich dochodów, ze wpiszą do KRD i InfoMonitora, i że NIGDY NIE ZREZYGNUJĄ ZE SCIĄGANIA NALEZNOŚCI. na czerwono i podkreślone

moze mi się uda to tutaj wam wkleję ;)

aha, i ktos pisał, ze wrzuci sobie w koszty fakturę z karą. Niestety, nie chca wystawiąc faktur, tylko przysyłaja notę księgową.
0 x
Awatar użytkownika
djswistak
Użytkownik

Post autor: djswistak » 10 sie 2007, 10:43

eka wklej to pismo. ja juz jestem na taktaku prawie miesiac i nie dostalem zadnego pisma o jakiejs karze, a zerwalem 4 umowy
0 x
eka
Użytkownik

Post autor: eka » 10 sie 2007, 12:20

no to masz czas, bo ja pod mam tel. wyłączony od początku maja, ponad trzy miesiące.

wysłałam ci pismo na mejla
0 x
Awatar użytkownika
djswistak
Użytkownik

Post autor: djswistak » 10 sie 2007, 15:45

czytalem. strasza. zawsze mozesz ich podac do sadu za próbe zastraszania i wyludzenia
0 x
chmieel
Użytkownik

Post autor: chmieel » 10 sie 2007, 20:06

eka poproszę to pismo jeśli możesz. z góry dzięki!
0 x
nanitka
Użytkownik

Post autor: nanitka » 10 sie 2007, 21:48

No byc moze trzeba poprostu wystapic do prokuratury .
Pismo sadowe jest za potwierdzeniem odbioru z danego sadu !!!! Nie od Ery czy tez od sciagaczy Haraczy !!!!
Jesli jest to pismo z sadu masz prawo sie odwołac!!
Odwołanie sie to nic nie kosztuje i to ERA bedzie musiała ci udowodnic ze jestes winny/winna jesli dojdzie to czegos takiego daj znac tu na forum ja zagladam to dołacze do tej rozprawy .
A jak pisza ze nigdy nie przestana to wala ludzia kity jest cos takiego jak przedawnienie !!!!.

I gdyby mieli racje nie płacili by kary a my dawno bysmy juz w sadzie byli ;-)

Pamietajcie prawnicy wiedza co pisza , a ze niby prawnicy ery pisza to czy owo to tylko dlatego ze musza.
Gdyby byli niewinni to by przyszedł ktorys do tvn 24 i powiedział ze to oni maja prawde a unikali ich jak ognia .

Napisz im w pismie ze jesli nadal beda cie zastraszac to wystapisz na droge sadowa o nekanie i znecanie sie psychiczne oraz wyłudzenie .
A do tych darmozjadów co sciagaja haracze napisz ze nie zyczysz sobie listów od nich , bo nie dałes/las im prawa do przetwarzania twoich danych , era ma prawo ale nie ma prawa udostepniac ich osoba trzecim .
A Erze mozna zarzucic , ze bez nakazu sadowego przekazali twoje dane tym baranom to tez napisz do ERY.
Niech poczesa portkami .
Kurde szkoda ze nie mozna napisac pisma wsólnie do prokuyratury to było by cos !!

Sciagacze haraczy to nie instytucja Państwowa i nie moga robic co chca Nie wolno , im zastraszać ONI moga tylko prosic o zapłate tu pamietajcie.
0 x
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 10 sie 2007, 22:13

Nie płaćcie. Jako radca prawny to piszę. W sądzie wygracie, chociaż trzeba ruszyć trochę głową jeśli będzie się występowało bez adwokata/radcy. Warto śledzić czy zapadł już jakiś wyrok w podobnej sprawie. Pomoc prawną zdaje się że oferował Urząd Komunikacji Elektronicznej. Warto też zainteresować tym jakąś gazetę, najlepiej w kilka osób i oczywiście nie anonimowo.
0 x
eka
Użytkownik

Post autor: eka » 13 sie 2007, 9:48

oczywiście, ze płacić nie będę. Konsultowalam to juz z kilka prawnikami.
Pismo jak dostalismy, to bardziej mnie rozśmieszyło niz wystraszylo. Różne rzeczy w zyciu widziałam, ale takiego "machania rękami" jeszcze nie.

Ci co wypowiadali umowy tak jak ja na - od razu, i dostali juz parę pism, i tak zauważą, ze Erze lekko rura zmiękla (tzn. straszą niby mocniej, ale wczesniejszych argumentów nie stosują).

Najpierw straszyli, że wpiszą do KRD bez zadnego wyroku, teraz straszą na czerwono, kosztami, komornikiem, detektywem i nieprzyjemnymi wizytami, ale jak tylko otrzymają wyrok :)
Gdyby tlyko wpisali mnie do KRD bez wyroku, wytoczyłabym im po prostu proces o odszkodowanie, potrwałby ze dwa lata, ale moze wtedy by się opamiętali.

Jeżeli Era pokazowo wytoczy kilka procesów, i np. jedną z nich będę ja, to na pewno odbędzie się on przy udziale adwokata. Drugą rzeczą jest, że zastanawiamy się również nad zgłoszeniem sprawy do prokuratury o nękanie, zastraszanie i próbę wyłudzenia tym sposobem pieniędzy.
0 x
nanitka
Użytkownik

Post autor: nanitka » 13 sie 2007, 21:34

Jakby co to napisz mi na gg 9087412 dołoze woja złotówke do nich .Czyli tez pójde do prokuratury to juz nas 2 ;-))
0 x
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”