Zerwanie umowy z siecią T-Mobile (dawniej Era)

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
starscream
Użytkownik

Zerwanie umowy z siecią Era

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: starscream »

czy może mi ktoś pomóc....????prosiłbym o przykład pisma dotyczącego zerwania umowy z erą.kończy mi sie umowa w tym roku i nie chce przedłużać dalej na następny okres...dowiedziałem się tylko,że trzeba napisać pismo ale nie wiem jak ono ma wyglądać i co w nim ma być. jak możecie to piszcie na [email protected]
dread
Użytkownik

Post autor: dread »

Witam. Czy ktoś miał już może rozprawę w sprawie wypowiedzenia umowy w związku ze zmianą regulaminu, o karę umowną? Bo ja za niedługo jadę do Piaseczna i zastanawiam się czego się spodziewać.
lba
Użytkownik

Post autor: lba »

dread możesz coś napisać o tej rozprawie?
Ja wciąż mam na saldzie to -900 zł ale Era nie upomina się już o nie. Po trzech latach zadłużenie ulega przedawnieniu więc powoli zbliżamy się do tego terminu.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 »

lba pisze:dread możesz coś napisać o tej rozprawie?
Ja wciąż mam na saldzie to -900 zł ale Era nie upomina się już o nie. Po trzech latach zadłużenie ulega przedawnieniu więc powoli zbliżamy się do tego terminu.
To trochę nie do wiary bo takie należności są ściągane przez firmy windykacyjne, nie wierze, że odpuszczony by ci 900 zł.
dread
Użytkownik

Post autor: dread »

lba pisze:dread możesz coś napisać o tej rozprawie?
W pierwszej instancji wygrałem. Teraz mogą się odwołać, zobaczymy. Dziwne że się nie upominają, nie miałeś żadnych monitów?
fersten
Użytkownik

Post autor: fersten »

Heh, a do mnie też żadne wezwanie nie przyszło,
od czasu decyzji Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z maja 2008 kompletna cisza.
filo
Użytkownik

Post autor: filo »

No tak jak już sprawa przegrana to po co mają sie upominać to bez sensu by było :)
buzia
Użytkownik

Post autor: buzia »

Hej,
właśnie zaczęłam toczyć bój z Erą. Nie mam zasięgu w miejscu zamieszkania, tzn. dokładnie w jednym miejscu w domu jest, i nie ukrywam jest to bardzo uciążliwe.
Walka zaczęła się gdy zaczęłam zgłaszać problem po przez biuro obsługi klienta a teraz i listowne wysyłanie reklamacji. Chodziło mi o rozwiązanie problemu, aby normalnie korzystanie z usług Ery. Jednak po ich odpowiedzi widzę ze nie zamierzają nic w tym kierunku zrobić, wiec pozostanie mi zerwanie umowy i oczywiście nie zapłacenie tej kolosalnej sumy. Mieliście podobny problem? Jeśli tak, to bardzo proszę o pomoc, jak z nimi postąpić aby było szybko i sprawnie.. lub chociaż korzystnie dla mnie.
aggis
Obserwator

Post autor: aggis »

Problemy z zasięgiem miałam z Orange: nie łączyło mi rozmów, przerywało na zwykłym GSM, na 3G to w ogóle była tragedia. Miałam prepaid, więc zmieniłam na TT- i problemy się skończyły.
Problemy z zasięgiem niekoniecznie są tylko winą operatora. Często same materiały, z których zbudowany jest dany obiekt, nie przepuszczają fal radiowych- i stąd mogą wynikać tego typu problemy. I mogą się powtarzać nawet po zmianie operatora. Są też urządzenia, które pomagają we wzmocnieniu sygnału radiowego wewnątrz budynku. Możesz spróbować również pójść tą drogą.
encepence
Użytkownik

Post autor: encepence »

Witam!
Poszukuję osób (osoby) która ma podpisaną umowę / y z PTC Sp.z o.o na czas nieokreślony, oraz posiada regulamin, który stanowi wzorzec umowny do tej umowy może być z zasłoniętymi danymi dotyczącymi tej osoby.
Również poszukuję osób które otrzymywały (otrzymują ) pisma z Departamentu Windykacji Należności PTC Sp.z o.o z groźbami o sądach ,komornikach,konfiskacie majątku, itp..
Proszę o kontakt na priv.

PS: nie będę odpisywać osobom, które pragną zaspokoić swą ciekawość.

Pozdrawiam.
lba
Użytkownik

Post autor: lba »

dread pisze:Dziwne że się nie upominają, nie miałeś żadnych monitów?
Zamilkli. Mam u nich drugi telefon i na moim bilansie cały czas widnieje ta kwota 900 zł zadłużenia, ale od czasu masowej wymiany korespondencji (URE, UOKiK) jest cisza. Czekam na przedawnienie :)
Djjozin
Użytkownik

Post autor: Djjozin »

Witam chciałbym zerwać umowę w erze bez zapłaty kary umownej'mam pytanie co muszę mieć i gdzie mam wysłać.liczę na szybką odpowiedź pzdr.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 25
x 43

Post autor: PPM »

Umowa dobiega konca ? Jesli tak, obowiazuje miesieczny okres rozwiazania umowy. Pismo mozna wysłac listem poleconym na adres PTC (adres masz nawet na listach od Ery), lub zlożyc osobiscie w sklepach lub salonach firmowych!

Jesli natomiast do konca umowy pozostało jeszcze trochę czasu, to rozwiązanie umowy bez kary finansowej nie jest mozliwe. Chyba ze masz jakies podstawy do takiej rezygnacji.
frost
Użytkownik

Post autor: frost »

witam
mam numer w era mix. sam numer mam juz od 10 lat i po tym jak traktuje sie wieloletnich klientow to jakis zart
chce zerwac umowe z era bez zadnych kar itd umowa trwa do lipca 2010. z tego to co czytalem to rozumiem ze era zrobila gnoj w regulaminie i ze na tej podstawie mozna zerwac umowe bez jakich kolwiek kar ale jak to sie ma do taryfy era mix czy na tej podstawie tez moge zerwac umowe i czy wogole sie da?? prosze pomozcie mam juz dosyc tej ery. nie dosc ze taryfa beznadziejna zadnych promocji dodatkowych ofert itd to jeszcze wysokie ceny itd.
a jeszcze ostatnio przez to ze mnie nie bylo w kraju i przez okolo miesiac czy 2 nie doladowywalem konta oni przedluzyli mi umowe terminowa o te 2 miechy.. jakis żart.
prosze pilnie o pomoc
czekam
pozdrawiam
encepence
Użytkownik

Post autor: encepence »

frost pisze:z tego to co czytalem to rozumiem ze era zrobila gnoj w regulaminie i ze na tej podstawie mozna zerwac umowe bez jakich kolwiek kar
to jest nie aktualne – dotyczy 2007 roku
frost pisze:przez to ze mnie nie bylo w kraju i przez okolo miesiac czy 2 nie doladowywalem konta oni przedluzyli mi umowe terminowa o te 2 miechy.. jakis żart.
To nie żart - mają prawo.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”