Zalozenie telewizji internetowej ?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Dawid
Użytkownik

Post autor: Dawid » 24 wrz 2007, 8:48

Axel pisze:Jeszcze mam jedno pytanie: jesli telewizja internetowa nie musi mieć koncesji to dlaczego radio internetowe już musi mieć koncesje ?
Nie musi.
0 x
Evil
Junior
x 1

Post autor: Evil » 04 paź 2007, 19:34

Dawid, tu się mylisz. Radio internetowe MUSI mieć koncesje na nadawanie, bo inaczej bezprawnie rozpowszechniasz piosenki innych, a może im się to nie podoba... ? To są prawa autorskie.
0 x
Spooky
VIP Expert
x 1
x 3

Post autor: Spooky » 08 paź 2007, 19:34

miszeli pisze:No tak nadawać z pc tylko przez jaki soft?? :)
no przecież ci pisali że przez NSV program stworzony przez firme Nulsoft tą samą co shouthcast ja będe nadawać w tym programie narazie są testy i mam pytanie kto wie jak nakładać znaczek telewizji na obraz z kamery na żywo
0 x
Dawid
Użytkownik

Post autor: Dawid » 08 paź 2007, 20:15

FanTIVI pisze:Dawid, tu się mylisz. Radio internetowe MUSI mieć koncesje na nadawanie, bo inaczej bezprawnie rozpowszechniasz piosenki innych, a może im się to nie podoba... ? To są prawa autorskie.
Mylisz koncesję z licencją na emisję muzyki.
0 x
sochun
Użytkownik

Post autor: sochun » 12 paź 2007, 14:31

mam prośbę dajcie link skąd mogę ściągnąć ten program NSV i jak go już będę miał to mogę oglądać telewizję internetowa?? sory ale się nie znam:D
0 x
Spooky
VIP Expert
x 1
x 3

Post autor: Spooky » 13 paź 2007, 20:39

człowieku do oglądania telewizji w NSV wystarczy mieć Winamp a do nadawania jest potrebny NSV encoder
0 x
Awatar użytkownika
to_ti
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: to_ti » 16 paź 2007, 23:45

To takie proste?
0 x
Spooky
VIP Expert
x 1
x 3

Post autor: Spooky » 17 paź 2007, 13:41

to_ti pisze:To takie proste?
Ale co jest takie proste?
0 x
vbig
Użytkownik

Post autor: vbig » 27 lip 2008, 22:11

Mam jedno pytanie...może już tu było ale nie wszystko tu zrozumiałem :P Czy jeśli bym np. był posiadaczem odcinków jakiegoś serialu nadawanego w TV, to czy mógł bym go puszczać w TV Internetowym bez pobierania za to opłat? bo z tego co mi wiadomo to jak bym pobierał opłaty to by było nielegalne, więc jak to jest? Prosze o pomoc...wiem że temat stary, ale i tak proszę o pomoc :D
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

Post autor: Kamil » 27 lip 2008, 22:15

Posiadacz to nie właściciel. Musiał byś zapłacić pewnie za prawa do serialu.
Bez kupna praw do emisji każda forma jest nielegalna.
0 x
vbig
Użytkownik

Post autor: vbig » 28 lip 2008, 8:13

hmm... no to trochę inaczej niż z radiem... a szkoda... thz za odpowiedz :)
0 x
Awatar użytkownika
grzesiek_zieba
Użytkownik

Post autor: grzesiek_zieba » 05 sie 2008, 23:54

Jestem członkiem telewizji internetowej. Istniejemy 1,5 roku; jesteśmy z Wrocławia. I póki co materiały publikujemy w ten sposób, że tworzymy materialy i umieszczamy je na naszym koncie na YT ( zapraszam na profil "kampustv" ). Ale nasz własny serwer jest coraz bliżej ;]

nasza stronka to www.kampustv.pl - od jesienią zostanie gruntownie przebudowana.
0 x
polscott
Użytkownik

Post autor: polscott » 26 lis 2009, 19:56

Witam , mam zamiar stworzyc wlasnie taki portal polonijny , z czatem ,forum ,radiem i tv ...powiem szczerze ,ze nie wiem jak sie do tego zabrac od strony technicznej . Czy bylbys chetny aby pomoc ?
Mam kilka pomyslow , min program motoryzacyjny , robiony tutaj w szkocji ...ale nie tylko , robie juz proby co do audycji radiowych , ktore mozna emitowac w tv , do sciezek dziwekowych dodalem obraz ..pomyslow jest troszke ..ale ta sprawa technicza blokuje mi zapedy ...podgladam polskie radio londyn www.prl24.net
a przeciez zaczynali jako radyjko internetowe , dzis to najwieksze polskie radio polonijne w europie ! ...mysle ,ze jesli sa pomysly , a one sa ..to mozna by cos ciekawego zrobic!

Nie nastawiam sie na projekt spolecznosciowy ! ale komercyjny ! ..uwazam ,ze jak ie cos robi t powinno to przynosic jakies korzysci . Mysle ,ze to moze sie udac.

zapraszam cie na na moj blog - www.szkockapolonia.streemo.pl

radio juz prowadzilem na showcascie - jakis miesiac ..polish radio scotland ..ale mialem tylko 20 sluchaczy :) ale to byl test ...podgladam tez inne radia internetowe polonijne np; w holandii , irlandii ...roznie to bywa z nimi ,ale maja podstawe ...stronki , pomontowane tam radia ...z tym ,ze nie ma na nich zycia ! ...

Jesli bylbys zainteresowany ..prosze o kontakt - gg 6539340 albo mail - [email protected]

pozdrawiam
0 x
Awatar użytkownika
gregor6
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: gregor6 » 02 gru 2009, 15:56

Witam !
Ja też chciałbym założyć tv internetową.Tylko jak się za to zabrać od strony technicznej ? A i jeszcze jedno.Jak promować taką telewizję ?Jaki trzeba mieć sprzęt ?
0 x
Awatar użytkownika
wenter13
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: wenter13 » 23 gru 2009, 19:29

Sprzęt - wystarczy zwykły komputer (1GB RAM, procesor 2-rdzeniowy, jakaś karta graficzna). Promowanie - można wykupić reklamę na media2 albo gdziekolwiek indziej. Strona techniczna - można użyć strony internetowej http://www.livestream.com i ściągnąć ich program "Livestream Procaster", darmowy oc albo programu "SopCast".
0 x
Powiedz dwa razy, zanim pomyślisz - moje motto.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”