SMS-y za pół grosza

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

SMS-y za pół grosza

Post autor: Witu »

Witam!!
Co uważacie o tej promocji? Wykupił ktoś ten pakiet? Bo ja sobie już drugi raz dokupiłem puki można bo zamiennie w minuach się mi kończył, ale gdyby to tylko w SMS-ach wychodziło to bym chyba nigdy nie przepasł:)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

SMS-y za pół grosza

Post autor: Karol »

Znam dużo ludzi i mam dużo numerów telefonów. Nie wiem jednak kiedy i do kogo bym te 1500 SMSów wysłał :D
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

SMS-y za pół grosza

Post autor: RaPi »

Odkad mam sekundowe naliczanie nie pisze sms i nie lubie tego robic wiec tego typu promocje mnie nie interesuja. A jesli nawet to kupic pakiet i wysylac sms-y tolko po to zeby go wykorzystac to glupota...
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

SMS-y za pół grosza

Post autor: Witu »

RaPi pisze:Odkad mam sekundowe naliczanie nie pisze sms i nie lubie tego robic wiec tego typu promocje mnie nie interesuja. A jesli nawet to kupic pakiet i wysylac sms-y tolko po to zeby go wykorzystac to glupota...
Ale te 1500 sms-ów można wymienić na pakiet 24 czy 25 minut, już nie pamiętam. Czyli jak dzwonisz do kogoś w heyah i rozmawiasz z nim minutę to masz 60 darmowych sms-ów mniej a rozmowa za darmo:)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

SMS-y za pół grosza

Post autor: RaPi »

Ostatnio oferty sieci komorkowych mnie nie interesuja. Pakiety nie pakiety to wszystko wielkie g..
Mam telefon w Orange na abonament place 25zl i dostaje dodatkowo 20zl na wygadanie. Czyli w sumie mam 45zl na rozmowy i sms-y.
Awatar użytkownika
fat
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 25 maja 2006, 11:31
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

SMS-y za pół grosza

Post autor: fat »

Karol pisze:Znam dużo ludzi i mam dużo numerów telefonów. Nie wiem jednak kiedy i do kogo bym te 1500 SMSów wysłał :D
hehe, w orangu w miesiacu 'przejadam' minimum 2 pakiety 500sms.... :) więc chyba da radę - tymbardziej, że w heja ni ma ograniczenia czasowego na wykorzystanie... :)
jazgarz
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2007, 20:31

SMS-y za pół grosza

Post autor: jazgarz »

No to ja powiem taką ciekawostkę, która przeczytałam w necie...
właśnie przez pisanie sms-ów dziewczynie amputowali palec (kciuk), pisała podajże 300 sms dziennie, także radzę uważać:)
Awatar użytkownika
tomexol9
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 25 wrz 2007, 15:03
Kontakt:

SMS-y za pół grosza

Post autor: tomexol9 »

Też słyszałem o tym amputowaniu kciuku... ciekawe o czym można tak pisać?! Mam znajomych, którzy potrafią wysłać prze dwa tygodnie 600 SMSów, a więc też nie mało... Ale ludzie, w Europie to chyba jesteśmy NAJLEPSI W WYSYŁANIU SMSÓW!!! Najwięcej ich wysyłamy!!! Dziennie to chyba 6,5 albo 7,5 SMSa na Polaka!!! Ale operatorzy ułatwiają nam zadanie, tak jak np. Heyah... Gorzej jest z MMSami, ale i w tym będziemy górą... Pewnie na Boże Narodzenie znowu będzie rekordzik :D
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

SMS-y za pół grosza

Post autor: Witu »

A najwięcej SMS-ów to się pewnie bije w sieci heyah gdzie jest po 1500 smsów za darmo po zakupieniu pakietu za kilka zł.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości