Kupno Laptopa

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
grzecho
Użytkownik

Kupno Laptopa

Post autor: grzecho »

Chcę kupić sobie laptopa. Cena najwyżej do 3000 zł. Jaki laptop jest najlepszy w tej cenie i gdzie można zakupić ten sprzęt. Proszę o odpowiedź.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Kupno Laptopa

Post autor: RaPi »

Gdzie kupić? Możliwości jest wiele, sklepy tradycyjne, sklepy internetowe, aukcje internetowe. Z marek polecam HP i Toshiba, Ostatnio też bawiłem się laptopem Asus F5R (cena ok 3200pln) i też fajny sprzęt mi się wydał.
forum-polsat
Użytkownik
x 1

Kupno Laptopa

Post autor: forum-polsat »

Jak tylko do trzech tysięcy złotych to sobie lepiej odpuść, pozbieraj pieniążki i kup później. :)
gosc
VIP Expert

Kupno Laptopa

Post autor: gosc »

Kup od kogoś kto przywiózł z USA. Bez gwarancji ale 600-1000 zł taniej.
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

Kupno Laptopa

Post autor: Alan »

No właśnie, ja kupiłem sobie laptopa wczoraj z ta cholerną Vistą i może mi ktoś powie jak wejść w URUCHOM, bo chce wejść w rejestr. Co za głupota żeby do laptopa pakować Vistę. Z XP już nie ma, a bez systemu kosztuje tyle samo.
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Kupno Laptopa

Post autor: Axel »

"Uruchom" w Vista znajduje sie w menu Start w tym samym miejscu co jest wyszukiwarka plików. Jak wpiszesz komendę to będzie działać. Sam tez dziwiłem sie gdzie jest "Uruchom" aż sam sprobowałem wpisać właśnie w wyszukiwarce.
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

Kupno Laptopa

O kurde, nigdy bym nie wpadł na to, dzięki. Laptopa kupiłem ASUS X51RL. Procek Intel Core2, DDR2 667 2x1GB czyli razem 2GB. Grafika Radeon, ATI, w sumie jak dla mnie to aż za dobry, tylko na razie ta Vista mnie denerwuje trochę. Wychowałem się na XP. Cena laptopa 2900 zeta.

Obrazek
gosc
VIP Expert

Kupno Laptopa

Post autor: gosc »

Mówi się że lepsze są Turiony :) Tak czy siak jestem przeciwnikiem laptopów.....
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

Kupno Laptopa

Też nie przepadam, ale potrzebuję do pracy w UPC. Oczywiście PC'ta zostawiam, jest jeszcze całkiem dobry, ma trzy lata.

Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Kupno Laptopa

Z tymi laptopami bez gwarancji to może być różnie. Cena jest niższa i wszystko jest ok do czasu gdy zaczną pojawiać się jakieś usterki.

Parametry tego asusa o którym pisałem wcześniej. Intel Core, HDD 120GB, 2GB RAM, Grafika ATI, Windows XP.
Vista też jest fajnym systemem ale trochę trzeba mieć do niej cierpliwości.l Myślę że wszelkie problemy MS usunie wraz z opublikowanie SP1, wtedy będzie to bardzo dobry system, chociaż z dosyć dużymi wymaganiami.

Trochę nie rozumiem waszej niechęci do komputerów przenośnych. Ja na laptopie pracuję od dwóch lat. W domu mam też zwykłego PC ale z biegiem czasu praktycznie przestałem z niego korzystać. Laptopa z kartą iPlusa zabieram zawsze gdy tylko mogę, bo bardzo często może on posłużyć nie tylko do pracy ale i dla zabicia czasu. Podczas pisanie tego posta czekam na kogoś na parkingu w aucie więc wykorzystałem tę chwilę na sprawdzenie co słychać na forum :) Jeżeli ktoś nie jest zapalonym graczem, mobilność i wygodę pracy to nie ma lepszego rozwiązania dla niego.

Na koniec mała wskazówka.
Okno "Uruchom" można wywołać kombinacją klawiszy Windows+R.
Awatar użytkownika
grzecho
Użytkownik

Kupno Laptopa

Post autor: grzecho »

Dzięki za odpowiedzi. Zamierzam sobię kupić tego laptopa o którym pisał Alan.
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

Kupno Laptopa

@RaPi
Już go coraz bardziej lubię. Dzisiaj kupiłem kartę telewizyjną wkładaną z boku do slotu pod czytnikiem kart i faktycznie wszystko w jednym. Moja jak by niechęć do laptopów wiąże sie z tego, że jest to mój pierwszy, ale jak piszę zaczyna ta zabawka coraz bardziej przypadać mi do gustu, a szczególnie mobilność, wszystko masz pod ręką.
Parametry takie same ma ten Asus co piszesz wyżej, tylko zamiast XP, Vista.

Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Kupno Laptopa

W swoim ja mam jeszcze kamerkę internetową wbudowaną czy tak samo jest u Ciebie? Dodatkowo laptop w zestawie posiadał torbę i myszkę

Sam widzisz poużywasz go jeszcze trochę i już nigdy nie będziesz chciał się przesiąść na komputer stacjonarny.

Jak pokazują statystyki sprzedaż notebooków rośnie na niekorzyść komputerów PC
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

Kupno Laptopa

Mam bez kamerki. Były dwie opcje, pierwsza bez kamerki, ale z torbą i myszką, radiowo-optyczną, albo z kamerką i bez niczego. Bardziej opłaca sie bez kamerki. Sama torba to ponad stówę, plus myszka też ponad stówa, bo sobie te gadżety zobaczyłem ile kosztują osobno, Wyszło około 250 zeta. Wziąłem pierwszą opcję. Na kamerce mi nie zależy, zresztą mam dość dobrą i leży nie używana.
Jeszcze wracając do laptopa to bardzo mi sie przyda do fotografii w terenie (na wyjazdach) pewnie niektórzy sie orientują, że jest to moje drugie hobby po, albo już przed TV-SAT .

Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Kupno Laptopa

Ja na Twoim miejscu zrobiłbym tak samo. Kamerka to bajer, którego raczej używać się nie będzie lub będzie to się robić bardzo sporadycznie
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”