Kupno Laptopa

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Wybawiciel
Użytkownik

Kupno Laptopa

Post autor: Wybawiciel »

kamerka jest zbedna, mam i nigdy jeszcze nie uzywalem, tak samo zbednym bajerem sa jakies glupie czytniki linii papilarnych lol :P
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

Kupno Laptopa

Post autor: Alan »

Czytniki linii papilarnych nie są takie głupie, a służy to do uruchomienia laptopa zamiast wpisywania hasła.
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
koszell
Użytkownik

Kupno Laptopa

Post autor: koszell »

LG wprowadziło czytniki w swoich laptopach,
co do systemu operacyjnego to mam XP miałem ochotę na Vistę ale mi przeszło ;p
tetrix
Użytkownik

Kupno Laptopa

Post autor: tetrix »

A te czytniki jak działają? Warto się tym tematem zainteresować? Jakie to modele LG?
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Kupno Laptopa

Post autor: Witu »

Zastanawiam się nad kupnem laptopa. Maksymalna cena to coś około 3500zł. W grę wchodzą marki Toshiba, HP, Acer. Laptop musi mieć dobry akumulator żeby długo wytrzymywał. 2GB RAM, przynajmniej 100GB Dysk twardy, nagrywarka DVD oraz bajerki typu wbudowana kamerka ;) Mógłby mi ktoś coś doradzić? Słyszałem że Toshiby są najmniej awaryjne tylko czy warto wydawać tyle kasy na Toshibę?
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

Kupno Laptopa

Toshiby nie kupuj. Jeszcze z rok temu tak, były dobre. Rozważ jeszcze Asusa z tych co wymieniłeś. Po co Ci kamerka?, zbędny gadżet i płacić trzeba, chyba, że bardzo potrzebujesz. Lepiej w to miejsce dokupić tuner TV z DVB-T (AverMedia, AVerTV Hybrid+FM Voltar, pod Vistę) ja taki mam do laptopa . Co do ramu, to taniej wychodzi jak od razu dokupisz w tym samym sklepie płytkę 1GB i tam Ci zamontują, taniej wychodzi niż od razu 2GB. Ja tak zrobiłem w sklepie" nie dla idiotów"

Obrazek
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Kupno Laptopa

Post autor: Axel »

HP nie kupuj bo mają zwalony system obsługi klienta - olewają kompletnie swoich klientów.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Kupno Laptopa

Post autor: Witu »

Właśnie tuner tv też by mi się przydał. Ale kamerka raczej jest mi potrzebna. Znajomi w swoich notebookach mają kamerki i pewnie bym na początku z nimi za pomocą kamerki rozmawiał początkowo ale jak to bywa pewnie z czasem mi się znudzi ;) Przydała by mi się i kamerka i tuner tv ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Kupno Laptopa

Post autor: RaPi »

Z wymienionych nie polecam Acer'a. Polecić mogę HP i Asusa.
kofasso
Użytkownik

Kupno Laptopa

Post autor: kofasso »

Niedawno miałem ten sam problem, ostatecznie zdecydowałem się na E500-L-APRAY od LG, sprzęt bardzo dobrej jakości spełniający wszystkie moje wymagania, procesor dwurdzeniowy od Intela, napęd z dvd, bateria 6 ogniwowa, no i dostałem 2lata gwarancji co żadko zdarza się w inych firmach np w takim hp czy toshibie dostaniesz prawdopodobnie tylko rok...
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

Kupno Laptopa

Jak by co, to Asus daje również dwa lata.

Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Kupno Laptopa

Post autor: RaPi »

HP i Toshiba daje rok gwarancji w że tak powiem niższych modelach. Parametrami te komputery są całkiem całkiem ale cena jest właśnie obniżona przez to że albo gwarancja jest krótsza albo jest dołączona niższa wersja systemu operacyjnego lub brak jej całkowicie....
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

Kupno Laptopa

Post autor: pop »

Mam to samo pytanie - jakiego kupić laptopa? Cena również do ok. 3000 zł. Proszę o jakieś sugestie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 2
Kontakt:

Kupno Laptopa

Post autor: Mario98 »

HP Pavilion ;] wiecej nie trzeba
Kwiatek23
Użytkownik

Kupno Laptopa

Post autor: Kwiatek23 »

Ja nie polecam acera. Mój kolega go ma i ciągle narzeka, ze się zwiesza i jest bardzo zawodny.O Toshibie słyszałam same pozytywne opinie. Jednak ja polecałabym HP, gdyż owego posiadam i nie mogę złej rzeczy o nim powiedzieć. Ponadto jeśli tylko mam jakiś problem natury technicznej czy teoretycznej, natychmiast kontaktuje się z serwisem swiatlaptopow.pl ( gdzie nabyłam mój wspaniały sprzęt) i od razu rozwiązuję mój dylemat:)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”