Zostac poslem to "wielkie ryzyko"

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Cichy
Użytkownik

Post autor: Cichy » 28 gru 2007, 11:37

Przed wyborami , zona powiedziala mi ,; bym nie gapil sie w komputer bo i tak nic z niego nie rozumiem," idz lepie. na wiec i zostan poslem".Odpowiedzialem, ze nie mowie bo mam stwardnienie rozsiane, no to ona bym dal komus w morde jak Zawisza z partii boga , to cie zauwaza. Jednak mimo dalszego nagabywania nie poszedlem na ten wiec mlodziezy w.p. Teraz po ogloszeniu Wyroku w sprawie Pani Jakubowskiej i jej grupy stwierdzilem, dobrze ,ze nie bylem na tym wiecu przedwyborczym bo jakbym dal w morde komus z lewicy to by mnie jeszcz wybrali. Jestem tak jak pani Kruk i zdecydowana wiekszosc obroncow zycia poczetego, wielkim zwolennikiem kary smierci. Gdybym zostal Poslem,to zlozyl bym na pewno, projek ustawy o stosowanie kary smierci za przestepstwa pospolite . A jesli, wybory wygrali by jej przeciwnicy', to pan minister Cwiakalski oskarzyl by mnie o podzeganiel do ludobojstwa posilkujac sie precedensem jednej z pracownic Pani Jakubowskie. Okazuje sie, ze nawet jesli w najbardziej wstepnej fazie projektu ustawy jes on nieprawomyslny/chocby dwa slowa / to jest dokonane przestepstwo. No a dotego z mocy Wyroku Sadu, jak wszyscy poslowie uznany zostane za bezmyslnego tepaka i lenia bo albo nie zrozumiem albo nie przeczytam projektu .Dalsze interpretowanie przepisow prawa na zamowienie polityczne, skutecznie powstrzyma mnie przed kandydowaniem na posla .
0 x
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

Post autor: wojt.20 » 28 gru 2007, 15:47

Mógłbyś następnym razem pisać krócej a bardziej treściwie - tak zawsze mówiła do mnie moja polonistka :)

Pośrednio tyczy sie również do Ciebie
0 x
Cichy
Użytkownik

Post autor: Cichy » 04 sty 2008, 22:13

No coz, moja byla bardzo mloda i raczej optowala w nieco dluzszych sekwencjach. Pozdrawiam
0 x
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

Post autor: Alan » 05 sty 2008, 10:59

Cichy ucisz ich. Ciekawe czy zgadniesz z jakiego to filmu cytat.
0 x
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
Cichy
Użytkownik

Post autor: Cichy » 05 sty 2008, 16:21

Znow pytania .Kiedy kilka dni temu zona zaprowadzila mnie podstepnie do lekarza, to ten dal mi sznse odpowiadania, pokazujac mi rozne obrazki i fotografie. Pokazal mi na przyklad rysuneki na ktorych byla lalka z czerwona torebka, diabelek, aniolek, ffot. bylego Szefa WSK, gupy niezaleznych od LID , PSL i PO dziennikarzy takich jak W-wski, J-ke, J-cki, W-el, K-a , Po-lski, /foto Se-e i Wi-ajna ukryl w portfelu mowiac, ze ci moga mu sie przydac/ No a potem zaczelo sie. Zadal mi chyba 150 pytan. A to ktory program tv przychodzi mi na mysl kiedy widze jeden z obrazkow lub fotografie. Albo kogo z telewizji obojetnie z ktorej ,chcialbym wydmuchac takze tych ktorych nie ma na fotografiach. Zdenerwowalem sie bo to zbyt osobiste pytanie a on mowi, ze nie pytanie a skojarzenie chronicznie wystepujace w partii, ktora przegrala wybory. Nie wierzyl mi i dopytywal sie o szczegoly skad wiem ? ze Wiedzmin pojechal do Irlandii ale jak tam zrobi porzadek to wroci do najjasniejszej , bo ma tu robote. Nie wierzyl mi takze jak zona, ze naprawde widzialem w TV egzorcyste i nie byl to film o malej dziewczynce, ktorej odkrecila sie glowa. Nie wierzyl, ze juz nie potrzeba sie ubezpieczac jadac do miejsc cudow , bo prezydent placi 100 baniek od lba, jak by co. Wyszedlem tak skolowany, ze wszystko co widzialem wokol siebie zmienilo sie radykalnie. Przechodzilem obok budki telefonicznej i zrozumialem ze to mastriks a lekarz to jeden z tych facetow w czerni. Zona dopiero w domu powiedziala mi, ze jesli nie przestane ogladac TV 1,2,3 Trwam obrad sejmu i senatu oraz programow publicystycznych w ktorych wystepuja w roli tz. niezaleznych to jedynym ratunkiem bedzie zamkniecie dozywotnio w domu wariatow. A ty przyjacielu namawiasz mnie do kolejnej zgadywanki. Zgadywalem, czy glosowac na PO czy PIS wyszlo , ze postawilem na PO a tu patrz po dwoch miesiacach mamy program PIS . Nie bede zgadywal wiecej.
0 x
buła
Użytkownik

Post autor: buła » 16 sty 2008, 20:34

Cichy ucisz ich. Ciekawe czy zgadniesz z jakiego to filmu cytat.
demony wojny wg goi taka polska szmira o bośni
0 x
Cichy
Użytkownik

Post autor: Cichy » 17 sty 2008, 11:29

Alan ! jesli bedziesz szukal prawdy w kinematografii, to przypadkowo mozesz dostac jak ja , 150 pytan z obrazkami do kojarzenia.
0 x
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”