Mobilking

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
jurek77
Użytkownik

Mobilking

Post autor: jurek77 »

No to ładnie pojechali w MK z tymi stawkami. Pozytywne zaskoczenie. To w sumie mniej niż w równej taryfie Heyah
aggis
Obserwator

Mobilking

Post autor: aggis »

Ale równa taryfa Heyah obowiązuje również na terenie UE. I za 44grosze można dzwonić również do kilku krajów poza UE. Jeśli chodzi o stawki krajowe- to naprawdę dobra stawka. Kiedyś tyle kosztował sms. Mimo wszystko ciągle uważam, że słabym punktem MK jest to, że nie ma się taniej do wybranych. Ale coś kosztem czegoś ;) Dobry kierunek, oby inni operatorzy poszli podobnym tropem- oczywiście, przy zachowaniu opcji "taniej do sieci" ;)
Awatar użytkownika
jurek77
Użytkownik

Mobilking

aggis pisze:Ale równa taryfa Heyah obowiązuje również na terenie UE. I za 44grosze można dzwonić również do kilku krajów poza UE.
No wiem, zgoda....nigdy nie będzie taryfy, która zadowoli wszystkich. Ale jak ktoś dzwoni głównie na terenie Polski to jednak ten mobilking dla niego troche lepszy...o te pare groszy.
aggis
Obserwator

Mobilking

Oczywiście :) Mam nadzieję, że reszta opów też zejdzie z cenami. Na razie czekam na 56gr/min do wszystkich w NTT i zmniejszenie stawek do 15groszy w pakietach wewnątrzsieciowych. Na dzień dzisiejszy- pewnie bym splajtowała, gdybym do wszystkich dzwoniła po takich stawkach. Gdyby MK jeszcze miał opcje "taniej do wybranych" - to by była bajka. Ale i tak nie jest źle ;)
Awatar użytkownika
jurek77
Użytkownik

Mobilking

Hmmm, no ja myślę, że mobilking w takie patenty jak obniżanie ceny do wybranych nie będzie się bawił. I tak sporo obniżyli stawkę za połączenie. Poza tym moim zdaniem oni stawiają na prostą, płaską taryfę, bez zbędnego kombinowania. No i w sumie to chyba kojarzy się ich właśnie z taką nieskomplikowaną taryfą...
aggis
Obserwator

Mobilking

Dokładnie. Cała ich kampania opiera się na haśle "proste zasady", więc raczej nie stworzą gorącej grupy komunikacyjnej w swojej ofercie. Bo to by stało w sprzeczności z przyświecającą MK ideą.
Awatar użytkownika
jurek77
Użytkownik

Mobilking

Wczoraj znalazłem w necie jakiegoś niusa, że są teraz największym wirtualnym opem w europie środkowej i wschodniej. No i do końca przyszłego roku chcą mieć 0,5 mln klientów...myślicie, że to jest realne w przypadku MVNO?
dziku
Użytkownik

Mobilking

Post autor: dziku »

Dlaczego nie ;) Dla zwykłego użytkownika to żadna różnica. Stawka 39gr- spoko. I na dodatek niewiele trzeba, żeby utrzymać numer. Ale mogli by dać jeszcze jakieś dodatkowe promocje, typu podwójne doładowanie- jak w TT, czy 200% do sieci, jak w Orange.
Awatar użytkownika
jurek77
Użytkownik

Mobilking

No to prawda, że numer tani w utrzymaniu, stawka niska i ogólnie, ale te 500 tys. to trochę dużo...no ale może masz rację, że dla "szarego użytkownika" to nie robi różnicy, że to MVNO...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”