Cyfrowy Polsat - pytania i problemy

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
logitech
Użytkownik

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: logitech »

Na zwykłej antenie to samo, właśnie czytałem o tym że to może być wina kineskopu...ehh ten telewizor wiele przeszedł raz nawet wydobywał się z niego dym :D
HD5000-Pakiet Familijny HD
kaska
Użytkownik

Post autor: kaska »

mam pytanie chcem kupic dekoder polsatu hd czy macie jakies zastrzezenia .jaki jest najlepszy itd
sebek
Użytkownik

Post autor: sebek »

Witam
Co myślicie o tym i czy mieliście podobne przygody z CP
http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=7&t=19368
hfan
Użytkownik

Post autor: hfan »

Witam
Wie ktoś może czemu i po kiego wuja wyskakuje mi co 2 minuty na pół ekranu komunikat z nagłówkiem SMS ? Komunikat jest pusty ma tylko na dole guzik ok i napis zatwierdź. Pogieło ich? Jak to wyłączyć nie zatwierdzając? Nie mam zamiaru sie bawić z nimi w żadne smsy.
bachus918
Użytkownik

Post autor: bachus918 »

Cześć, też mam pytanie odnośnie dekodera cyfrowego polsatu, może ktoś próbował.
Chcę uzyskać obraz z laptopa na telewizorze czyli podłączyć laptopa do telewizora przez dekoder, (laptop przez hdmi-hdmi do dekodera, a dekoder z tv). Czy takie coś da radę zrobić, jeśli tak to jak.
Pozdrawiam.
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump »

dekoder nie ma wejscia hdmi tylko wyjscie wiec nie mozna podlaczyc wyjscia hdmi laptopa do wyjscia hdmi w dekoderze, zeby cos dzialalo musialo by byc wyjscie i wejscie hdmi ktore posiada np telewizor
bachus918
Użytkownik

Post autor: bachus918 »

aaaaa...
to dzięki na info, pozdrawiam.

p.s. nie mam hdmi w telewizorze niestety, a s-video nie mam w laptopie i dlatego pytam
Dejwid
Użytkownik

Post autor: Dejwid »

Witam. Ja z CP nie chce miec nic wspolnego. Napisalem wypowiedzenie 1 lutego w zwiazku z wycofaniem kanalow BBC. Dotarlo do nich 5 lutego. Czas oczekiwania na kontakt jest 2 tygodnia ktory minal 19lutego. Dzwonilem kilkakrotnie co z moim wypowiedzeniem za ktoryms razem raczono wpisac notatke ze nie dotarlo do mnie wypowiedzenie. Dzisiaj mamy 25 luty a wypowiedzenia brak. Zapewniano mnie ze nie bede musial placic zadnej kary bo wypowiedzenie jest juz w komputerze i mam cierpliwie czekac. Mi w zasadzie chodzi tylko odeslanie dekodera.
Awatar użytkownika
marfm76
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: marfm76 »

Dejwid pisze:... Napisalem wypowiedzenie 1 lutego... Dotarlo do nich 5 lutego..... Mi w zasadzie chodzi tylko odeslanie dekodera.
No to w czym problem?? Skoro masz potwierdzenie, że wypowiedzenie dotarło to odsyłasz dekoder i po sprawie.
LG50ps3000
LG42LD450
N - nbox HDTV recoder - Świąteczna Wielka Rewolucja
ASTRA+HOTBIRD
http://blog.foyom.com
Awatar użytkownika
desperado
Użytkownik

Post autor: desperado »

umowa zostanie rozwiazana z najblizszym okresem rozliczeniowym wiec jak "dotarlo" 5lutego to z najblizszym okresem rozliczeniowym , zalozmy ze ostatniego , powinny być juz kanaly wylaczone a dekoder w ciagu 14dni odeslany do cyfrowego polsatu..
Crump
Użytkownik

a do kiedy trwa twoj okres rozliczeniowy?
Dejwid
Użytkownik

Post autor: Dejwid »

Trwa od 10 kazdego miesiaca. W CP powiedzieli ze mam czekac na pismo z polsatu o odeslanie dekodera.
Crump
Użytkownik

Czekaj na pismo ale nie plac za nic, ja tez mialem sygnal dluzej wlaczony niz moj okres rozliczeniowy. Pismo wyslalem 27 stycznia, dotarlo 31 stycznia, okres moj konczyl sie 4 lutego a 3 lutego dzwonil konsultant, ze beda mieli swietna promocje i zadzwonia za okolo tydzien, oczywiscie uprzedzilem go ze do 4 mam zaplacone i zeby nic nie kombinowali, ze pozniej mam oplacic za kolejny miesiac ale sam gosc powiedzial,ze co by nie wymyslali to liczy sie data wplyniecia pisma czyli w moim przypadku 31 styczen. I takim to sposobem do 12 luteego wszystko dzialalo kiedy to nie zgodzilem sie na ich super mega promocje i po paru dniach przyslali pismo gdzie odeslac dekoder, byl podany adres i pisalo, ze osobiscie ,poczta lub kurierem
Awatar użytkownika
desperado
Użytkownik

Post autor: desperado »

Dejwid pisze:Trwa od 10 kazdego miesiaca. W CP powiedzieli ze mam czekac na pismo z polsatu o odeslanie dekodera.
nie czekaj na żadne pismo bo nic nie przyjdzie, to jak 1 na milion , po tym jak wyłączą sygnał masz 14dni na odesłanie dekodera na łubinową
Crump
Użytkownik

desperado pisze:nie czekaj na żadne pismo bo nic nie przyjdzie,
To dlaczgo ja dostalem pismo? Kazdemu kto zerwal umowe musza wyslac 'instrukcje' na jaki adres zwrocic dekoder itd
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”