Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
ARTUR B.

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Jak masz założone konto na http://icok.cyfrowypolsat.pl to możesz wznowić samodzielnie uprawnienia na swoja kartę. Jeśli nie, to proponuję zadzwonić na infolinię i tam zrobią to samo. Przygotuj także numer karty bądź numer pesel abonenta.
Sprawdź także czy masz zapłacony abonament i nie masz żadnych zaległości.
Pozdrawiam
SAT_ANTHD
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 19 kwie 2009, 19:44

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SAT_ANTHD »

Przede wszystkim to sprawdzenie zaległości. Cyfrowy polsat wyłącza sygnał nawet perzy niewielkim zadłużeniu abonenta. Z pewnością robi to komputer. Nie ma problemu by sobie to sprawdzić na infolinii lub w ICOK.
adrian 18
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2012, 11:12

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adrian 18 »

Witam, może mi ktoś pomóc w takiej sprawie. Złożyłem już rezygnację (wypowiedzenie do CP).
List doszedł i spytałem drogą e-mailową kiedy kończy skończę dokładnie umowę. W odpowiedzi dostałem taką wiadomość

Szanowny Panie

Informujemy, że okres dodatkowy trwania Umowy obowiązuje do dnia 19 sierpnia 2013 r.
Na podstawie korespondencji z dnia 24 września 2012 r. Umowa może zostać rozwiązana za 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia skutecznym na koniec okresu rozliczeniowego, tj. z dniem 19 stycznia 2013 r.

Nadmieniamy, że w przypadku chęci rozwiązania przedmiotowego dokumentu w okresie dodatkowym, będzie Pan zobowiązany do zwrotu ulgi, pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość za okres od dnia rozpoczęcia okresu dodatkowego do daty jego rozwiązania.
W związku z powyższym prosimy o podjęcie decyzji o terminie rozwiązania Umowy.

Jak mam podjąć rezygnacje o terminie? Nie rozumiem. Może ktoś wytłumaczyć będę wdzięczny.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Sabrina
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 18 maja 2012, 22:36

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sabrina »

W umowie, cz B p. 7 jes zapis, że gdy kl nie wypowie umowy CP ma prawo do przedłużenia jej na kolejny okres 12 m-cy. Kara umowna jaka jest naliczana w tym czasie to kwota 2 zł miesiecznie za każdy pakiet, wiec jak masz pakiet Familijny HD to kara za niego to kwota 24 zł za cały rok, po odliczeniu miesiecy trwania okresu wypowiedzenia kara bedzie mniejsza niż 24 zł.

Rezygnacja o terminie czyli, czy decydujesz sie na rozwiązanie umowy za kara ( wspomniene np 24 zł) czy wolisz poczekac do 19,08,2013 i wtedy umowe rozwiązać. Decyzja należy do Ciebie. :)
Pozdrawiam.
betti131313
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2012, 14:27

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: betti131313 »

Czesc. Mam problem tego typu,że wczoraj kupiłam nowy dekoder SAGEMCOM ESI88 . Mam telewizor LG fullHD 32cale. Podłączyłam dekoder i odbieram kanały od 108 kanału. Dlaczego nie mogę odbierać kanały od 1 do 107? Zaznaczę iż pokazuje mi się,,sprawdz kartę,,. Karta jest aktywna i rachunek zapłacony. Czy ktoś miał już taki problem? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sabrina
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 18 maja 2012, 22:36

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sabrina »

Jak karta jest włożona do dekodera? powinna być chipem do góry, chip wchodzi pierwszy.
Czy nr karty jest widoczny w menu? Jak nie to udaj sie do punktu sprzedaży.
jak tak skontaktuj sie z infolinią i poproś o ponowienie uprawnień, lub zaloguj sie na ICOK i tam mozesz zrobić to sama :)
Pozdrawiam,
betti131313
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2012, 14:27

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: betti131313 »

Rzeczywiście, zle włożyłam kartę,ale za to teraz mam napis karta nieaktywna. Mam konto na ICOK-u ale nie wiem gdzie mogę uaktywnić. Jakaś tępa jestem. Ze zdenerwowania nic mi nie wychodzi a do serwisu nie mogę pójść bo mam za daleko. Mieszkam za granicą.
Awatar użytkownika
Sabrina
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 18 maja 2012, 22:36

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sabrina »

przez ICOK ponów uprawnienia, albo zadzwoń na infolinie i na automatycznej sekretarce ponów wybierając kolejno 3-1-1.
Pablo134
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2008, 13:39

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo134 »

Mam pytanie.
Co sądzicie o dekoderze Sagemcom ESI 88 z dyskiem twardym.

Dzisiaj dzwonili do mnie z polsatu z ciekawą ofertą, ale nie wiem czy zamienić swój wysłużony Echostar HDS-400E?
Chodzi mi o szybkość działania, o interfejs użytkownika. Czy to jest taki wściekle pomarańczowy jaki widziałem w kilku starszych dekoderach Sagema?
KACPERR
Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:51
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KACPERR »

Czy jest możliwość zgrywania np. na pendriva programów nagranych, które są w dekoderze? Chodzi mi o dekoder Sagemecom.
Awatar użytkownika
Sabrina
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 18 maja 2012, 22:36

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sabrina »

Nie ma możliwości zgrywania zawartosci dysku dekodera.
adrian 18
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2012, 11:12

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adrian 18 »

@kyryt, Jest tak możliwość, wykorzystaj złącze scart, podłącz do magnetowidu, bądź już nowego sprzętu jakim jest nagrywarka DVD, odtwarzaj nagranie z dysku i równoczesne nagrywaj na kasetę/płytę. Tylko nie możesz nic przewijać, tyle czasu ile trwam program tyle nagrywa (nie zgrywa).
Pozdrawiam.
KACPERR
Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:51
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KACPERR »

adrian 18 pisze:podłącz do magnetowidu, bądź już nowego sprzętu jakim jest nagrywarka DVD
No i właśnie tutaj problem - nie mam DVD z nagrywarką...
Pablo134
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2008, 13:39

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo134 »

Sorki, nie w tym wątku zadałem pytanie jak coś to przenieście.

Mam takie pytanie.

Jak to jest ze zmianą serii i numeru dowodu osobistego?
W środę zamówiłem podmianę dekodera i nową umowę na 15 miesięcy. Powiedziałem, że mam inny dowód i spytałem czy można przesłać skan na e-mail. Wysłałem skan wczoraj, a już dzisiaj kurier dzwoni, że ma przesyłkę. Sprawdził umowę, a tu stary numer. Dzisiaj dzwoniłem i inna Pani w CP mówi mi, że musi być ksero :/

Więc kto ma racje? Czekam na odpowiedź z kontaktu e-mailowego, może zmienią to internetowo.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zesepo »

Co to znaczy "Błąd 09" w dekoderze M100? Karta jest włożona, nie można oglądać nawet FTA...
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości