Ciekawe aplikacje

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 24
x 270
Kontakt:

Ciekawe aplikacje

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

W tym wątku polecamy ciekawe aplikacje znalezione w internecie.
Ja polecam... TV Watcher ciekawą aplikacje która zastąpi wam gazetowy program TV.
[quote=""IDG""]TV Watcher to polskiej produkcji wirtualny program telewizyjny, informujący nas granych obecnie i w przyszłości audycjach telewizyjnych w stacjach polskich i zagranicznych. Jak sprawdza się w codziennej pracy? Sprawdziliśmy.
TV Watcher to program do pobierania i przeglądania programu telewizyjnego. Aplikacja jest prosta w obsłudze i w pełni konfigurowalna. Użytkownik ma pełną kontrole nad wyglądem listy, stylem, rozmiarem i kolorem czcionki. Może definiować kolor podświetlenia aktywnych kanałów jak również wybierać informacje do pokażania. Możliwe jest pobranie dowolnej ilości kanałów TV nawet z wielodniowym wyprzedzeniem (10 dni).[/quote]
Obecnie w programie jest dostepnych aż 244 stacji a w łatwy sposób można sobie dodać 245 stacje czyli TVS.
Programik obsługuje programy z stron Cyfry + i Wirtualnej Polski.
Oto link do pobrania najnowszej wersji 1.8 : http://tvwatcher.org/tvwatcher/files_in ... 1.8_NP.zip
Opracowany przeze mnie krótki poradnik z małym downloadem : http://tvwatcher.org/viewtopic.php?t=204
Więcej na stronie (forum) twórcy : www.tvwatcher.org
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Ciekawe aplikacje

Post autor: Artu »

Ja z kolei przedstawię, a raczej przypomnę "Desktop hry", czyli program który królował na komputerach (przynajmniej moim :P) w czasach Windowsa 98.

Można go pobrać tu (hasło: forum-media2).

Aby go zainstalować, trzeba ściągnąć te 2 pliki do dowolnego folderu. Potem uruchamiamy "DESKTOP" i klikamy dowolny klawisz (dobrze jest zminimalizować wszystkie okna). Kiedy już mamy na ekranie młotek, lewym przyciskiem "niszzczymy" pulpit. Żeby zmienić "broń" klikamy prawym przyciskiem i wybieramy. Żeby zakończyć program, klikamy prawym przyciskiem i naciskamy na klawiaturze "Esc".
Asmodeusz
Użytkownik

Ciekawe aplikacje

Post autor: Asmodeusz »

Z biznesowych aplikacji na androida bardzo przydatny jest przypominacz ogarnik.mobi (https://play.google.com/store/apps/deta ... arnik.mobi ) - by wiedzieć, kiedy trzeba zapłacić podatki:)
A poza tym ma parę fajnych płacowych kalkulatorków: poręcznie i szybko.
Patrykesowicz
Użytkownik

Ciekawe aplikacje

Post autor: Patrykesowicz »

Tez go mam, tzn Ogarnika, -całkiem sprawny, choć rozrywkowe to nie jest, ale w końcu dla biznesu
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”