EURO 2008 w Polsacie

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 108
x 121
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: SNOL »

Alfernando pisze:[...]ten spot [...] Kiepski jakiś [...]
Też to zauważyłem. Chodzi mi o to, że jeżeli chce się przeczytać wszystkie nazwiska i stanowiska (komentator, ekspert itp.) bohaterów spotu to nie da się skupić na tym, co oni mówią i co widać na reszcie ekranu. Na odwrót jest tak samo (podczas słuchania i patrzenia na ludzi nie da się przeczytać podpisów). Mimo tego, że spot trwa chyba 30 sekund, to jest dla mnie za krótki. Za dużo osób występujących, które są pokazywane na 1-2 sekundy, do tego te podpisy, krzyki i bałagan na ekranie. Tak to odebrałem. A pomysł z boiskiem całkiem niezły.
tylko prywatne opinie. Tutaj od 13 lat.
Evil
Junior
x 2

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: Evil »

Piłkarskie mistrzostwa Europy będzie można oglądać w otwartym kanale Polsatu. Jest to o tyle zaskakujące, że do niedawna zanosiło się na to, że wszystkie mecze będą dostępne jedynie w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra, a tylko wybrane (w tym reprezentacji Polski) w ogólnodostępnym paśmie.
Udało nam się ustalić, że kibice zobaczą na żywo 27 spośród 31 spotkań. Pozostałe cztery będą retransmitowane. Co się jednak stało, że za naszym pośrednictwem ujrzała ona światło dzienne? - Jeden z pracowników popełnił błąd i za wcześnie wysłał plan transmisji do magazynów telewizyjnych - tłumaczy nasz informator. - Rzeczywiście wraz z programem Polsatu otrzymaliśmy również szczegółowy plan transmisji - potwierdził nam pracownik jednego z wiodących magazynów telewizyjnych.
źródło: sportowefakty.pl

Jak myślicie, to może być prawda? Czy plotka wyssana z palca dla poprawienia popularności strony.?
Evil
Junior
x 2

EURO 2008 w Polsacie

Hehe, czyli jak z Mundialem 2002.
Mówili, że mecze tylko w Polsacie Sport, ludzie nakupowali dekoderów, a większość meczów była ogólnodostępna.

Ale brawo Polsat!
Awatar użytkownika
glyzewski
Obserwator

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: glyzewski »

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich widzów, którzy nie posiadają Cyfrowego Polsatu (w tym także dla mnie).
Jednak ci, którzy kupili dekodery mogą się niestety czuć oszukani.

Ale Brawo Polsat !
Evil
Junior
x 2

EURO 2008 w Polsacie

Polsat pozwie TVP do sądu w sprawie transmisji EURO 2008 w związku z niewykonaniem umowy przez TVP, które zdaniem Polsatu zawarły obie strony. Chodzi "z tytułu niewykorzystania licencji na pokazanie meczów".
Eh...

A oto wierszyk o misji TVP, przeczytany w komentarzach na Onecie. Poleca.
MISYJNA TVP - wierszyk
Tak, tak telewizja nasza,
wokół tylko Natasza,
Gwiazdy tańczące na lodzie,
nic tylko o modzie...

Tutaj górą są podPiSy,
Urbański, Urbańska i Lisy.
Abonament chcą dostawać
i sobie pieniądze wypłacać.

Z Polsatem o Euro przegrywają,
choć pieniędzy dużo mają.
Ale na co one idą,
nie tobie wiedzieć "prostaczyno."

O abonamencik wielce walczą,
lecz za nie płacenie nie karcą.
I dobrze, że tak się nie dzieje,
choć i tak straciliśmy wszelkie nadzieje.
Autor: QuzQo
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: marcinj161 »

Witam wszystkich :) Jak dla mnie bardzo dobrze, że Euro bedzie w Polsacie. Szpakowski czy Jasina nei maja co sie równać z Mateuszem Borkiem i Bożydarem IWanowem:) Maciej Iwański jest dobry wiec mogłby komentować ;)) A i tak najbardziej chciałby , zeby jakieś mecze komentował Przemysław Pełka, bo jest naprawde dobry. Kto jeszcze z POlsatu oprócz Mateusza Borka w duecie z Romanem Kołtoniem i Darka Iwanowa tez czasami z Kołtoniem bedzie komentował mecze ? Bedzie komentował jakies mecze Przemysław Pełka ? Moze mecie jakieś rozpiski meczów które bedzie komentował którys komentator? i jacy eksperci beda analizować mecze oprócz tych którze znajduja sie na spocie reklamowym :)?? wiem że oprócz nich bedzie jeszcze Zbigniew Koźmiński który bedzie wraz z synem Markiem analizował gre reprezentacji Włoch. i kto jeszcze ?/ prosze o odpowiedz ;) pozdrawiam
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: Alfernando »

Mecze komentować będą: Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Tomasz Włodarczyk, Przemysław Pełka, Paweł Wójcik, Cezary Kowalski.
Eksperci: m.in Jerzy Brzęczek, Tomasz Hajto, Marek Koźmiński
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

a jeśli mogę wiedzieć skad bierzesz te informacje ?:) Dziekuje za komentatorów, ciesze się, że Przemysław Pełka bedzie komentował:) dziekuje, ekspertów znalazłem podział przy jakich trasmisjach beda prsy jakich reprezentacjach :)) pozdrawiam
Serdecznie zapraszam !!
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Nie trudno się domyślić, że np. Urabn do meczów Hiszpanów, Boniek i Koźmiński Włochów, Brzęczek Austryjaków, Hajto Niemców itd.
Zapraszam też do tematu Transmisje sportowe w dziale Polskie stacje telewizyjne.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

tak dziekuje za pomoc :) Życzę miłego ogladania i emocji :) a skad Ty pobierasz talie info ? ja tylko satkurier.pl i wirtualnemedia.pl może poleciłbys mi jakieś stronki ?
Serdecznie zapraszam !!
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

A kto bedzie komentował jakie mecze ?:) Wiem, że Borek z Kołtoniem mecz otwarcia, mecze polaków, pewno jeden Ćwierćfinał, półfinał i finał i pewno jakies ciekawsze mecze typu FRancja- Włochy. Bożydar Iwanow pewno mecze Holandii. A reszte nie orientujecie sie moze ?może już spotkaliscie sie z jakimis rozpiskami pozdro ;)
Serdecznie zapraszam !!
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

marcinj161 pisze:tak dziekuje za pomoc :) Życzę miłego ogladania i emocji :) a skad Ty pobierasz talie info ? ja tylko satkurier.pl i wirtualnemedia.pl może poleciłbys mi jakieś stronki ?
Znam się bardzo dobrze na rynku transmisji sportowych i na komentatorach. Dlatego nie mam problemów z dowiedzeniem się co i jak.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

A masz może jakieś informacje o Piotru Przybyszu, komentuje w Polsacie Sport głownie mecze Coca - Cola Championschip i czasami inne mecze.? Nigdzie nei spotkałem sie z informacjami na jego temat ??
Serdecznie zapraszam !!
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

wycięte
domin97
Użytkownik

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: domin97 »

A wiecie coś o Dariuszu Szpakowskim?czy będzie komentować?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”