EURO 2008 w Polsacie

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Evil
Junior
x 2

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: Evil »

krzyniu_ibiza pisze:Wielcy Fani TVN jakoś dziwnie ucichli :D.
A co w takim przypadku mieli zrobić? Mówić, że EURO się nie opłaca?
Zresztą TVN to TV, która nigdy nie stawiała na sport, oprócz meczów Wisły Kraków.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: Alfernando »

Zgadzam się w TVN wogóle mało jest imprez live. Ich liczbę da się policzyć na palcach jedene, może dwóch ręki. Wcześniej na TVN gościły transmisje: Europejskich pucharów (Pokazywano mecze polskich drużyn), Koszykówki, piłki nożnej (OE) no i jeszcze można byłoby troche wymienić ale poco skoro już ich poprostu niema. Jedyną transmisją sportową będącom na TVN to Finał Pucharu Polski.
Awatar użytkownika
Zonk
Użytkownik

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: Zonk »

A mecze gwiazd" ? ;) :lol:
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Bardzo duże wydarzenie sportowe rzeczywiście.
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
x 4
x 14

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: telefan »

Zauważył ktoś?Zamiast znaczka Polsatu na ekranie jest logo euro połączone z logiem Polsatu.
Evil
Junior
x 2

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: Evil »

No właśnie dzisiaj zauważyłem. Pomysł ciekawy. Po lewej stronie jest logo EURO, zaraz obok logo Polsatu i pod nimi napis "Oficjalny nadawca". Oni to się promują :)

Lepiej niż w jakieś zagranicznej telewizji, nazwy nie pamiętam. Oglądałem wczoraj mecz, a tam w prawym dolnym rogu wielkie logo EURO 2008 i pod nim ile dni zostało do rozpoczęcia.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 19

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: TiM »

Nom, i nawet tak bardzo nie przeszkadza.

PS: U was też tak Polsat przycina? (częste stop klatki, poruszenia obrazu) Mam Cyfrowy Polsat, ale nie wygląda żeby to była wina anteny bo dekoder ''mówi'' że wszystko z sygnałem jest dobrze.

Edit2: Identycznie Czwórka, Polsat ma jakieś problemy techniczne? (przepraszam za mały offtoping)
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: Hubert »

Alfernando pisze:Zgadzam się w TVN wogóle mało jest imprez live. Ich liczbę da się policzyć na palcach jedene, może dwóch ręki. Wcześniej na TVN gościły transmisje: Europejskich pucharów (Pokazywano mecze polskich drużyn), Koszykówki, piłki nożnej (OE) no i jeszcze można byłoby troche wymienić ale poco skoro już ich poprostu niema. Jedyną transmisją sportową będącom na TVN to Finał Pucharu Polski.
Możesz mi przypomnieć jaka impreza(mecz) koszykarska? Bo nie mogę sobie przypomnieć. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Proszę cie bardzo Hubercie. M.in podam to za przykład w pierwszych dniach nadawania 8 października 1997 roku w środe emitowany był Mecz koszykówki o Puchar Koraca. Ponadto później od poniedziałku do piątku emitowany był magazyn poświęcony koszykówce Rzut za trzy. Może nie wszyscy wiedzą ale wówczas w TVN pracował znany z TVP Marek Jóźwik. Było mnóstwo transmisji koszykówki, wycięte
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: marcinj161 »

Był jeszcze magazyn poświecony NBA :) W wywiadzie dla jakiejś gazety juz nie pamietam jakiej mówił Radosław Majewski ze ogladał chyba NBA ACTION na TVN
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Dzisiaj maraton o godzinie 13:45 TVN mecz charytatywny Gwiazdy TVN - Sejm RP, o 16:45 TVP1 mec z towarzyski Polska - Dania pożegnanie z kibicami przed Euro, o 17:55 TVP2 decydujący mecz o awansie Olimpijskim Polska - Portugalia Turniej Kwalifikacyjny w Espinho. O 19:30 Polsat Sport Cafe Futbol specjalne wydanie z Chorzowa. Ogladane rownoczesnie z meczem Polskich Szczypiornistów godz 20:20 TVP2 Polska - Argentyna decydujący mecz o awansie złączmy sie z naszymi Piłkarzami Ręcznymi wczoraj rozegrali kapitalny mecz szczególnie Sławek Szmal, ale nie rozwodźmy się mamy kapitalny zespół. Bądźmy z nimi, turniej Kwalifikacyjny we Wrocławiu. Dzisiaj również w French Open gra Agnieszka Radwańska 4 runda tego turnieju, o której godzinie nie wiem. Zapowiada sie fantastycznie popołudnie wiec ide sie teraz uczyc :P Mam nadzieję, że bedzie co świetować :)) pozdrawiam :)
Serdecznie zapraszam !!
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Nie o 16:45 tylko godzine wcześniej. Jeszcze lekkoatletyka i Golden League z Canal+ , Żużel i ekstraliga, kolarstwo, wioślarstwo, rajdy samochodowe. Pasjonująca niedziela.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Dzisiaj podobno ogodzz 10,30 Polsat Sport Extra pokazał na żywo trening polskij reprezentacji. Zapowiadali to w programie Prosto z Bad Waltersdorf. Rzeczywiście była taka transmisja ?? Nie miałem mozliwości sprawdzić gdyż byłem w szkole. Jezeli tak to POlsat znowu stanął na wysokości zadania :) Zapraszam do oglądania programu Prosto z Bad Waltersdorf, bardzo dobry program, który pokazuje nie tylko news'y z przygotowań Polskiej reprezentacji ale również naszych grupowych rywali :) Od poniedziałku do piatku (02-06.06.2008) godz 21 :) Jest poruszane wiele ciekawych wątków. Progra prowadzi Bożydar Iwanow. Wczoraj byli Marcin Adamski, Wojciech Kowalczyk i Roman KOłtoń dzisiaj mają byc kolejni eksperci.
Serdecznie zapraszam !!
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Bożydar Iwanow będzie komentował mecz Holandia - Francja 13.06.2008 o godz 20:45:) Super :D:D
Serdecznie zapraszam !!
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Mecze komentować będą Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, a także Tomasz Włodarczyk, Przemysław Pełka, Paweł Wójcik, Cezary Kowalski.Ciekawe kto jakie mecze .... Mateusz Borek wraz z Romanem Kołtoniem mecze Polaków, otwarcie, jeden półfinał, finał(Na pewo wiecej ale nei mam teraz pomysłu). Bożydar Iwanowa mecze reprezentacji Holandii i jeden półfinał pewno i kilka innych.Cezary KOwalski mecze reprezentacji Hiszpanii, a reszta nei mam pojecia może jakieś typy lub macie jakieś informacje ... ??
Serdecznie zapraszam !!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”