EURO 2008 w Polsacie

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
hooliganPo
Użytkownik

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: hooliganPo »

Liczymy na poprawę Drugiego Dnia EURO 2008
Może być nawet na belce od razu wynik GER 0-1 POL. Wcale się nie obrażę:d
|WIDZEW|
TVFan
Użytkownik

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: TVFan »

jest dobrze na polsacie jest belka z minutami i stanem meczu :D
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: marcinj161 »

heh macie już belke, to musiała wina leżec nie konie cznie po stroie Polsatu. Belka zbliozna do tych belek co podpisuja ludzi na niebieskim tle. Pozdro nie mogę dać zapa
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
hooliganPo
Użytkownik

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: hooliganPo »

Jak dalej z Polska? Polska trudny rywal a Chorwacja bez formy! Bramka Chorwatów czysty przypadek! LEO and now?
|WIDZEW|
ARTUR B.

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: ARTUR B. »

Nie rozumiem czym się tak wszyscy martwią? Przecież dwie bramki w końcu strzelił Polak :D
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 199
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: Poland »

Ale sęk w tym że nie dla nas :(.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 583
x 2877

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: Karol »

No tak, ale tutaj dyskutujemy o kwestiach technicznych transmisji, a nie o tym, co działo się na boisku.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: Alfernando »

Był pewien błąd. Na początku nie było słychać głosu P.świerczewskiego ale pomysł z nim w roli reportera jak najbardziej trafiony. Wkurzały się mnie przerwy podczas studia. Cóż jeszcze jedno źle wynik.
Awatar użytkownika
glyzewski
Obserwator

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: glyzewski »

Nie wiem jak było w Polsacie Sport, ale studio w przerwie meczy trwało tylko trochę ponad minutę, a reszta to reklamy. Bardzo mi się nie podobało. Szczęście tylko, że zrobili belkę z wynikiem i czasem. A co do tego czy brak belki to wina Polsatu to odpowiadam, że tak. Dlatego, że na ZDF taka sama belka z wynikiem była już na pierwszym meczu Euro, gdy jak przypomnę w Polsacie jej nie było.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Jak oceniacie komentatorów dotychczasowych meczy ? MEcz Szwajcaria - Czechy Przemysław Pełka dla mnie rewelacyjnie, 3 komentator Polsatu po Borku i Iwanowie. Niesamowite emocje. Kapitalnie skomentował akcje przy golu Czechów. wiedza o piłce i oczywiscie znakomity głos. Oby jak najwiecej meczy komentował. Najlepszy komentator Hokeja w Polsce. Mecze PIłki noznej komentuje rewelacyjnie. Ja jednak ustawiłbym go na równi z Borkiem i Iwanowem. Ocena Przemka: 5. MEcz Portugalia - Turcja Tomasz Włodarczyk 4 komentator Polsatu, zdecydowanie lepiej sprawdza sie w komentowaniu Piłki ręcznej. Choć nawet dobrze mu idzie. Dobry głos, minimalne emocje, choc sam podkreśla, że nie ejst za krzyczeniem GOOOL po kazdej bramce, W Polsce jest to komentator średni. Ja nie jestem do niego przekonany. OCena: 4. Mecz Austria - Chorwacja Paweł Wójcik. To juz była parodia, wogole goscia nie lubie dziwnie komentuje mecze, ma dziwny styl. Ocena: 3. Mateusz Borek i Roman Kołtoń turtaj nie musze chyba nic mówić KLASA, KLASA i jeszcze raz KLASA. Rewelacyjny komentarz , Mateusz najlepszy Polski komentator. Kapitalnie czyta gre, duza wiedza o piłce, niesamowite emocje. OCENA:+5 !! Roman KOłtoń wiedz o piłce duzo ceikawostek z reprezentacji Polski i Niemiec, dobrze interpretuje sytuacje. OCena: +4, ponieważ średnio go lubie :P Wojciech Kowalczyk przy meczu Szwajcaria - Czechy Wojciech Kowalczyk ocena: -4. Jeszcze musi się wiele nauczyc bardziej pasuje mi w studiu. NIż na stanowisku komentatorskim. Duza wiedza o piłce. Jerzy Brzęczek ocena:4 Duza wiedza o Austryjackiej piłce, olnie o piłce dobrze analizuje sytuacje. Piotr Świerczewski na płycie boiska pomysł super, choc były pewne problemy. Polsat stawia na byłych i obecnych piłakrzy przypomne ze przy meczqach reprezentacji w siatjówce jest Marcin Prus. TRansmisji na Polsacie super. a co do belki to nei sądze ze wina lezy po stronie Polsatu. To by było na tyle czekamy na kolejnych komentatorów Cezary Kowlaskeigo i Bożdyara Iwanowa i bedziemy ocenaic. Prosze o wasze oceny. Pozdrawiam. MOże zrobimy mała ankiete: Najlepszy komentator Euro w Polsacie. Tio tylko propozycja.
Serdecznie zapraszam !!
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: Alfernando »

wycięte najlepiej wypadł Pełka wycięte Ogólnie nie mam większych zastrzeżeń do komentatorów Polsatu, choć będę się upierał przy wersji, że TVP ma najlepszych.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Trynidad i Tobago - Szwecja komentował Przemek Pełka.
Serdecznie zapraszam !!
Awatar użytkownika
glyzewski
Obserwator

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: glyzewski »

Alfernando pisze:Powiem szczerze nie lubie komentatorów Polsatu. O wiele bardziej wolę tych z TVP. Ale skoro mam już oceniać to najlepiej wypadł Pełka i Borek. Kołtonia bardzo nie lubie. Wójcik na swoim poziomie, dobrze, że komentował z nim Brzęczek. Włodarczyk wydaje mi się że komentował na MŚ m.in mecz Trynidad i Tobago - Szwecja. Komentarz przyzwoity. Nie zgodze się, że najlepszym komentatorem hokeja jest Pełka. Lepiej w tej roli sprawdza się Jarosław Krzoska i mój ulubiony Staszek Snopek, najlepszy komentator hokeja w Polsce. Ogólnie nie mam większych zastrzeżeń do komentatorów Polsatu, choć będe się upierał przy wersji, że TVP ma najlepszych.
Również uważam, że TVP ma lepszych komentatorów, najbardziej oczywiście lubię Szaranowicza, chociaż Snopek też jest dobry. A tak właściwie, to czy komentatorzy sportowi są zatrudnienie w TVP na stałe i nie mogą przyjmować innych propozycji komentowania meczy? Zawsze myślałem, że komentator to zawód wolny, komentuje tam gdzie dostanie ofertę.
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
x 3
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

Post autor: person253 »

Ja tam wolę komentatorów Polsatu, ale to moje zdanie, wy możecie i macie prawo mieć inne :D
Pozdrawiam.
www.media2.pl
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

EURO 2008 w Polsacie

heh person253 potrafisz dostrzec prawdziwą klase.:P:D Mecz Francja-Rumunia komentowac będa: Cezary Kowalski i Czesław Michniewicz.
Serdecznie zapraszam !!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”