Era - opinie użytkowników

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
łobuziara
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 wrz 2008, 11:54

Era - opinie użytkowników

Post autor: łobuziara »

no robi sie mega ciekawie ;) mało tego! Korzystanie z Internetu w telefonie to 2 grosze za 100kB ;)
więc ogólnie jest extrrraaa
shams
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 18 wrz 2008, 15:41

Era - opinie użytkowników

Post autor: shams »

No, ciekawie się to wszystko zapowiada, Heyah ma już nowa taryfę, więc chyba czas na Erę:) Bardzo dobrze, że przeprowadzane są takie ankiety, dzięki temu sieć łatwiej może sprostać potrzebom klientów:)
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Era - opinie użytkowników

Post autor: aggis »

Czas czas czas, najwyższy czas :) Dawno nie było nic nowego. Swoją drogą- ja nie brałam udziału w żadnej ankiecie...
shams
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 18 wrz 2008, 15:41

Era - opinie użytkowników

Post autor: shams »

Mi się raz zdarzyło, już jakiś czas temu:) Skoro już takie ankiety są przeprowadzane to pewnie później są w jakimś stopniu realizowane. Ja z tego miejsca apeluję o jakieś fajne promocje, może podwójne doładowanie czy coś w tym stylu. Mogłaby pojawić się podobna taryfa do najnowszej Heyah, dość często dzwonię za granicę i chętnie płaciłabym mniej:P
łobuziara
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 wrz 2008, 11:54

Era - opinie użytkowników

Post autor: łobuziara »

te ankiety to świetna sprawa, może dzięki temu i akcji heyah z Równa Taryfą zmieni się wiecej na naszym rynku operatorów komórkowych^^
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Era - opinie użytkowników

Post autor: aggis »

http://www.telix.pl/artykul/nowy-tak-tak-3,25097.html

Dzisiaj przeczytałam- wstępnie o nowym TakTaku. Raczej wielkich zmian nie będzie.
shams
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 18 wrz 2008, 15:41

Era - opinie użytkowników

Post autor: shams »

Jeśli ta wiadomość jest prawdziwa, to rzeczywiście zmiany będą niewielkie, powiedziałabym nawet, że minimalne. Stawki do wewnątrz sieci pozostają na dobrym poziomie, Happy też. Może chociaż jakieś podwójne doładowanko się pojawi:P
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Era - opinie użytkowników

Post autor: aggis »

Pożyjemy, zobaczymy :) I raz jeszcze- poczekajmy na oficjalne informacje. Mi najbardziej zależy na stawkach wewnątrz sieci. A te- na dzień dzisiejszy, są dla mnie bardziej niż ok ;)
kasia67
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2008, 15:56

Era - opinie użytkowników

Post autor: kasia67 »

Przytoczę swoją historię-histerię .We wrześniu tego roku zadzwonił do mnie pracownik Ery i zaproponował wymianę telefonu przy jednoczesnym podpisaniu aneksu.Moim warunkiem tej wymiany miał być wariant dotychczasowy czyli "taniej w soboty i niedziele" oraz abonament na 120 minut do wszystkich sieci. Konsultant zapewnił,że oczywiście tak będzie.Telefon został przywieziony przez kuriera i wydawało by sie ,że wszystko gra.Grało do momentu gdy zauważyłam ,że przy niezablokowanych klawiszach następuja samoistne połączenia z internetem.
Udałam się do punktu obsługi klienta i poprosiłam o blokadę internetu.Mam w domu stałe łącze i nie korzystam z tej funkcji w telefonie.Przy okazji spytałam ile "mam na liczniku" wszak dopiero rozpoczęłam okres rozliczeniowy.Trochę ponad 200,- usłyszałam i mocno zdziwiona zapytalam co wygenerowało taką kwotę.
Żaden z moich dotychczasowych rachunków nawet nie zbliżył się do tej kwoty.Uzyskałam odpowiedż,że to przez internet. Napisałam reklamację i w oczekiwaniu na odpowiedź i SMS o pełnej kwocie faktury byłam spokojna.
SMS z kwotą powyżej 700 złotych mocno mnie zszokował. Co u Diabła?? Przecież internet zablokowany.
A tu psikus konsultant nie włączył oferty "taniej w soboty i niedziele" i nie poinformował mnie,że mam się sama tym zająć.Kolejna reklamacja i oczekiwanie.Mam nadzieję,że rozmowy są nagrywane i to nagranie rozstrzygnie spór na moją korzyść.Jak można zatrudniać takich dyletantów i psuć ludziom krew.Może ktoś z Was miał podobny problem? Wiem,że Era miała potężne problemy systemowe we wrześniu, próbowałam coś sprawdzić w salonie w dniu kiedy miał być dostarczony przez kuriera mój nowy aparat telefoniczny i nic nie można było sprawdzić.
Może to wina systemu?
Dlaczego w trakcie okresu rozliczeniowego pracownik Ery nie mógł sprawdzić co naprawdę generuje rachunek
/w sumie moja kwota za połączenia internetowe nie przekroczyła 5 złotych/?
pozdrawiam,



f
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Era - opinie użytkowników

Post autor: aggis »

Sama nie mam abonamentu, ani mixa. Nie lubię umów i terroru placenia rachunków w określonym czasie- mam ich już dość sporo. O swojej komórce sama wolę decydować :)
Jeszcze nie tak dawno miałam stacjonarkę w tepsie. Problemy, problemy, problemy. Zwłoka w zapłaceniu rachunku- i wyłączono telefon- którego potem nie podłączono. I tak- płaciłam abonament za telefon, z którego nie mogłam korzystać. I dużo nerwów i bałaganu. Słyszałam o problemach z konsultantami: występują chyba u każdego operatora. Kasiu, po prostu złóż reklamację. Jeśli w umowie masz usługi, które nie są aktywne: to albo zaniedbanie konsultanta, albo problemy ze sprzętem. Reklamacja zostanie uznana, jeśli jest zasadna. Na zwrot kosztów też będziesz mogła liczyć.
Ale- już kiedyś pisałam- najlepiej i najwygodniej jest po prostu wziąć prepaida. Stacjonarki juz nie mam, nie płacę abonamentu, i wykupuję sobie co miesiąc w taktaku pakiet, w którym mam taniej z komórki na stacjonraki, bo po 14gr/min. Nigdy więcej żadnych umów :)
łobuziara
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 wrz 2008, 11:54

Era - opinie użytkowników

Post autor: łobuziara »

sam mix w sobie nie jest taki zły ;) pre paid wiadomo, że najlepsza opcja ale i najdroższe telefony
coś za coś
w TT fajna ta opcja "Godzina za Grosze" ale dobra opcja to też nowa oferta heyah
shams
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 18 wrz 2008, 15:41

Era - opinie użytkowników

Post autor: shams »

Godzina za grosze- fajna sprawa dla "długogadających" , bo przy krótkich rozmowach nie jest to zbyt korzystna oferta. Ale ogólnie jest ok, chyba żadna z sieci nie miała wcześniej podobnej oferty:)
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Era - opinie użytkowników

Post autor: aggis »

Nawet, jeśli jakaś rozmowa będzie krótka, to przy dłuższych godzina za grosze wychodzi korzystnie. Dłuższych, czyli trwających ok 7 minut. Można na to patrzeć, jak na nową, równą taryfę w TT: każde połączenie trwające do 1h kosztuje 0,99.
łobuziara
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 wrz 2008, 11:54

Era - opinie użytkowników

Post autor: łobuziara »

więc i tak się opłaca i tak, po tym wiadomo, że oferta jest dobra ;)
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Era - opinie użytkowników

Post autor: aggis »

Pewnie nie każdemu się opłaci, i nie każdemu godzina za grosze wyjdzie korzystnie. Dlatego- są jeszcze numerki za grosze, pakiety minut, albo pakiety smsów.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości