Era - opinie użytkowników

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
aggis
Obserwator

Post autor: aggis » 09 gru 2008, 14:55

http://www.era.pl/pl/indywidualni/uslug ... jacy/kupon

Tu masz standardowe doładowania- z informacjami, co dostaje się ekstra za każde doładowanie. Bardziej opłacalne- z wielu względów, jest doładowywanie konta jak najwyższą kwotą.
shams
Użytkownik

Post autor: shams » 10 gru 2008, 23:33

Tak, znam te kupony, chyba szarpnę się na większą kwotę, na razie dostałam smsa z zaproszeniem do promocji, doładowałam za 5 zł. Uh, chyba jestem w gronie tych szczęśliwców:P
aggis
Obserwator

Post autor: aggis » 17 gru 2008, 16:28

Oczywiście, możesz doładować konto kwotą nawet 500 zł ;) niestety, mój budżet mi na to nie pozwolił, a szkoda. Podwójne doładowania w TT, choć teraz trzeba spełnić określone warunki, jest chyba najlepszą tego typu promocją- dlatego, że dodatkową kasę można wykorzystać tak, jak się chce- a nie np. tylko do sieci.
shams
Użytkownik

Post autor: shams » 20 gru 2008, 18:25

Aż tak szaleć nie będę, ale w TT akurat dobre jest to, że kasa nie przepada, więc spokojnie można gromadzić środki. Teraz jeszcze pojawiła się nowa opcja, przy doładowaniu z abonamentu kwotą 50 zł można otrzymać 25 minut ekstra:)
dziku
Użytkownik

Post autor: dziku » 26 gru 2008, 15:45

Czekam na podwójne doładowanie :) Dostanę drugie 500zł, plus bonusy. To już drugie podwójne doładowanie, jakie mam w TT w ciągu kilku miesięcy- bo dla posiadaczy Iphona w TT tez była podobna promocja. Ale o opcji doładowania z abonamentu słyszę po raz pierwszy- i chyba też z niego skorzystam :) Ale teraz mam spokój z ładowaniem telefonu na kilka miesięcy.
shams
Użytkownik

Post autor: shams » 29 gru 2008, 19:35

Ja będę zmuszona z niego korzystać, ponieważ wyjeżdżam za granicę na troszkę dłuższy czas, ale nie narzekam- przydadzą się dodatkowe minuty;) Ciekawa jestem tylko czy usługa bonus działa także za granicą, ale chyba powinna- odebrane to odebrane połączenie-nieważne gdzie;p
aggis
Obserwator

Post autor: aggis » 06 sty 2009, 20:15

shams, pamiętaj jednak, ze przebywając zagranicą płacisz również za odbieranie połączeń ;) Swoją drogą- dostałam już swoje podwójne doładowanie. Nawet nie wiedziałam, że tak mi się przyda. Ale w okresie świątecznym zamiast-jak co roku- pisać dużo smsów, po prostu brałam telefon i dzwoniłam. :)
dziku
Użytkownik

Post autor: dziku » 26 cze 2009, 14:30

shams pisze:Ja będę zmuszona z niego korzystać, ponieważ wyjeżdżam za granicę na troszkę dłuższy czas, ale nie narzekam- przydadzą się dodatkowe minuty;)
Od lipca kolejne zmiany w rozliczeniach raomingowych, ale to taka coroczna tradycja. W Erze sms będzie kosztował 57gr, ale drożeje cena za minutę połączenia. Nowinką jest to, że w końcu w rao będzie sekundowe naliczanie (nie minutowe czy 30sekundowe), czyli mimo podwyżki- zmiany na korzyść. I wyjdzie taniej.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 » 08 lip 2009, 11:46

Naliczanie sekundowe to super informacja przed wakacyjnymi wyjazdami. Wybieram się do Grecji. Dzwonienie w poprzednich latach było strasznie drogie. Dobrze, że chociaż Era ratuje tymi smsami po 57 gr. Po sekundowym naliczaniu połączeń pewnie skuszę się na dzwonienie, aby tylko dać znać, że żyję.
aggis
Obserwator

Post autor: aggis » 13 sie 2009, 18:50

Właśnie wróciłam z wakacji zagranicznych (nie, nie jestem opalona, spędziłam je pod parasolem, ale deszczowym ;) ). Zawsze, kiedy wyjeżdżałam, wysyłałam tylko smsy. I to z bólem. Połączeń nie odbierałam. Mój telefon dzwonił jak zwykle, więc tym razem pozwoliłam sobie na to "szaleństwo". I, że się wyrażę, nie pojechało mi po kieszeni :)
Zmiana zdecydowanie na lepsze.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 » 19 sie 2009, 15:26

Z aktualnych promocji warto skorzystać z darmowych weekendów, przynajmniej jeden raz. Doładowując na tygodniu(od poniedziałku do czwartku) konto kwotą 50 zł otrzymuje się 1000 zł do wygadania w czasie weekendu na połączenia wewnątrz sieci.
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 06 wrz 2009, 18:36

Autorytatywnie, i jeśli trzeba to pod własnym nazwiskiem, mogę stwierdzić, że w BOA okłamują abonentów. Osoba tam zatrudniona powiedziała mi coś zupełnie odwrotnego niż mam na piśmie od innego pracownika.

Druga rzecz: wysłałem wypowiedzenie. Co na to Era? Dziękuje za.... reklamację i żąda drugiego wypowiedzenia pod rygorem dalszego świadczenia usług...

Cała sprawa jest nieco szersza i właściwie nadaje się na dobry artykuł pt. "Oszukany i nabity w butelkę".
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 » 09 wrz 2009, 11:43

W BOA siedzą ludzie, którzy popełniają niestety błędy, a później negatywnie opisuje się operatora. Trudno powiedzieć, że nabili Cię w butelkę, jesteś po prostu ofiarą nie kompetentnych pracowników.
pedro_70
Użytkownik

Post autor: pedro_70 » 02 gru 2009, 13:56

Z ERĄ ZKOŃCZYŁA MI SIĘ UMOWA DRUGA Z RZĘDU 3 LETNIA
W SALONIE POWIEDZIANO MI ŻE MAM POJAWIĆ SIĘ W GRUDNIU WIĘC BYŁEM SPOKOJNY A TU NARAZ PRZYCHODZI RACHUNEK OKOŁO 3 RAZY WIĘKSZY KILKA SET ZŁOTYCH ERA INFORMUJE MNIE TERAZ ŻE UMOWA KOŃCZYŁA MI SIĘ W LISTOPADZIE I NIE KORZYSTAŁEM Z ŻADNYCH OBNIŻEK I PROMOCJI W OSTATNIM MIESIĄCU I DLATEGO RACHUNEK JEST TAK WYSOKI GDZIE TU DBAŁOŚĆ O KILIJENTA I TE SUTENERSKIE CHWYTY ABY WYDRZEĆ KASE GDZIE OBSŁUGA KLIJENTA KOŃCZE Z ERĄ SWÓJ ROMANS BO TAKIE NUMERY TO TYLKO W ERZE I NAMAWIAM WSZYSTKICH DO ZERWANIA UMÓW,, BO TO NIEDOBRA SIEĆ JEST''
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 » 03 gru 2009, 17:49

To jest kolejny efekt nie czytania regulaminu. Moja siostra przedłużała umowę poprzez wcześniejszy aneks i tak warunki obowiązywały przez dwa kolejne lata, nie do końca umowy, ale do momentu podpisania aneksu. Później obowiązują stawki standardowe. Trzeba uważać...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”