Co sądzicie o stałym dostepie do netu przez PLAY ONLINE

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Damianoooo
Użytkownik

Post autor: Damianoooo » 12 paź 2008, 21:37

Ciekawe. Nie zauważył ktoś w reklamie gwiazdki (*)?
Skończy się po miesiącu dwóch i będzie fajne :D
0 x
PanJan
Użytkownik

Post autor: PanJan » 17 paź 2008, 17:02

Co do tego zasięgu to zauważcie, że Play robi bardzo duże postępy. Jeżeli chodzi o ilość nadajników to już zrównał się z niektórymi operatorami. Jest już w ponad 60 miastach. To dobrze wróży na przyszłość. W końcu inni operatorzy też mają wiele czarnych plam na mapie Polski gdzie próżno szukać zasięgu.
0 x
pitbull
Użytkownik

Post autor: pitbull » 19 paź 2008, 22:54

Bardzo dobrze to ująłeś w 60 miastach a nie na ich obrzeżach nie wspominając już o dalszych okolicach. Jak na razie ta oferta jest w promocji jak się skończy ceny na pewno będą porównywalne do cen które oferują inni operatorzy.
0 x
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Post autor: RaPi » 20 paź 2008, 8:58

Internetu tak jak już niektórzy wspomnieli mobilnym nazwać nie można. Działa on tylko w największych miastach w których zazwyczaj można znaleźć dużą liczbę bezpłatnych HotSpotów. Kusić może cena, która uważam nie wzrośnie do czasu rozszerzenia zasięgu sieci.

Ja obecnie korzystam z oferty iPLUS i zastanawiam się nad przejściem do Play i muszę przyznać że mam spory dylemat. Internet będę wykorzystywał głównie w Lublinie więc z zasięgiem obu usług nie będzie problemu. W iPLUS mam 1GB limitu za 60 zł i mogę przedłużyć umowę na rok dostając nowy modem. W Play 5GB za 45zł. Za Plusem przemawia dostępność do usługi na terenie całego kraju, która w ekstremalnych sytuacjach może być pomocna.
0 x
aggis
Obserwator

Post autor: aggis » 22 paź 2008, 14:31

Znajoma kupiła sobie Play'a za 45 zł, z umową na rok. 5GB miesięcznie. Ale niestety, kiedy pojechała do domu, to z internetu nici. Używa go stacjonarnie, w akademiku. I oszczędnie, bo boi się, że przekroczy limit danych. No właśnie, co się dzieje, kiedy przekroczy się owe 5 gb?
0 x
rewind
Użytkownik

Post autor: rewind » 23 paź 2008, 10:25

nic, spada transfer. mój kolega miał dziwna opcję - wziął Play na test. 7 dni było ok, więc podpisał abonament. od tego czasu wieczorami w ogóle się nie łączy, choc używa go w tym samym miejscu co podczas testów. czyżby okres testowy był jakoś wspierany ???
0 x
aggis
Obserwator

Post autor: aggis » 23 paź 2008, 18:49

Nie rozumiem jak może spaść transfer. Jeśli przekroczy się limit, to- na mój babski rozum- chyba neta licho wzięło :) I trzeba czekać do następnego miesiąca.
0 x
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Post autor: Artu » 24 paź 2008, 19:57

Obnizaja ci po prostu szybkosc transferu.
0 x
Dami107
Użytkownik

Post autor: Dami107 » 10 lis 2008, 0:05

Moze mi sie zle wydaje, ale te ceny to nie sa promocje :/
Przynajmniej nigdzie tak nie jest napisane...
0 x
łobuziara
Użytkownik

Post autor: łobuziara » 12 lis 2008, 10:50

korzystałam z tego internetu na telefonie znajomej-spoko sprawa, dla porównania wypróbowałam internet w Plusie-szarpie potwornie:/
a jaki to w sumie cennik? bo w heyah jest 2gr za 100KB
0 x
aggis
Obserwator

Post autor: aggis » 09 gru 2008, 15:02

Artu pisze:Obnizaja ci po prostu szybkosc transferu.
Czym może być spowodowana taka sytuacja: znajoma ma tego Playa już 3 miesiąc, jednak od początku grudnia, mimo, że opłacony jest kolejny miesiąc i limit transferu znowy 5Gb, net chodzi jej bardzo, bardzo wolno. Czasami w ogóle nie łączy, i działa tylko gadu gadu. Miała kilka trojanów jakiś tydzień temu, ale mimo, że je wykasowała i zainstalowała avast- net ciągle wolno chodzi. Możecie coś poradzić? Czy to może być kwestia ustawień? W ustawieniach nie grzebała, a do początku grudnia było ok.
0 x
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”