Heyah - 5 nowych ofert

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
ralph32r
Użytkownik

Heyah - 5 nowych ofert

Post autor: ralph32r »

Heyah chwali sie 5 nowymi usługami, nawet bardzo atrakcyjne... ale zaciekawilo mnie jedno. A mianowicie dlaczego mozna aktywowac tylko jedna usluge z 5, bo tak pisze w regulaminie ? ? ! co wy na to .
rewind
Użytkownik

Heyah - 5 nowych ofert

Post autor: rewind »

cóż, oferta bardzo atrakcyjna, i dlatego jest takie obostrzenie-gdyby go nie było, można by praktycznei za darmo cały czas rozmawiac. heyah tez musi zarobic, jak kazda firma, a że pakiety sa tanie a nawet darmowe, to mysle uczciwa oferta - super pakiet,ale jeden.można za to wybrac jakiś starszy pakiet, i meic 2 lub 3 aktywne
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Heyah - 5 nowych ofert

Post autor: Artu »

Szczerze to wolałbym żeby wreszcie obniżyli ceny poł. wychodzących poza pakietami. Co z tego że wydam te kilka złotych skoro i tak ich nie wygadam? :/
robin
Użytkownik

Heyah - 5 nowych ofert

Post autor: robin »

heyah jest spoko, zawsze mi sie kojarzy z czerwonym i czarnym hi, i te lapki na kioskach odrazu wiadomo o kogo chodzi, mi sie podoba ta marka, co do pakietow faktycznie sa bardzo dobre i mamy do wyboru wg wlasnych potrzeb
aggis
Obserwator

Heyah - 5 nowych ofert

Post autor: aggis »

5 nowych ofert do wyboru- każdy moze wybrać tę, która mu najbardziej odpowiada. A z tego co wiem- mozna je łączyć z poprzednimi. Można też wcale ich nie wykupywać.
Mam TakTaka...no i TT daje mi ogromne możliwości. Też ustawiam sobie swoją własną taryfę. Są numery za grosze, pakiety sms/mms, na rozmowy i smsy..Najważniejsze to to, że sa one kombinowane. I coś, co uwielbiam- nocna taryfa :) Plus wiele bonusów, jak minuty wychodzące za przychodzące, ekstra minuty za doładowanie. I gg- dzieki temu mniej płacę za komunikowanie się z ludźmi, którzy nie mają w mojej sieci. 5 ofert w Heyah- jest do wyboru. W TakTaku można sobie kombinować do woli :)
robin
Użytkownik

Heyah - 5 nowych ofert

Post autor: robin »

aha nie no gg jest naprawde szpoko, dzieki nie mu jestesmy w ciaglym kontakcie:) co do hh i tt to tez tak slyszalem, jezeli wykupimy jeden tani pakiet albo drogi i dokupimy taki tani doladujemy aktywujemy i automatycznie jest przedluzany takze poprzedni, takze wg mnie bardzo fajna sprawa
aggis
Obserwator

Heyah - 5 nowych ofert

W TT jest program lojalnościowy, który za staż obniża koszty połączeń wychodzących poza pakietami do wszystkich sieci. Ciekawa jestem dlaczego w heyah tego nie ma...ale pewnie dlatego, że bardziej celują w bardzo tanie połączenia wewnątrzsieciowe.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3029
x 1325

Heyah - 5 nowych ofert

Post autor: Trzeciak »

W telewizji pojawiła się nowa reklama Heyah, która reklamuje pakiet całodobowy. Warto zwrócić uwagę, że w tej reklamie występuje.... Czerwony Kapturek. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
aggis
Obserwator

Heyah - 5 nowych ofert

W Heyah już kiedyś był Czerwony Kapturek :) Jeszcze nie widziałam, ale będę tropić. W ogóle 3q33- zauważyłam, że jest mniej reklam 36,6 w tv. A poza tym...Papaya Urszuli Dudziak robi coraz większą karierę, bo teraz leci w reklamach TakTaka. Mnie to naprawdę fascynuje, że ten przebój przeleżał w zapomnieniu jakieś 30 lat...
sophia221
Użytkownik

Heyah - 5 nowych ofert

Post autor: sophia221 »

http://pl.youtube.com/watch?v=2-nETBZA6t8

tę reklame tutaj można obejrzeć ;)
mega zakręcona, jest tam tez ten sąsiad głośny :P czy jakos tak

a ja próbuje wyśledzić jakaś nowa reklame TT czy ktoś widział?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3029
x 1325

Heyah - 5 nowych ofert

Post autor: Trzeciak »

aggis pisze:W Heyah już kiedyś był Czerwony Kapturek :) Jeszcze nie widziałam, ale będę tropić. W ogóle 3q33- zauważyłam, że jest mniej reklam 36,6 w tv. A poza tym...Papaya Urszuli Dudziak robi coraz większą karierę, bo teraz leci w reklamach TakTaka. Mnie to naprawdę fascynuje, że ten przebój przeleżał w zapomnieniu jakieś 30 lat...
Jeśli chodzi o 36.6, to kampania reklamowa wprowadzająca markę zakończyła się w ubiegłym tygodniu, o czym pisałem w temacie poświęconej "nieprzymusowej ofercie na kartę". Jeśli chodzi o czerwonego kapturka, to dla ciekawostki dodam, że w lutym 2007 roku nieistniejący już portal poświęcony tej ofercie na kartę - Heyahmaniak.com poinformował, że była planowana kampania reklamowa, w której główną rolę miał zagrać Czerwony Kapturek. Nawet uruchomiono grę na portalu ePuls.pl, która miała być zalążkiem tej kampanii, jednak na tym się skończyło
Pozdrawiam, Trzeciak
aggis
Obserwator

Heyah - 5 nowych ofert

Najnowsza reklama TT to właśnie ta z piosenką Urszuli Dudziak. Obejrzałam te reklamę Heyah: jest tam Sąsiad Głośny- Przenośny. I Czerwony Kapturek. I Diablica. Czyli postaci z różnych, wcześniejszych kampanii Heyah. Może dlatego, że te 5 nowych promocji w Heyah to zmodyfikowane, wcześniejsze oferty, zebrane w jedno.
A jeśli chodzi o Czerwonego Kapturka...to nie mam konta na epulsie ;) Pierwszy raz o tym słyszę. Może po prostu pomysł nie wypalił?
sophia221
Użytkownik

Heyah - 5 nowych ofert

Post autor: sophia221 »

czerwony kapurek i seria reklam z nim w roli głownej to był bardzo dobry pomysł, ale sadze, że heyah o tym wie i nie zrezygnuje z niej
co do U. Dudziak i reklamy Ery nie wiem jak to sie stalo ale ja jej nie widzialam ;)
i nawet nie wiem o jaki utwór chodzi O.o
aggis
Obserwator

Heyah - 5 nowych ofert

Piosenka papaya Urszuli Dudziak? Urszula Dudziak- największy jazzowy głos! Chyba jej głos ma rozpiętość 6 oktaw. Podbiła całą Azję ;) szkoda, że dopiero po latach i inna ludzka rasa doceniła ten utworek z 1976 roku:
http://www.youtube.com/watch?v=zWSfiVp0vYA

W ogóle przecież niedawno było wiele szumu w związku z papayą. Podobno też Japonczycy myśleli, że Urszula Dudziak śpiewa po polsku :)
Genialny i mega pozytywny utworek. I fajnie komponuje się z rekamą TakTaka- młodzież na plaży i ogólna sielanka :)
rewind
Użytkownik

Heyah - 5 nowych ofert

Post autor: rewind »

Reklamy Heyah to naprawdę wysoki poziom, może nieco hermetyczne, ale jeśli ktos lubi taki klimat to jest na co popatrzec i co porozkminiac. Swoją drogą "Papaya" to nie nazw orgianlnego wykonania, tylko nowa nazwa wypromowana przez...azjatów
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”