Front walki z absurdami: mandat za palenie we własnej furgonetce!

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
wwe19989
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: wwe19989 » 28 lip 2008, 8:25

58-letni malarz z Walii, który palił papierosa prowadząc swoją furgonetkę, dostał mandat w wysokości 30 funtów za złamanie zakazu o niepaleniu w miejscu pracy - poinformowała AFP.

Gordon Williams wyjechał z domu w Llanafan, by kupić herbatę dla swojej żony. Tymczasem po drodze zatrzymała go straż miejska. - Powiedziano mi, że skoro furgonetka jest moim miejscem pracy, złamałem prawo o niepaleniu - powiedział.

Samochód jest zarejestrowany jako prywatny, a nie służbowy, Williams dziwił się więc zachowaniu funkcjonariuszy. - Ma mnie dowieźć z domu do pracy i z powrotem - powiedział. - To nie jest moje miejsce pracy - zaznaczył.

Żródło: Nczas.com
Demokracja = Ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy a profesor z uczelni jeden. System wielce nie sprawiedliwy.
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju! = mitologia dla mas.
Nie ma demokracji bez oficjalnych konfliktów – wyrzekanie się konfliktowości to grób demokratyzmu
-Stefan Kisielewski.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Kamil » 28 lip 2008, 10:03

A i dobrze mu! Palenie jest niezdrowe. Legalna toksyna! Powinni zakazać w ogóle tego jak chcesz to duś się u siebie w domu.
Awatar użytkownika
wwe19989
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: wwe19989 » 28 lip 2008, 10:11

na tym polega wolność jak nie chce się truć to nie siedzę obok palcza. Jak chcę palić mogę palić jak chcę skoczyć na główkę{pomijając sensowność takiego czynu}z 12 piętra maM prawo ,ktoś se ćpa niech sobie . Rozum i wolna wola cechuje ludzi. Nie wolno włażić nikomu w cudze życie{a już na pewno jeśli robi to nawiedzony urzędas czasami żyjącemu w poczuciu jakieś dziejowej misji} szczególnie jeśli robi to w domu{czasami ludziom furgonetka sluży jako dom to też bywa świadomy wybór.}.
Demokracja = Ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy a profesor z uczelni jeden. System wielce nie sprawiedliwy.
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju! = mitologia dla mas.
Nie ma demokracji bez oficjalnych konfliktów – wyrzekanie się konfliktowości to grób demokratyzmu
-Stefan Kisielewski.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Kamil » 28 lip 2008, 10:25

Czytałeś ile papierosy mają substancji szkodliwych dla zdrowia? Rakotwórczych? Dla państw biedniejszych to świetna próba powiększenia majątku państwa na akcyzie. Dla tych rozwiniętych też jest jakimś tam "bonusem" ale w czasach gdy tylu ludzi umiera na raka takie myślenie nabiera co raz większe znaczenie. Mimo tego że siedzisz w jednym pomieszczeniu z palaczem to i tak wdychasz te trujące substancje...
A ćpanie jest zabronione, czego nie trzeba tłumaczyć. Jeżeli palisz to rób to w pomieszczeniu bez innych. A zapomniałeś że "palacze" z racji tego że są "palaczami" i trują wszystkich wokoło powinni być w mniejszości a prawa niepalących powinny być na pierwszym miejscu???
Awatar użytkownika
wwe19989
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: wwe19989 » 28 lip 2008, 10:56

4000 no i co z tego. Jak chcą niech korzystają na tym polega wolność {nie narzucanie ludziom własnej opinii bo według mnie to jest dla ich dobra , zdrowia , no i co że jest zabronione powinno byc dozwolone i juz . Nie ćpam ani nie pale ale jak ktoś chce niech ma}. Choćby nawet nie wiem ile było rozporządzeń to i tak nie zlikwidujesz tak samo jak prostytucji{też można się zarażić a ludzie jednak chodzą i są zadowoleni tj. przynajmniej niektórzy} . Po alkoholu masowo zabijają sie kierowcy dosłownie multum kierowców. To może zakaż sprzedaży alkoholu. Samochody rozbijają sie bo kierowcy jeżdża za szybko to może zakazać produkcji samochodów{a już na pewno tych szybkich} niech się przesiadą na rowery{o nie rowery też nie bo się można potłuc, piechotą też nie bo można se żle stanąć nogę skrecić i paść na jezdnie pod samochód . Zrób akcję przeciwko szkodliwość chodu już widzę te transparenty pt.KORZENIOWSKI DO PIERDLA!! za propagowanie niebezpiecznego trybu życia.}
-Stefan Kisielewski.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Kamil » 28 lip 2008, 11:00

Z takim patrzeniem na świat. O matko! Jeżeli sport jest niezdrowy. Co za chora dyskusja! Wychodzę
Awatar użytkownika
wwe19989
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: wwe19989 » 28 lip 2008, 11:15

nie nie zdrowy tylko niebezpieczny. Ryzyko nadaje życiu smak.
Człowiekowi nie jest potrzebne używanie, człowiekowi potrzebna jest świadomość, że gdyby chciał, mógłby używać
-Stefan Kisielewski.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”