Telefonia Ojca Rydzyka

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
aggis
Obserwator

Telefonia Ojca Rydzyka

Post autor: aggis »

Podobno inni MVNO bankrutują: snickers mobile, mbank też ma się wycofać. A co z Mobilkingiem? Bo zapadła cisza. Słyszałam, że poszedł do sprzedaży. A jeśli chodzi o telefonię Ojca Dyrektora- tak, wydaje mi się, że to jest operator, który mógłby spokojnie trafić do pewnego grona odbiorców. Zwłaszcza, jeśli rozmowy do Torunia będą darmowe ;)
Awatar użytkownika
wenter13
Użytkownik
Kontakt:

Telefonia Ojca Rydzyka

Post autor: wenter13 »

Uda im się, uda. A poza tym już ruszyli. Czy ktoś ma telefon w tej sieci :)?
Powiedz dwa razy, zanim pomyślisz - moje motto.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
aggis
Obserwator

Telefonia Ojca Rydzyka

Post autor: aggis »

Podobno startery rozeszły się bardzo szybko :) Też jestem ciekawa, czy ktoś ma wRodzinie :) Ale moim zdaniem- oferta nie jest konkurencyjna i mi się niezbyt dobrze taka marka kojarzy.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 139
x 284

Telefonia Ojca Rydzyka

Post autor: Direct »

A moim zdaniem oferta sieci wRodzinie na pewno nie jest konkurencyjna. Na bank będą z niej korzystać tylko zwolennicy Radia Maryja i TV Trwam.
Obiektywnie patrząc na stawki za połączenia i SMS-y, stwierdzam, ze są one wyzsze, niz w innych ofertach. Jedynie stawka do własnej sieci jest OK, ale te 49 gr do innych sieci... No i ten SMS za 25 gr. Wiem, ze grupa do której kierowana jest ta oferta prawdopodobnie nie będzie wysyłać za duzo wiadomości, jednak 25 gr/SMS to obecnie bardzo duzo. W TakTak HOT jest 18 gr, a w Heyah 14 (do innych, bo w sieci za darmo).
W sieci wRodzinie nie ma nic szczególnego, zeby kupili ją ludzie nie przepadający Radiem Maryja
Pozdrawiam, Direct
limonka
Obserwator

Telefonia Ojca Rydzyka

Post autor: limonka »

Ojciec Dyrektor już na pewno swoich słuchaczy przekona żeby startery kupowali, a co najważniejsze- dzięki temu będą mogli dzwonić do RM całkowicie za darmo.
dziku
Użytkownik

Telefonia Ojca Rydzyka

Post autor: dziku »

W telefonii Ojca Rydzyka chyba nie chodzi o ofertę telefoniczną, ale o ideologię. I to jest właśnie taki ideologiczny operator.
limonka
Obserwator

Telefonia Ojca Rydzyka

Post autor: limonka »

To się nazywa dobra ideologia i siła perswazji, ciekawa jestem jak im sprzedaż idzie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”