Era Tak Tak

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Era Tak Tak

Post autor: michalek84 »

Dokładnie - zawsze się opłaca. Czy skorzystaliście z podwójnego doładowania? Mi się udało ;-) Do końca promocji pozostało już tylko kilka dni, więc śpieszcie się ;-)
aggis
Obserwator

Era Tak Tak

Post autor: aggis »

Myślę, że Ci, którzy chcieli skorzystać- już skorzystali. można też zrobić prezent walentynkowy: kupić music starter za 30zł z kartą pamięci microSD o 1G pojemności i 25zł do wykorzystania. I skorzystać z podwojenia. I dać wybrance kartę z pełnym kontem na wszystkie usługi :) Wolałabym coś takiego, niż walentynkowe serdca czekoladowe, serca pluszowe czy kwiatki :)
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Era Tak Tak

Zapewne kto miał zdarzyć to zdąrzył. Teraz w sklepiku ery jest jeszcze lepszy starter. Nazywa się "duostarter", otrzymuje sie dwa numery w nim, a połączenia pomiędzy tymi numerami są darmowe. Myślę, że żaden operator jeszcze czegoś równie dobrego nie dał.
rewind
Użytkownik

Era Tak Tak

Post autor: rewind »

ten Duostarter jakoś tak po cichu się pojawił, a jest rzeczywiście ciekawym sposoben na darmowe rozmowy z wybraną osobą. za darmo bez żadnych limitów minut, oprócz tego żeby się rozłączać co 30 minut :)
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Era Tak Tak

Oferta wydaje się, aż nadto atrakcyjna. Co najciekawsze "duostarter" jest darmowy! Ale można go nabyć tylko przez sklepik z tego co wyczytałem.
aggis
Obserwator

Era Tak Tak

Fajna oferta. Prócz tego, że dostaje się darmowe połączenia między tymi numerami, ma się wszystkie usługi dostępne w NTT, czyli można wykupić numerki i godziny za grosze, pakiety minut i smsów. I wybrać sobie numery.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Era Tak Tak

Co ciekawe początkowo starter pojawił się bez reklam w mediach, później widziałem je jedynie na naszej klasie, a mimo wszystko jego popularność jest dosyć duża. Moi znajomi sobie pozamawiali, ja również postanowiłem wypróbować. Cóż, całkowicie darmowe rozmowy są dla każdego użytkownika kuszące.
aggis
Obserwator

Era Tak Tak

Reklamy były chyba od początku wprowadzenia oferty, na różnych portalach, nie tylko na naszej klasie. Nawet dość powszechne były to bannery. Reklam nie było tylko w TV. Ale starter i tak można zamówić tylko przez internet.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Era Tak Tak

Widziałaś reklamę jeszcze gdzieś indziej Aggis? Ja spotkałem się jeszcze z nią w reklamach sponsorowanych google. Zamówiłaś sobie starter? Ja już go mam i szczerze mówiąc obawiałem się, że nie doczytałem jakiejś "gwiazdki", ale jednak wszystko z duostarterem jest tak jak piszą w sklepiku. Rozmowy są darmowe ;-)
dorek

Era Tak Tak

Post autor: dorek »

niezła oferta, też nie widziałem nigdzie reklam, a tu warto się zastanowić. widzę, że era zaczyna walczyć o klientów, pomimo tego, że ostatnio nie robi szału jeśli chodzi o abonament.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Era Tak Tak

Użytkownicy Tak-Taka raczej nie mają na co narzekać. W ciągu kilku miesięcy ukazało kilka fajnych ofert ze strony Ery, choćby dwukrotnie podwójne doładowania. Teraz mamy 2 porządne startery, ciekawe czym nas sieć jeszcze zaskoczy.
robin
Użytkownik

Era Tak Tak

Post autor: robin »

To fakt, te startery naprawde zrobily na mnie wrazenie. Sam zamowilem duoza:) Zreszta co i raz wraca podwojne doladowanie. Przez ostatnie pol roku byly dwa. Wiec nie ma co narzekac. Teraz wprowadzili internetowy biling jest GUT!
aggis
Obserwator

Era Tak Tak

Ostatnio największe ruchy TakTaka miały miejsce w zakresie starterów. Z darmowych dostępnych na era.pl najatrakcyjniejszy jest chyba duostarter, jest jeszcze jeden darmowy, w którym przy doładowaniach dostaje się do 300 ekstra minut. I wprowadzili dwa nowe, płatne startery, za 9 zł i 20 zł- przy doładowaniach można dostać dodatkową kasę, ponad 10 razy większą, niż ta wydana na startery. Jednym słowem- TT kusi nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Era Tak Tak

Bodaj wczoraj wprowadzili również godzinę do sieci za 29 gr ;-) Zachęcają aktualnych userów do dalszego korzystania oraz kuszą do przyjścia nowych ;-)
aggis
Obserwator

Era Tak Tak

Zmienili po prostu warunki oferty Godzina za grosze. Taryfę trzeba aktywować (2 zł) i później uaktualniać (koszt 1zł/miesiąc) i każda rozmowa (trwająca do 1h) wykonywana do sieci i na telefony stacjonarne kosztuje 29gr. Było 99gr. Czyli godzinne taktowanie. Oferta bardzo fajna. Trochę zaskakująca, bo w tej wielkiej wojnie cenowej użytkownicy spodziewali się raczej obniżenia cennika podstawowego do innych sieci.
Posunięcie TakTaka dość zaskakujące ;) Swoją drogą PFresh wywołał wojnę, w której może polec- nie jest już konkurencyjny. Bo simplus stworzył alternatywną ofertę dla Fresha- dał jednak możliwość wykupienia rozmów z wybranym numerem, a Heyah w swoim pakiecie "taniej do wszystkich" zmniejszyła cenę za minutę połączenia do 25gr. Ceny w opcji "do wszystkich" się wyrównały (bo w Heyah trzeba płacić za aktywację pakietu).
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”