Era Tak Tak

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
limonka
Obserwator

Era Tak Tak

Post autor: limonka »

To fakt, ale teraz , gdy skończyła się promocja, to korzystniejsza jest Heyah ze stawką 29 gr, nawet jeśli ktoś się zdecyduje na zakup pakietu.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Era Tak Tak

Post autor: michalek84 »

30 zł to dużo, ja tyle na miesiąc na komórkę nie wydaje. Od grudnia GZG w Erze nie będzie już obowiązywało dla stacjonarnych. Mimo wszystko ilość klientów Ery, a samej heyah to inna bajka i co najważniejsze koszty korzystania z GZG są dwa razy niższe w TT.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Era Tak Tak

W Nowym TT przedłużono Pakiet Lojalnościowych (14 gr za minutę w sieci), a tego się nikt nie spodziewał.
Ponadto zaproponowano kolejną promocję związaną z doładowaniami - do 50 zł doładowania otrzymuje się 100 minut do sieci, myślicie, że to zastępca podwójnego? Promocja od 6 listopada do 6 stycznia.
aggis
Obserwator

Era Tak Tak

Post autor: aggis »

Przedłużenie pakietu lojalnościowego to chyba dobre posunięcie. Gdyby nie przedłużyli tej opcji, zostałyby tylko małe pakiety minutowe i GZG, czyli dwie skrajne opcje: dla rozmawiających mało i rozmawiających długo w sieci. A tak, ciągle jest lojalnościowy, czyli 150minut, które można wykorzystać nawet przez 2 miesiące, jeśli przedłuży się ważność pakietu mniejszym.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Era Tak Tak

Lojalnościowy przyda mi się dopiero, gdy zakończę darmowe dzwonienie z potrójnego doładowania i jeszcze wykorzystam megadoładowanie. Dopiero wówczas przydadzą mi się środki z pakietu, póki co dzwonię za darmo.
limonka
Obserwator

Era Tak Tak

Podobnie mam w Heyah, w zasadzie cały czas korzystam z bonusowych środków, podwójne, teraz bonus taki jak w TT. Era i Heyah naprawdę dbają o swoich użytkowników, reszta pozostaje daleko w tyle.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Era Tak Tak

Najważniejsze jest dla mnie, że w Nowym TT do dyspozycji mam mnóstwo sposobów na obniżenie kosztów dzwonienia, a kolejne promocje doładowań tylko poprawiają mi humor. Era staje się potentatem w rozmowach wewnątrz sieci zarówno w ofertach pre-paid, biznes jak i abonamentach.
Awatar użytkownika
jurek77
Użytkownik

Era Tak Tak

Post autor: jurek77 »

limonka pisze:Podobnie mam w Heyah, w zasadzie cały czas korzystam z bonusowych środków, podwójne, teraz bonus taki jak w TT. Era i Heyah naprawdę dbają o swoich użytkowników, reszta pozostaje daleko w tyle.
Bez przesady z tym zostawaniem w tyle, orange np ostatnio wprowadziło świąteczne promocje doładowań, gdzie można mieć bonusy do wszystkich sieci, a nie tylko wewnątrz jak np w TT. U każdego opa możesz znaleźć coś ciekawego.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Era Tak Tak

No, ale żeby dostać bonus do wszystkich trzeba doładować za 100 zł trochę dużo ;/
Awatar użytkownika
jurek77
Użytkownik

Era Tak Tak

Post autor: jurek77 »

No wiesz, ale mozna na to tak patrzeć, że doładujesz za stówę i masz na 5 m-cy spokój + dodatkowe minuty do wszystkich.
dziku
Użytkownik

Era Tak Tak

Post autor: dziku »

W Orange za 100zł dostaje się tylko 120 minut do wszystkich- mogliby dać co najmniej 150 ;) Bo w bonusie 20 minut więcej, niż w TT, za dwa razy wyższą kwotę. Ok, to bonus do wszystkich sieci, w TT tylko do sieci i na stacjonarne. Ale za 50zł w TT dostajesz 100 minut, w Orange 90 i tylko do sieci.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Era Tak Tak

Apropo.. Era udostępniła w Tak-Tak znany z taryfy Nowy Tak-Tak pakiet smsów po 1 groszy. Hot już nie jest płaską taryfą. Trzeci miesiąc dzwonić można za free wewnątrz, a teraz jeszcze pisać po 1gr. Jest git ;-)
limonka
Obserwator

Era Tak Tak

Jest płaska, tylko są bonusy:)
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Era Tak Tak

Tzn. płaska to nawet wcześniej nie była bo musimy pamiętać, że wciąż do Play musimy płacić więcej(79 groszy). Wczoraj czytałem, że swój sprzeciw w kierunku wyrównywania stawek MTR do 2014 roku zgłosiła Komisja Europejska, więc może coś się zmieni.
aggis
Obserwator

Era Tak Tak

Post autor: aggis »

Chyba poparcie. ;) Już dawno zgłaszano zastrzeżenia co do polityki UKE i faworyzowania Play. Ale nie zmieniło do sytuacji.
Pakiet smsów/mmsów w Tak Tak Hot to dobre posunięcie. Wydaje mi się, że będą rozbudowywać ofertę. Potrójne dołądowanie czy teraz, świąteczny bonus, to darmowe rozmowy w sieci. Może w miejsce takich promocji wprowadzą jakieś stałe oferty, ale na razie- ten pakiet to krok w dobrym kierunku.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”