Jarosław Kaczyński. Demagog, populista?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Jarek
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Jarek » 04 cze 2006, 19:54

gosc pisze:Ja nie dotykałem tematu WSI. Mało tego - w przeciwieństwie (?) do Kurskiego nie mam żadnych dowodów na to że ludzie z tej formacji "są w czołowych polskich spółkach takich jak PSE czy spółki paliwowe".
Cytując to chciałem tylko pokazać typowe myślenie pisowskie: układy, kwaśniewszczyzna, agenci, inwigilacja i tak w kółko aż do wyrzygania.
104 a nie 103 lub 105 ataków wyliczonych przez P.E.Gosiewskiego dopełnia obrazu atmosfery ciągłej podejrzliwości i poczucia ogromnej krzywdy jaką czynię PiS-owi np. ja takimi postami :)
Każdy nasz post na forum przeciw PiS tez należy zaliczyc jako brutalny atak na nich ;)
0 x
Dawid
Użytkownik

Post autor: Dawid » 04 cze 2006, 20:18

Ależ dotknałes, cytujac Kurskiego i zajmujac (negatywne) stanowisko względem jego wypowiedzi. Prosze więc o Twoją ocene działaności Wojskowych Służb Informacyjnych. Zaznacze, że w ostatnich kilku latach prasa (m.in. : "Polityka" i "Rzeczpospolita") wiele razy pisała o przestepczej działalności WSI.
0 x
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 04 cze 2006, 20:25

Czepiasz się jak rzep psiego ogona. Czy ja nie zbyt jasno wytłumaczyłem dlaczego cytowałem Kurskiego, Kaczyńskiegi P.E. Gosiewskiego? Jaśniej się nie da. Nie będę się powtarzał.
0 x
Dawid
Użytkownik

Post autor: Dawid » 04 cze 2006, 20:42

Czepiłem sie, by udowodnic, że piszesz o rzeczach, o których nie masz pojęcia. I udało mi sie.
0 x
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 04 cze 2006, 20:57

Tak, rzeczywiście udało ci się, ale co najwyżej jeszcze raz potwierdzić moją tezę, że ludziom o poglądach prawicowych zawsze się wydaje że mają rację :) Niech i tak będzie - zgodnie z pewnym starym przysłowiem...
0 x
Awatar użytkownika
szewol
Media2.pl
Kontakt:

Post autor: szewol » 04 cze 2006, 21:04

Co tu komentować. Trudne dziedziństwo zostawia po sobie ślad. Miało byc tak pięknie. Inaczej niż za SLD. Zero kolesiostwa, zero przestepców w sejmie, zero upolitycznienia w mediach. A jest... jeszcze gorzej. Kaczyńscy i ich rząd potrafią tylko obiecywac, pięknie mówić co trzeba zrobić. Co trzeba zrobić wie każdy. Pytanie JAK to zrobić. Stało się to co mówili inni... Kaczyńscy dojdą do władzy i nie będa wiedzieli co robić, bo nie mają pomysłu na Polskę. I stało się. Niestey głos z Torunia był mocnieszy od znawców tematu...

Oczywiście, że Kaczyński to tani populista. Można powiedzieć polityczny cfaniaczek. Albo kogoś zaatakować i później powiedzieć TYLKO MY pozbędziemy się tego układu. Bądź manipulując faktami przestawianie sytacji na własny plus. Gdzie tu prawo, gdzie sprawiedliwość? Gdzie wreszcie dbanie o przykazania kościelne jak. kochaj bliźniego swego jak siebie samego bądź zwykłe nie kłam?

Co do ataków na media przez PiS to jest to normalne. Kaczyński widzi świat inaczej niżmy. Według niego wszystko to co, jego brat i polityczni przudupasy robią jest dobre dla nas i Polski. Dlatego więc teksty w prasie krytykujące rząd, bądź ujawniające afery lub przeszłość polityków PiS to oczywiście "układ" i "lże-elity". To normalka... "ciemny lud" to kupi... na szczescie tylko ciemny.

Reasumując... Kaczyński zna się świetnie na propagandzie.
0 x
:afro:
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Post autor: Leszek1979 » 04 cze 2006, 23:03

Dawid pisze:W 1996 koło Mławy Opel Vectra, którym jechał Jarosław Kaczyński wypadł na zakręcie z drogi. Okazało się, że tzw. "nieznany sprawca" uszkodził układ hamulcowy.
Dziwne, w innej wersji tego FAKTu było jeszcze zdanie o tym że samochód jechał z prędkoscią 160km/h. Nie tylko na J. Kaczyńskiego poluje układ*, na pewną znaną polską pływaczkę też...
danielpes5 pisze:Niestety...całe dlugie 4 lata.Wtedy ten kraj to popadnie już w calkowitą ruinę
Nie bój żaby, przez >40 lat kolesiom z układu* się nie udało, więc nie sądzę że IM się uda.

*układ - grupa ludzi tworząca m.in. Samoobronę i progamy telewizyjne w spólce z A. Urbańskim - do przedwczoraj szefem kancelarii L. Kaczyńskiego.
0 x
Dawid
Użytkownik

Post autor: Dawid » 05 cze 2006, 0:08

gosc pisze:Tak, rzeczywiście udało ci się, ale co najwyżej jeszcze raz potwierdzić moją tezę, że ludziom o poglądach prawicowych zawsze się wydaje że mają rację :) Niech i tak będzie - zgodnie z pewnym starym przysłowiem...
Rzeczywiście, ludzie z "Polityki" którzy pisali o przestepczych działaniach agentów WSI to prawicowcy pełna gebą.
0 x
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Post autor: mad85 » 07 cze 2006, 13:18

PIS i Kaczynskie zawsze są poszkodowani. Tak samo sprawa ma sie z ich koalicjantami. Kazda zdanie w mediach złe na ich temat jest traktowane jako pomowienie i działanie PO i juz strzasza sądem. A jaka takie cos w mediach ukaże sie na konkurecje to juz po wydaja wyroki. Uprawiaaja identyczny populizm jak podczas komunizmu. To partia przewodnia ma zawsze racje. Czasem mam takie wrazenie, ze historia sie odwrociła i panowie Pisowcy chc obalic demkokracje.. A co do wielkiego pana prezesa powinien zrezygnowac ze stołka bo poprostu nie zna polskiego hymnu i az sie boja jakby jego wykonanie byo pełne co by sie tam znalazło. Górnikowa przynajmiej znalała słwoa nie wazne czy ktos fałszuje czy nie. Najpierw niech sie zapisze do Giertycha na korepetycje z patriotyzmu to moze ten nauczy go słów hymnu. Tak samo jak miał to miejsce z Gorniakową Sprawa hymnu powinna znalesc sie w sądzie jako zniewa żenie hymnu.
0 x
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
Jarek
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Jarek » 07 cze 2006, 17:25

Ale za to jak ładnie pan Jarosław K. zaśpiewał hymm.... ;P
0 x
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Post autor: Leszek1979 » 07 cze 2006, 17:45

mad85 pisze:poprostu nie zna polskiego hymnu i az sie boja jakby jego wykonanie byo pełne co by sie tam znalazło
No jak tak możesz mówić - pan prezes zna słowa hymnu - ale pozmieniał bo autor oryginalnych słow należał do układu ;). Melodię też zmienił bo jej anonimowy autor też należał do układu :lol:.
0 x
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 07 cze 2006, 17:52

Wysyłam wasze IP do Ziobry i na pis.orgia.pl :)
0 x
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Post autor: Leszek1979 » 07 cze 2006, 22:15

Mówisz tak jakbyś nie wiedział, że Ziobro już od dawna zna nasze IP ;).
0 x
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 16 cze 2006, 18:51

"Ja nie chcę w tej chwili mówić o swojej wierze. To będzie sprawdzane. Ja sądzę, że to sprawdzenie potrwa. Jeśli to by była prawda, to na pewno dokumenty są zniszczone" - tak prezes PiS odniósł się do pytania dziennikarzy o oskarżenia Kurskiego wobec PO.

Oczywiście, z pewnością Kurski ma rację. Tylko dowodów brak bo układ je zniszczył....
0 x
Dawid
Użytkownik

Post autor: Dawid » 16 cze 2006, 19:42

Oj, gościu, gościu, jaki z Ciebie idealista. Wierzysz chyba, że wszystko w tym kraju dzieje się uczciwe, nie ma korupcji, przestepczości, mafii itd. Po prostu cud, miód, orzeszki i kaszanka. Tylko ten PiS sobie coś ubzdurał i chce nam zniszczyć nasz wspaniały świat (czy może półświatek).
0 x
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”