Jarosław Kaczyński. Demagog, populista?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 16 cze 2006, 20:54

"Jeśli to prawda że Kaczyński współpracował z SB to dowody z pewnością zostały zniszczone"

Chcesz żebyśmy w Polsce rozmawiali korzystając z takich argumentów?
0 x
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Post autor: RaPi » 16 cze 2006, 21:13

Kaczyńscy czystych rąk nie mają w historii ich działalności politycznej jest wiele niewyjaśnionych spraw.

Co do WSI. Było kilka afer w które zamieszani byli ich pracownicy ale w każdej organizacji znajdzie się zawsze czarna owca. Nawet w tak szacownej partii jaką jest pis można by kilku wyłapać. Teorie że WSI uczestniczy w jednym wielkim spisku i mają wszędzie swoich ludzi to WIELKIE BZDURY... Jest tam masa uczciwych ludzi którzy dbają o bezpieczeństwo naszego kraju.
W rzeczywistości likwidacja WSI to kolejna bzdura, jest to tylko zmiana szyldów na budynkach należących do tej instytucji wymianie na głównych stanowiskach. Zapewne zajmą je kompetentne osoby mające poparcie pisu. Dzięki temu przejmie on kontrole nad ta instytucja jak uczynił to z policją i całą resztą...
0 x
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Post autor: Leszek1979 » 16 cze 2006, 22:36

"Ja nie chcę w tej chwili mówić o swojej wierze. To będzie sprawdzane. Ja sądzę, że to sprawdzenie potrwa. Jeśli to by była prawda, to na pewno dokumenty są zniszczone."
Ciekawe w jaki sposób to będzie sprawdzane skoro dokumenty zostały zniszczone. Ciekawi mnie też to czy taka implikacja działa w drugą stronę, czy np. fakt że nie zostały odnalezione dokumenty na to że kampania PiSu została sfinansowana przez Moskwę jest dowodem na to że kampania PiSu została sfinansowana przez Moskwę i że dokumenty w tej sprawie zostały napewno zniszczone.
Co do PZU to najlepsze co mogę zrobić jako zwykły obywatel to poprostu nie korzystać z usług firmy, która została w niejasny sposób sprywatyzowana i której prezesem jest obecnie człowiek o którego nominacji zapewne nie zadecydowała kondycja finansowa firm którymi wcześniej zarządzał. Nie chcę się obawiać o to czy zostanie mi w przyszłości wypłacone odszkodowanie albo emerytura...
0 x
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 07 lip 2006, 20:35

Rany Boskie.................................................

KACZORLANDIA

Z drugiej strony....

Kto się ze mną założy, że Jarosław zwany też Kłótliwym Kartoflem doprowadzi PiS do upadku będąc premierem?
0 x
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator

Post autor: Pawop » 07 lip 2006, 20:59

Oby gościu tak się stało. Trzymam kciuki :D
0 x
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: stevie » 07 lip 2006, 21:02

Ja powiem szczerze,ze jestem zszokowany po tym jak się dowiedziałem o tym,że Jarosław Kaczyński ma zostać premierem.Brak słów po prostu.
Ale może nic stracoego,bo na samym dole na TVP 1 leci informacja,że ,,prawdopodobnie" On zostanie premierem.Ale chyba właśnie on,czyli Kaczyński.
0 x
Pozdrawiam.

Stevie
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 07 lip 2006, 21:05

Teraz spokojnie można sprzedać rządowe samoloty oraz budynek Rady Ministrów. Będą sobie we dwóch siedzieli w pałacu.
0 x
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Post autor: Axel » 07 lip 2006, 21:33

No i spieprzyli wszystko ! Po cholere wyrzucać Marcinkiewicza, który był dobry jak nie najlepszy dotychczas w polskiej polityce ? Mnie się wydaje, że oni go zmusili do odejścia... no ale co tam i tak nic nie poradzimy :/
0 x
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

Post autor: Mario98 » 07 lip 2006, 21:49

Ma4rcinkiewicz idzie do PO....... prawdopodobnie :(
0 x
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Post autor: Leszek1979 » 07 lip 2006, 21:55

Widocznie Marcinkiewicz nie chciał już dłużej być Buzkiem w rządzie Jarosława Kaczyńskiego...
0 x
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Post autor: RaPi » 07 lip 2006, 22:40

A Ja się ciesze ze wreszcie wywalili Marcinkiewicza. Był to chyba najpopularniejszy polityk pisu. Widmo jego odejścia wisiało już od kilku tygodni... Dzięki temu ze odejdzie maja spora szanse przegrać jesienne wybory i następne parlamentarne :)
0 x
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Post autor: mad85 » 07 lip 2006, 22:46

To, że Marcinkiewicz odejdzie przedzej czy pózniej było wiadomo od momentu jego nominowania. Kaczynscy dobrze sobie przemisleli. Mianowanie Marcinkiewicza na premeira było jedynie po to aby nie przeszkodzic Lechowi Kaczynskiemu bycia prezydentem. Jezeli wtedy jarosław Kaczyński mianował by sie premierem to ten miałby ciezsze zadanie. O ile Marcinkiewicz było jedna z nielicznych osób przyzwoicie reprezentujacych rzad po za granicami to w tej chwili takowej osoby nie ma. A osoba Jarosława Kczynskiego raczej bedzie wpływac na niemozysc.
0 x
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
Alan
VIP Expert

Post autor: Alan » 07 lip 2006, 22:55

Jak kaczka traci orientacje to ląduje dupą! Cytat z filmu Uprowadzenie Agaty
0 x
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Post autor: RaPi » 07 lip 2006, 23:31

Jest to początek końca Kaczyńskich i całego Pisu szkoda tylko że cierpi na tym również państwo....
0 x
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 08 lip 2006, 1:05

28 tys. osób odpowiedziało w onecie na pytanie Czy chcesz żeby Jarosława Kaczyński był premierem?

90% odpowiedziało nie

Wróżba zwycięstwa to chyba nie jest........

Ciekaw jestem czy p. Jarosław zastanawiał się jak będą wyglądały jego spotkania za granicą skoro jest kawalerem: kolacja z jakimś premierem i jego małżonką a on sam, dwa krzesła przygotowane u Busha a jedno zbędne. Nie ma obowiązku posiadania żony. Tylko jednak to jest pewien problem dla premiera.
0 x
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”