Strona 1 z 3

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

: 25 mar 2009, 15:02
autor: noved
Czy ktoś zamawiał starter Nowy Orange GO ze strony Orange?
Jak długo trzeba czekać na przesyłkę?

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

: 25 mar 2009, 15:44
autor: dorek
To zależy głównie od poczty polskiej, ale w regulaminie jest napisane, że około 14 dni

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

: 26 mar 2009, 15:22
autor: noved
No włąśnie to mnie najbardziej iobawia, czyli Poczta Polska i to jak długo będzie 'procedowała' z tą przesyłką. no ale to nie okres swiąteczny ;)
aha, czy to jest list prirytetowy, zwykły, polecony?

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

: 26 mar 2009, 19:53
autor: aggis
Ja zamawiałam niedawno bezpłatny duostarter TT ze strony Ery i doszedł do mnie w ciągu 4 dni roboczych. Myślę, że to kwestia samego Orange i szybkości, z jaką realizują zamówienia. I to raczej nie jest kwestia Poczty Polskiej.

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

: 27 mar 2009, 17:01
autor: noved
No nie wiem... Ostatnio z Pocztą Polską miewam różne doświadczenia: zarówno pozytywne jak i negatywne. Nie wiem, których było więcej, choć te negatywy badziej się pamięta.
Kiedyś jak miałem dostac dwie paczki, wysłane przez tą samą osobę, tego samego dnia z Wrocławia, to jedną dostałem w piątek, a drugą w sobotę. I jeszcze listonosz jak przyniósł pierwszą (łaskawie) oznajmił, że druga będzie nastepnego dnia.
Wracając do starterów z Orange, to aż tak bardzo nie są mi potrzebne, ale się trochę nakręciłem i raczej traktuję jako test dla Orange.

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

: 31 mar 2009, 23:03
autor: noved
Zapomniałem napisać, PP jednak pozytywnie mnie zaskoczyła, starter dotarł już wczoraj.

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

: 01 kwie 2009, 14:21
autor: guregori
Ja 23 marca wygrałem starter Play w konkursie Poplisty RMF FM i Play, ale jeszcze do mnie nie dotarł i nawet nie wiem, czy w ogóle został wysłany :-/.

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

: 02 kwie 2009, 14:16
autor: lobo
Z tymi starterami od Play "rozdawanymi" w różnych konkursach to chyba zawsze są problemy. Widziałem niedawno na PasjiGSM że zwycięzcy jakiegoś konkursu nie mogą się doprosić tych starterów. Redaktorzy portalu zrzuacają winę na sponsora (Play?).
Noved to chyba dosyć szybko dostałeś ten starter. Rejestrowałś już na stronie? Jak pierwsze doświadczenia?

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

: 03 kwie 2009, 11:02
autor: giordani
ja zamawialam dwa razy pakiety startowe z orange i za pierwszym razem czekalam daw miechy gdyz chyba o mnie zapomnieli mimo iz dzwonilam do nich 8 razy zeby mi przeslali to w koncu powiedzilei mi ze sa numery tylko ze karty dopiero sie drukuja i bardzo mnie przepraszali a za drugim razem czekalam 3 tyg i nie moglam w ogole tych kart aktywowac wiec dalam sobie spokoj i je wyrzucilam taka jest orange

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

: 03 kwie 2009, 12:01
autor: lobo
Może to było w okresie kiedy zaczęło rozdawać te startery? Na początku ludzie się na nie rzucili, bo skoro za darmo, i jeszcze jest darmowa dostawa, to można skorzystać, zamówić. No i właśnie zamawiali po kilka, Orange nie wyrabiała z produkcją, a tym bardziej z dostawą.
Często te startery lądowałay potem w szufladzie, bo ludzia albo zostawali u innych operatorów, albo sprawdzili i podziękowali. A to dobra jest oferta.

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

: 07 kwie 2009, 15:31
autor: aggis
Zastanawiam się kiedy Orange zabierze głos w wojnie cenowej. Mieli wypuścić nową ofertę przed świętami, jak jest napisane w wiadomościach- możliwe że ze stawką 29gr/min prócz Play. Mamy okres przedświąteczny i nic! A powiedzmy sobie szczerze- wypuszczenie nowej oferty przed świętami procentuje, bo to jeden z trzech gorących okresów w ciągu roku (Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc i Sylwester), kiedy jest największy ruch telefoniczny. Wiem, że to offtopp, ale lobo napisał, że NOG to dobra oferta. Może ta będzie lepsza?

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

: 07 kwie 2009, 16:47
autor: noved
Jesli potwierdziłyby się 'przypuszczenia' z tego artykułu, to rzeczywiście nowa oferta byłaby lepsza, choć pewnie odpadłyby z niej pakiety (takie jak są w NOG). Co do jej wypuszczania, to nie wiem, czy tuż przed świetami to dobry termin, mimo zwiększonego ruchu w sieci. Po prostu ludzie nie zdążą się o niej dowiedzieć, a tym bardziej skorzystać. Zważywszy, że Jabczyński wyjechał na kilka dni (do czwatku) z Polski, a pewnie on by na blogu ogłaszał jej premierę, to nie wiem, czy się doczekamy premiery. aggis może trzeba nowy wątek założyć?
----
Powrócę do kontynuacji tematu - więc mam starter, próbuję się wczoraj zarejestrować na stronie, a tu zonk. Odświeżam stronę rejestracji po cztery razy i dale nic.
Przełączyłem przeglądarki - z Opery na Chroma i dopiero wtedy poszło. Choć w pierwszej chwili myślałem, że to coś siadło w Orange.

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

: 08 kwie 2009, 20:52
autor: Tomala
Dostałem właśnie esa od Orange, że od 16 kwietnia wejdzie nowa atrakcyjna oferta na kart....szczegóły na stronie... na dzień dzisiejszy nic tam nie piszą... Orange musi obniżyć opłatę za rozmowy do innych sieci bo ludzie zaczną rezygnować... Celowa jest wejście nowej oferty dopiero po świętach...;)
Zna ktoś może jakieś szczegóły?

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

: 08 kwie 2009, 20:56
autor: jurek77
Tomala pisze:Dostałem właśnie esa od Orange, że od 16 kwietnia wejdzie nowa atrakcyjna oferta na kart....szczegóły na stronie... na dzień dzisiejszy nic tam nie piszą
No wiesz, dzisiaj dopiero 8, no to jeszcze jakby nie patrzeć ponad tydzień do wejścia oferty. Mają jeszcze trochę czasu żeby zamieścić info na stronie...

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

: 09 kwie 2009, 23:24
autor: noved
Na stronie pewnie nic się nie pojawi wcześniej jak po konferencji prasowej ogłaszajacej szczegóły nowej taryfy. Konferencja jest 15, więc może piętnastego detale będą na Orange.pl. Wcześniej nic tam raczej nie zobaczymy. Do dnia ogłoszenia szczeegółów będą niestety trzymali wszystkich zainteresowanych w niepewności.