"W sobotę parada pederastów nie przejdzie" Szykuje się skandal?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 07 cze 2006, 20:17

Kod: Zaznacz cały

Premier Kazimierz Marcinkiewicz polecił ministrowi Ludwikowi Dornowi, aby ten zwrócił 
się do wojewody mazowieckiego o unieważnienie
 zgody na Paradę Równości - poinformował poseł Wojciech Wierzejski (LPR).
Jako zagorzały zwolennik Wolności i praw obywatelskich taką decyzję uznałbym za jeden z większych skandali w ostatnich latach.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

Post autor: Mario98 » 07 cze 2006, 22:04

ja tam dał bym im przejść....z tego co wiem to na pedałów szykują się kibole :P Spokojnie nie bedzie :D

"Zakaz pedałowania" :P
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Post autor: Leszek1979 » 07 cze 2006, 22:12

Nie będę zdziwiony jak okarze się, że premer nic nie wie nt. tego co przypisuje mu poseł Wierzejski...
Dawid
Użytkownik

Post autor: Dawid » 07 cze 2006, 22:12

"Parada Równości" oczywiście powinna przejść, ale przy wtórze gwizdów i okrzyków przypominających gejom i lesbijkom, że niestety, to co robią nie jest normalne.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Post autor: Axel » 07 cze 2006, 22:33

Dawid pisze:"Parada Równości" oczywiście powinna przejść, ale przy wtórze gwizdów i okrzyków przypominających gejom i lesbijkom, że niestety, to co robią nie jest normalne.
Kibice jeszcze powinni im dać wpieprz bo takie ogłaszanie się, że jest się jakimiś cudakami homoseksualistami to jest to nienormalne i w końcu trzeba będzie z tym skończyć. Kiedyś tak nie było...
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 07 cze 2006, 22:39

Niestety między gwizdami a tym co na 99% będzie się działo w sobotę jest zasadnicza różnica.
Jest to wina tzw. "normalnych" Tak zwanych, ponieważ nikt normalny tam nie będzie protestował.
Ja np. nie zamierzam nikomu mówić jak ma żyć bo każdy ma swoje życie.

@Mario98
Jak na moderatora masz ciekawe słownictwo....
Chyba że w twoim tv i w twoim środowisku takiego słownictwa używa się na codzień - wtedy trzeba by uznać je za zwykłe.

Brak tolerancji w Polsce mnie już nie dziwi, zawsze przeraża, więc posty wyżej też mnie nie zaskoczyły. :)
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Post autor: mad85 » 07 cze 2006, 22:47

Wkoncu jakas normalna decyzja rządzących, Jedna z nielczynych która popieram. Nie dla pedałaow. Takich ludzi powinni zamykac w szpitalach psychiatrycznych.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
Pawop
Obserwator

Post autor: Pawop » 07 cze 2006, 22:51

A niby dlaczego?
Co Cie obchodzi kto z kim spółkuje
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Post autor: mad85 » 07 cze 2006, 23:06

Bo to sa chorzy psychicznie ludzie.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
VIP Expert

Post autor: gosc » 07 cze 2006, 23:31

O ile wiem Światowa Organizacja Zdrowia wykreśliła homoseksualizm z listy chorób bardzo dawno temu.

Rozumiem że ty wiesz lepiej. Proroków i wszechwiedzących ci u nas zawsze dostatek.
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Post autor: Leszek1979 » 08 cze 2006, 2:19

Leszek1979 pisze:Nie będę zdziwiony jak okarze się, że premier nic nie wie nt. tego co przypisuje mu poseł Wierzejski...
zbytnio się nie pomyliłem:
wp.pl pisze:Rzecznik zaprzeczył, jakoby premier polecił szefowi MSWiA zwrócenie się do wojewody mazowieckiego o unieważnienie zgody na Paradę Równości.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

Post autor: Mario98 » 08 cze 2006, 8:00

gosc pisze:Brak tolerancji w Polsce mnie już nie dziwi, zawsze przeraża, więc posty wyżej też mnie nie zaskoczyły. :)
W Polsce....dziwne.... najwiekszy symbol toleramcji, liberalizmu i swobód obywatelskich (USA), chce aby wpisać do KONSTYTUCJI, że "zwiazek małżeński mogą zawrzeć tylko kobieta i mężczyżna"... Ale są bardzo toerancyjni, gdzie indziej..... to samo w Niemczech :D
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
szok

Post autor: szok » 08 cze 2006, 8:45

U większości forumowiczów widać średniowieczne poglądy typu - homoseksualizm to choroba. A może też wierzycie, że od pocałunku można zajść w ciążę? Ja uważam, że dopóki oni nie narzucają innym swoich poglądów i nie mówią "bądź gejem" to jest ok. Niech żyją z zasadą "wolnoć Tomku w swoim domku". Co do praw - jestem przeciwnikiem ich małżeństw i adopcji, ale związki cywilno-prawne (coś jak umowa) mogliby zawierać. Chodzi o sprawy czysto formalne jak wspólne rozliczanie czy prawo do spadku.
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 08 cze 2006, 10:08

Mario98 pisze:W Polsce....dziwne.... najwiekszy symbol toleramcji, liberalizmu i swobód obywatelskich (USA), chce aby wpisać do KONSTYTUCJI, że "zwiazek małżeński mogą zawrzeć tylko kobieta i mężczyżna"... Ale są bardzo toerancyjni, gdzie indziej..... to samo w Niemczech :D
No i co z tego? Czy my tu mówimy o prawie do przemarszu czy o dzieciach? :)

Poza tym nie wiem czy powoływanie się w takich kwestiach akurat na USA to dobry pomysł. To jest państwo bardzo zasadnicze w tych kwestiach.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: RaPi » 08 cze 2006, 14:01

Jeżeli chcą maszerować to niech maszerują bo jak im będziemy zakazywać to tym bardziej ich to będzie motywować do działania.

Z drugiej jednak strony Homoseksualiści domagają sie równego traktowania. Więc jeżeli chcą żeby tak było to niech i oni postępują inaczej. Heteroseksualiści nie organizują marszów ulicami miast utrudniając życie innym ludziom wiec oznajmiając wszystkim że maja taka a nie inna orientację seksualną, dlaczego geje i lesbijki maja mieć taki przywilej.
Polska jeszcze nie dojrzała do tego aby wprowadzić możliwość legalizacji tego typu związków. A prze te manifestacje homoseksualiści raczej zniechęcają innych do siebie niż zyskują ich sympatię.
Orientacja seksualny to prywatna sprawa każdego czlowieka i raczej nie powinno sie jej publicznie manifestować.
Denerwuja mnie gdy np władze nie wydadza zgody na manifestacje i odrazu podnoszone jest hasło że to nie tolerancyjny kraj i władza tępi tego typu skłonności Przecież do cholery za to że ktoś jest gejem lub lesbijka do więzienia nie idzie i się nie zanośi żeby tak było. A takie hasła obrazaja nas jako Polaków.

Ja jestem raczej tolerancyjną osobą jednak jeżeli na każdym kroku słyszę jacy to oni są pokrzywdzeni to mnie to denerwuje. Jestem za legalizacja związków par o tej samej płci ale nie mówię tu o małżeństwach a juz napewno nie zgodziłbym sie na adoptowanie dzieci prze takie pary.

Co do teorii posła Wierzejskiego. Takiego debila w sejmie dawno nie było. Ten człowiek nie odróżnia pedofila od homoseksualisty.

To że WHO wykreśliło homoseksualizm z listy chorób nie oznacza że skłonności tego typu to prawidłowe. Wkoncu aby gatunek ludzki mógł się rozmnażać potrzeba osobników obu płci. I jednak zdecydowana większość ludzi na ziemi to heteroseksualiści.

Co do USA. O wprowadzeniu tej poprawki do konstytucji raczej zadecydowały kwestie polityczne. Zgłosił ją Bush u którego z poparciem ostatnio krucho, aby przypodobać sie katolickiej części społeczeństwa.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”