Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
adekpabianice
Obserwator
Posty: 666
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:38
Lokalizacja: Pabianice
x 1
Kontakt:

Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Post autor: adekpabianice »

Jak w temacie. Jakie są najlepsze teraz kamery HD ? Jakie teraz polecacie ?
Planuje zakup kamery więc nie wiem jakie wybrać z media market ;)

Ja patrzę nad firmą CANON oraz i oto modele jakie mi się podobają pod punktem zawartości sprzętu.
CANON HV30 i CANON - HG21

Musi mieć obowiązkowo : Aparat fotograficzny

Ale nie wiem czy dobrze patrzę więc powiedzcie jakie są najleprze ??
Awatar użytkownika
Artu
Junior
Posty: 917
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:10
x 2

Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Post autor: Artu »

Przede wszystkim nie kupuj w "Media Markecie" tylko w sklepie internetowym z powodu niższych cen.
A co do aparatu foto to dla mnie nie warto dopłacać za tą funkcję, ewentualnie możesz wyciągnąć pojedynczą klatkę i zapisać jako zdjęcie w jakimkolwiek programie do montowania wideo, nawet Windows Movie Maker ma taką funkcję.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Post autor: Axel »

Artu pisze:A co do aparatu foto to dla mnie nie warto dopłacać za tą funkcję, ewentualnie możesz wyciągnąć pojedynczą klatkę i zapisać jako zdjęcie w jakimkolwiek programie do montowania wideo
Absolutnie popieram ! Robi się w ten sposób także w stajach telewizyjnych gdy potrzeba jakiegoś zdjęcia do artykułu na portalu internetowym. W ten sposób robi się to m.in. na portalach www.tvn24.pl czy www.tvp.info gdzie redaktorzy obu serwisów korzystają z materiałów video.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Post autor: SNOL »

adekpabianicez pisze:...jakie są najleprze ??
Jeny, już nie mam siły poprawiać Cię na każdym kroku w internecie, że pisze się najlepSZe... A najgorsze jest to, że we wszystkich Twoich wypowiedziach wpisujesz właśnie ten wyraz. A to na YouTube, a to już 10. raz tutaj... Nie spocznę, dopóki nie zrozumiesz, że jest to najlepSZy sposób na pisanie tego słowa!

Co do tematu, to polecam tylko taką, do której można podłączyć zewnętrzny mikrofon. Chyba że będziesz kręcił amatorsko np. uroczystości rodzinne do szuflady. Ja zrobiłem taki błąd podczas kupna mojego Samsunga VP-MX10 i teraz tego żałuję. Te z wejściami na mikrofon są NAJLEPSZE!
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
adekpabianice
Obserwator
Posty: 666
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:38
Lokalizacja: Pabianice
x 1
Kontakt:

Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Post autor: adekpabianice »

Niestety nie ja płacę tylko ktoś inny i niestety musi być to na raty :/
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator
Posty: 266
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:15
x 1

Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Post autor: Krewetka »

Tu masz listę kamer razem z zaawansowanym wyszukiwaniem. Tak w ogóle to szkoda ci klawiatury na Google?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Post autor: Ice »

A może chciał się poradzić, która jest godna polecenia? W takim razie po co nam dział ''Komputery i nowe technologie''...? ;/
adekpabianicez pisze:jakie są najleprze ??
NajlepSZy. Na kartkówkach też popełniasz ten błąd? :) Wstyd. :) Staraj się już go nie popełniać.
adekpabianice
Obserwator
Posty: 666
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:38
Lokalizacja: Pabianice
x 1
Kontakt:

Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Post autor: adekpabianice »

Krewetka pisze:Tu masz listę kamer razem z zaawansowanym wyszukiwaniem. Tak w ogóle to szkoda ci klawiatury na Google?
Ta strona mi się nie podoba, to co mi się podoba nie ma, ale w ogółem nie wybieram, nie kupuje z internetu rzeczy, jedynie książki.
UserFriendly
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 28 maja 2009, 17:03

Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Post autor: UserFriendly »

jeżeli zależy Ci na dobrym systemie ratalnym to polecam zerknąć tutaj:
http://www.electro.pl/list_products.php ... rch_result
sklep wyróżnia się bardzo komfortowym systemem ratalnym, który polega na tym, że
klient wypełnia jedynie formularz na stronie, natomiast pracownicy sklepu zajmują
się pozyskaniem kredytu na dany produkt, następnie umowa kredytowa jest
przesyłana wraz z paczką. Oszczędzasz czas i nerwy ;)
de su
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 24 wrz 2009, 16:51

Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Post autor: de su »

adekpabianicez pisze:
Krewetka pisze:Tu masz listę kamer razem z zaawansowanym wyszukiwaniem. Tak w ogóle to szkoda ci klawiatury na Google?
Ta strona mi się nie podoba, to co mi się podoba nie ma, ale w ogółem nie wybieram, nie kupuje z internetu rzeczy, jedynie książki.
Canon HV30 to świetny sprzęt, ale HV10 również. Wiem, bo wielokrotnie miałam te kamerę w rękach, znajomy bawi się w kręcenie klipów ;)
Kupił ją w winmarze, sklepie, w którym zdecydowanie delikatniej obchodzą się ze sprzętem i gdzie ceny tez są konkurencyjne, a jeśli bierzesz coś na raty to wychodzi jeszcze taniej. Niby niewiarygode, a jednak...
Gdybyś jednak zechciał wziać HV10 to tutaj jestlink.
Zakupy przez internet to naprawdę dobra rzecz, więc nie ma sensu ograniczać się do kupowania tylko książek :)
Lolita
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2009, 22:13

Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Post autor: Lolita »

Zgadzam się, że zakupy przez internet to super sprawa, fachowcy doradzą Ci co najlepiej wybrać, dodatkowo masz możlwiość porównania. Ja też kupuję w electro :) Bardzo duży wybór.
de su
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 24 wrz 2009, 16:51

Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Post autor: de su »

Lolita pisze:Zgadzam się, że zakupy przez internet to super sprawa, fachowcy doradzą Ci co najlepiej wybrać, dodatkowo masz możlwiość porównania. Ja też kupuję w electro :) Bardzo duży wybór.
Dokładnie, fachowcy w sklepach internetowych to podstawa. Ludzie mimo wszystko jednak boją się dzwonić i pytać co i jak, gdy czegoś nie wiedzą/nie rozumieją, a kto pyta to przecież nie błądzi... a w Winmarze zawsze chętnie i profesjonalnie doradzają.
Mam nadzieję, że autor wątku wybrał dobry sklep, gdzie udzielono mu fachowej pomocy :)
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Post autor: Kpc21 »

A w sklepach typu Elelctro World czy Media Markt fachowcy zazwyczaj są bardzo kompetentni.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Post autor: Ice »

W tym drugim tak. W tym pierwszym mocno się naciąłem kiedyś... zresztą ceny są znacznie wyższe.
gobson
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2011, 13:31

Jaką kamerę najlepiej wybrać ?

Post autor: gobson »

Nie wydaje mi się, żeby sprzedawca z Media Markt, czy Saturna był kompetentnym doradcą fotograficznym – oni tam sprzedają, to co mają sprzedać, a nie to czego sobie życzy klient... to samo osiągniesz kupując w internecie, ja kupowałem na oleole (http://www.oleole.pl/kamery.bhtml ) i jestem zadowolony.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości