Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Dawid pisze:Łatwiej obśmiac niż dyskutować.
Prosze bardzo możemy dyskutować.
Co do artykułu uważam że jest to totalna bzdura. Jak go czytałem to miałem wrażenie że napisał to poseł Wierzejski. Nie można mówić ze każdy homoseksualista to pedofil. Bo to jest bardzo krzywdzące...

A co do samej strony z której pochodzi artykuł to jest to pseudo- dziennikarski portal który nie stara się zachować chodź cienia obiektywizmu.

To tyle z mojej strony
Adrian
VIP Expert

Post autor: Adrian »

Co to za źródło bibula.pl? Gdyby to była depesze Reutersa, AP, czy innej znaczącej agencji - można byłoby ją traktować poważnie. Poza tym wczoraj dopiero media szeroko informowały o sprawy belgijskiego pedofila arabskiego pochodzenia, który miał rzekomo dokonać porwania i zabójstwa dwóch małych dziewczynek. Czy też jest gejem? Osoby o niskim wykształceniu potrafią wskutek takich publikacji łączyć pedofilię z homoseksualizmem. Nawet, gdyby ta sprawa okazała się prawdą, to nie ma podstaw, by podejmować tego typu osądy na podstawie odosobnionego przypadku. To tak samo, jak postulat zakazania księżom prowadzenia religii, bo zdarzają się - także odosobnione - przypadki molestowania seksualnego dzieci przez nich.
Adrian
VIP Expert

Post autor: Adrian »

Najłatwiej jest popoulistycznym demagogom zbić polityczny kapitał na ludzkiej niewiedzy i strachu. Ilu Ty człowieku znasz zdeklarowanych homoseksualistów, Żydów? Czemu atakujesz ich, gdy tak naprawdę o ich życiu, zasadach nic nie wiesz? Najłatwiej jest powiedzieć, że to wszystko wina masonów, Żydów i reakcyjnej lewicy (czyt. gejów). Niewykształceni ludzie boją się tego, co jest dla nich nieznane. Niech spojrzą w lustro ci, którzy atakują najbardziej. Najczęściej zobaczą w nim łysą głowę, dres, ale nie wygląd tutaj chodzi, tylko o to, co osiągnęli w życiu. Skrajnej prawicy najłatwiej jest odwracać uwagę od zasadaniczych problemów tego kraju. Społeczeństwo oczekuje od władzy czegoś więcej niż "walki z wiatrakami", jaką jest zwalczanie wszelkich objaw odrębności. Niech ktoś wreszcie w tym kraju zajmie się gospodarką, a nie teczkami, układami i obsadzaniem spółek skarbu państwa "swoimi". Ponad 2 mln Polaków wyjechało za granicę. Wyjeżdżają przedstawiciele najbardziej innowacyjnych grup społecznych: młodzi, wykształceni. Jeśli nikt tego nie powstrzyma, czeka nas Polska bez inteligencji, Polska Rzeczpospolita Ludowa - tak samo wrogo nastawiona do mniejszości, jak PRL - z wyłączeniem wrogości do kościoła.
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Post autor: Leszek1979 »

Dawid pisze:Precz z homofobią! Precz z nietolerancją! Precz z Wierzejskim! Nie ma żadnego związku między homoseksualizmem a pedofilią!
Zbytnio się nie naszukałem:
http://en.wikipedia.org/wiki/Masha_Allen
Jeżeli ktoś nie zna angielskiego to informuję że chodzi o mężczyznę który adoptował dziewczynkę. Po wpisaniu frazy w Google wyskakują serwisy 'nieco' poważniejsze niż bibula.com .
Dawid
Użytkownik

Post autor: Dawid »

RaPi pisze:Co do artykułu uważam że jest to totalna bzdura.
Ale możesz skonkretyzować co jest "totalną bzdurą"? Bo chyba nie informacja o dwóch "homorodzicach" molestujacych "swoje" dzieci.
Adrian pisze:Co to za źródło bibula.pl? Gdyby to była depesze Reutersa, AP, czy innej znaczącej agencji - można byłoby ją traktować poważnie.
BBC czy "Daily Telegraph" to poważne media? Chyba tak. Więc co powiesz na to:

http://www.telegraph.co.uk/news/main.jh ... ngay23.xml
http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/engl ... 109518.stm
http://www.lifesite.net/ldn/2006/jun/06062608.htm
http://www.yorkshiretoday.co.uk/ViewArt ... ID=1515600
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc »

Typowe zachowanie. Wynaleźć jakiś straszny przypadek i uogólnić: skoro ci tak to reszta na pewno też.

Można i tak, a więc: czy każdy arcybiskup ma takie skłonności jak Petz???
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator

Post autor: Pawop »

Idąc tokiem rozumowania Davida, można też powiedzieć, że każdy ksądz to gej.
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Post autor: Leszek1979 »

Czy wypowiedź ministra sprawiedliwości o tym że w Ghanie (która notabene w przeciwieństwie do Polski wydostała się z grupy) są klepiska zamiast boisk do gry w piłkę nożną a w II lidze to piłkarze grają tam na bosaka może być potraktowania jako przejaw rasizmu czy nie ?
Awatar użytkownika
wwe19989
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: wwe19989 »

Ja jestem liberałem i nic mnie nie obchodzi co sobie homosie robią we własnym domu {ich sprawa.} mają do tego prawo {moze nawet mieszkać obok mnie g***o mnie to obchodzi jak się do mnie nie dobiera to nie mój interes.}. Niech mi natomiast nikt nie zmusza mnie nazywania związku dwóch panów czy pań małżeństwem {czy związkiem partnerskim} i dawania im takich samych przywilejów jak małżeństwom.
Co do aborcji i eutanazji postawię śmiała tezę że {pewnym grupom tylko promowanie o tego chodzi i robia to nie dla dobra ludzi tylko z jakichś ideowych pobudek}.
Przykład ted turner {skończony komuch-inaczej tego nazwać sie nie da ,no moze trockista} łoży miliardy na promowanie aborcji w krajach afryki i to jego sposób na likwidację biedy { FIZYCZNA likwidacja BIEDNYCH}. Turner podobnie jak miliarder SOROS {co wam poradze że to żyd urodził sie żydem a nie amerykaninem i juz {i to na węgrzech }.}.
A poza tym to sprawa ZSRE {(Związku Socjalistycznych Republik Europejskich} ,że próbuje nam narzucić polityczną poprawność {nie mozna mówić pedał bo się homoś obrazi itp. itd.} i to przy poparciu autorytetów. Ja mam głowę od tego żeby myśleć a nie zaprzątać zdaniami autorytetów.
Demokracja = Ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy a profesor z uczelni jeden. System wielce nie sprawiedliwy.
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju! = mitologia dla mas.
Nie ma demokracji bez oficjalnych konfliktów – wyrzekanie się konfliktowości to grób demokratyzmu
-Stefan Kisielewski.
elefant
Użytkownik

Post autor: elefant »

Jesli chodzi o mnie to:
- jestem wielkim przeciwnikiem aborcji, (nawet nie zdajecie sobie sprawy jaka to wielka tragedia dla matki ktora podda sie aborcj)i
-jestem przeciwnikiem eutanazji, bo wiem że w tych krajach, ktore ja zalegalizowaly dochodzi do wielu naduzyc
-mowie nie gejeom i lezbijkom. A propo slyszeliście, że Polska jest w w piątce najbardziej homofobicznych krajów swiata?? Ja jestem z tego dumny i mam nadzieje ze tak zostanie
- jestem przeciw jakim kolwiek podatkom na kościół
Awatar użytkownika
wwe19989
Użytkownik
Kontakt:

A co do podatków to idealny sposób lewicy na zniszczenie kościoła {ludzi przestaną chodzić do kościoła bo podatki będą za wysokie znając senyszynową i jej podobnych to będzie to 50%}, albo będzie kościelna "szara strefa gospodarcza" {czyli nielegalne kościoły} bo beda ludzie chcieli uniknąć płacenia tego podatku.

A co do narkotyków to nie ma czegoś takiego jak "miękkie" narkotyki .Proponuję zalegalizowanie wszystkich narkotykow {jak ktoś chce sie uśmiercić prosze bardzo jego sprawa.Ma sie to odwrotnie do aborcji bo przy aborcji osoba uśmiercana nie ma prawa głosu}.
Demokracja = Ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy a profesor z uczelni jeden. System wielce nie sprawiedliwy.
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju! = mitologia dla mas.
Nie ma demokracji bez oficjalnych konfliktów – wyrzekanie się konfliktowości to grób demokratyzmu
-Stefan Kisielewski.
Dawid
Użytkownik

wwe19989 pisze:{pewnym grupom tylko promowanie o tego chodzi i robia to nie dla dobra ludzi tylko z jakichś ideowych pobudek}.
.
Propagowanie aborcji, eutanazji, rozwiązałości (przepraszam za niemodne słowo), emancypacja gejów - to wszystko są elementy pewnego konsekwentnie realizowanego planu. Cel jest jasny - zniszczenie obecnie funcjonującej kultury i zastapienie jej nową -wyrosłą z inspiracji Rousseau, Marksem czy Gramscim. Chyba najbliżej tego "raju na ziemi" przygotowywanego przez lewaków jest obecnie UK. Holandia parła ostro, ale ostatnio widac jakieś symptomy kontrrewolucji.
Awatar użytkownika
wwe19989
Użytkownik
Kontakt:

Dawid pisze:
wwe19989 pisze:{pewnym grupom tylko promowanie o tego chodzi i robia to nie dla dobra ludzi tylko z jakichś ideowych pobudek}.
.
Propagowanie aborcji, eutanazji, rozwiązałości (przepraszam za niemodne słowo), emancypacja gejów - to wszystko są elementy pewnego konsekwentnie realizowanego planu. Cel jest jasny - zniszczenie obecnie funcjonującej kultury i zastapienie jej nową -wyrosłą z inspiracji Rousseau, Marksem czy Gramscim. Chyba najbliżej tego "raju na ziemi" przygotowywanego przez lewaków jest obecnie UK. Holandia parła ostro, ale ostatnio widac jakieś symptomy kontrrewolucji.
wiesz co nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych a mówiąc grupy miałem na myśli konkretne osoby i grupy im podległe w tym znani miliarderzy typu turner , soros czy inni. A nie jakieś tam tajemne grupy typu masoni{bo masonów jest paru u nas i to w partii głoszącej wstrzemiężliwość seksualną np. Wildstein i Dorn w PiSie.}
-Stefan Kisielewski.
Dawid
Użytkownik

To nie jest teoria spiskowa. Nie uważam, że istnieje jakiś rząd światowy, który kontroluje ten proces. Nie sądzę też, by robili to masoni, bo jak zauważyłeś oni mają różne poglądy na świat. Jest wiele ośrodkjów akademickich czy intelektualnych, które katalizują proces niszczenia dotychczasowej kultury. Nie łączy ich żadne porozumienie, ale wspólnota idei - wiara, że aby doprowadzić ludzi do szczęścia trzeba wprowadzić nowy porządek, inny od tego jaki świat znał dotychczas.
stasiek
Użytkownik

Post autor: stasiek »

Moje zdanie jest takie:
- jestem przeciwny pedałom i lesbijkom, bo homoseksualizm jest chorobą, z którą należałoby udać się do psychiatry, a nie afiszować się ze swoimi ułomnościami, jak to często robią homoseksualiści na różnych pochodach itp. Legalne związki dwóch ludzi tej samej płci nie powinny mieć miejsca. Każdy pedał i każda lesbijka powinna znaleźć się w odpowiednim szpitalu, w którym była by leczona na swoją chorą głowę. Nie podoba mi się medialna propaganda mówiąca, że homoseksualizm nie jest niczym złym. Nie wiem, czy stoi za tym jakiś spisek, takie działania niektórych mediów podlegać karze przynajmniej finansowej.
- jestem przeciwny aborcji, bo to morderstwo, tylko że przed narodzinami
- uważam, że narkotyki mogłyby być legalne, bo tak jak napisał wwe19989, jak ktoś koniecznie chce się zabić to jego sprawa. Alkohol jest legalny, więc i narkotyki mogą być, bo dla ludzi myślących, którzy wiedzą do czego one prowadzą to i tak bez różnicy.
- uważam, że w imię równości wyznaniowej nie należy wprowadzać podatku na Kościół
- jestem przeciwny rasizmowi
- co do antysemityzmu, to nie uważam, że naród żydowski jest zły, ale uważam, że część organizacji żydowskich notorycznie wyłudza pieniądze od państwa polskiego i jestem przeciwny tylko im, a nie wszystkim żydom, więc nie życzę sobie nazywania mnie antysemitą!
- rydzyk jest diabłem wcielonym! Ten debil jest jeszcze gorszy niż pedały i lesby, bo wyłudza ogromne sumy od starszych osób! Są takie sprawy, w których ma on rację (np. w sprawie organizacji żydowskich działających w Polsce), ale nie zmienia to faktu, że pod przykrywką Kościoła prowadzi on iście szatańską działalność, za którą należy mu się co najmniej zdegradowanie do funkcji szeregowego zakonnika nie posiadającego dóbr materialnych, zamknięcie w klasztorze do końca życia oraz przejażdżka taczką!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”